Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’un vizyonu değişecek’
Kentsel Dönüşüm İrtibat Bürosu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kentsel Dönüşümle Afyonkarahisar’ın vizyonunun değişeceğini söyledi..

2

Image

Kültür Sanat Akademisi’nden ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nu makamında kabul etti...

3

Image

ATSO ile DANET protokol imzaladı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Vahdet Et ve Gıda Sanayi
Ticaret Anonim Şirketi (Danet) arasında, Coğrafi İşaret tescili ATSO t..

4

Image

‘Her daim yanınızdayım’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve beraberindeki de..

5

Image

Çevrimiçi mezuniyet töreni
Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) 2019-2020 akademik yılında mezun olan öğrenciler için çevrimiçi mezuniyet töreni düzenlendi...

6

Image

‘Afyon Sucuğu’na sahip çıkacağız’

Afyonkarahisar’daki sucuk üreticileriyle bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeri olan ..

7

Image

AFYON ÇALIŞAN VE ÜRETEN BİR İL’
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında, yaptığı konuşmada, ..

8

Image

‘Araştırma hakikati arama sürecidir’
AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, web ortamında yapılan Mühendislik Alanı’nda TÜBİTAK 1001 Projesi Hazırlama Eğitimi’nde yaptığı açıklamada, araşt..

9

Image

İmmün Plazma bağışları alınıyor

Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Afyonkarahisar Kan Merkezi’nde de artık İmmün Plazma bağışlarının alınmaya ..

10

Image

‘Yaşlıları baş tacı eden bir toplumuz’
Emirdağ’da hayırsever Özcan Halaç tarafından yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Aile, Çalışma ..

11

Image

Su ürünleri denetimi
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Afyonkarahisar’daki balık satış noktalarında denetim yapıldı ..

12

Image

BENDE A.Ş. İSTİYORUM

Geçtiğimiz hafta GAZETE3’ün kamuoyuna duyurduğu Salim Pancar’ın ‘A.Ş. olursa ben varım’ sözlerine Vali Çiçek’ten destek geldi. Vali Çiçek, GAZETE..

13

Image

Arabada konser
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu tarafından Afyonkarahisar’da ilk kez arabada konser etkinliği düzenlendi. ..

14

Image

‘TEKNOFEST’in Afyon’da düzenlemesini istiyoruz’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu hakkında bilgi veren Doç. Dr. Mehmet Ali Danışman, TEK..

15

Image

‘İlimizin adı kötü anılıyor’
Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu ziyaret ederek çalışmalarında başarılar..

16

Image

‘İhracatımız toparlanmaya başladı’
ATSO eylül ayı meclis toplantısında gündemdeki gelişmeleri değerlendiren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, pandemi dolayısıyla sıkıntıya düşen ihr..

17

Image

Haydi Afyon kan vermeye

Afyonkarahisar’daki kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının işbirliğinde “Kan ver Afyon” isimli kan bağışı kampanyası başlatılıyor..

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu | Gazete3.com.tr
Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu


PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonkarahisar’da öğrencilerle buluştu.
  AFYON    28.12.2018 10:22:17


Hattat Karahisari Kültür Merkezi’nde sergilenen oyun minik öğrencilerden tam not aldı. Sabah ve öğlen olmak üzere iki seans izleyiciyle bulunan oyunda öğrenciler kahkahaya doyamadı. Farklı okullardan gelen anaokulu ve ilkokul birinci ikinci sınıf öğrencileri oyun boyunca keyifli anlar geçirdi. 3 kişilik oyuncu ekibi tarafından sahnelenen ‘Pette Yollarda’ tiyatrosu oyunu 81 ili dolaşarak öğrencilerle ve miniklerle buluşacak. Tiyatroyu PTT Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın da izledi.

PTT’Yİ ÇOCUKLARA TANITIYORUZ

Etkinlikle ilgili konuşan PTT Baş Müdürü Örsdemir, şunları kaydetti: “Pette çocuk tiyatrosu ülkemizin farklı illerini dolaşarak buraya geldiler. Bizde bugün kendilerini konuk ettik. Öğrencilerimizin çok yoğun katılımı oldu. Anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerine yönelik bir oyun sergilendi. PTT’yi halkımızla tekrar tanıştırıp, yaptığı hizmetlerin görülmesi açısından güzel bir oyun. Katkılarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze de teşekkür ediyoruz. Oyunda görev alan tiyatrocularımız çok emek vermişler ve güzel bir oyun ortaya çıkarmışlar. Hepsine teşekkür ediyoruz.” Milli Eğitim İl Müdürü Metin Yalçın ise yaptığı açıklamada, PTT tarafından getirilen bir tiyatro oyunun öğrencilere ücretsiz izletildiğini söyledi. Yalçın, gerekli incelemelerden geçmiş olan bir tiyatro oyunuyla ilgili bir talep geldiğinde severek kabul ettiklerini ifade ederek, “Okul öncesi ve ilkokul birinci ve ikinci sınıf öğrencilerine yönelik bir sosyal ve kültürel etkinlik oldu. Öğrencilerimiz de bu durumdan çok mutlu oldular” dedi. Tiyatro oyunu yönetmeni ve PTT Çocuk tiyatrosu koordinatörü Hakan Polacanlı, amaçlarının tüm Türkiye’yi dolaşarak PTT’yi tanıtmak olduğunu söyledi.

21. DURAĞIMIZ AFYONKARAHİSAR

Polacanlı, 1 Kasım’da Tekirdağ’dan başladıkları yolculuklarının 21. Durağının Afyonkarahisar olduğunu belirterek, şunları söyledi: “81 ili dolaşmak için yola çıktık. 21. Durağımız olan Afyonkarahisar’dayız. Çocuklarla ve öğretmenlere buluşuyoruz. Bu buluşmalarda her zaman ayrı heyecan duyuyoruz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT’de bu işin arkasına düşüp yollara koyuldu. Çalışıyoruz, mutluyuz. Kerem Eser ve tüm kadro heyecanla çalışıyor. Pette Yollarda oyununda Kerem adında bir gencin ananesine göndermek için PTT’ye giden bir çocuğun başından geçen olaylar ve PTT ile tanışması anlatılıyor.” >>>Mustafa BAYER

  AFYON    28.12.2018 10:22:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
30.09.2020
30.09.2020
30.09.2020
OZEL HABERLER