Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Şehir tiyatrosu oyuncularını seçti
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezon öncesi oyuncu seçmelerini yaptı. Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas taraf..

2

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

3

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

4

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

5

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

6

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

7

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

8

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

9

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

10

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

11

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

12

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

13

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

14

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

15

Image

"Genç beyinlerimizi Geleceğe hazırlamalıyız"
İl Danışma Komisyonu Toplantısı’nda öğrenciler ve eğitim konusunda önemli açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, “Artık çağımızda kol gücüyle de..

16

Image

‘Kargo sektöründe daha fazla büyümek istiyoruz’
Kanal 3 ekranlarında Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar’la Kahvaltı Haberlerine konuk olan Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT’ni..

17

Image

‘Motorlu Timler daha etkin görev yapacak’
Motorize Polis Timlerinin görev sevkiyatı törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, motorize timlerin suç ve suçlularda mücadelede daha etkili ve veriml..

Köken sektörel sorunları anlattı | Gazete3.com.tr
Image

Köken sektörel sorunları anlattı


Afyon Eczacı Odası’nın seçimsiz Olağan Genel Kurulu’nda sektördeki sorunları dile getiren Afyon Eczacı Odası Başkanı Melih Köken, Türkiye’de yardımcı eczacı olarak çalışan eczacılar için düzenlemeler yapılması gerektiğini belirtti.
  AFYON    24.09.2018 10:27:43


Türkiye Eczacılar Birliği 33. Bölge Afyonkarahisar Eczacı Odası 41. seçimsiz olağan genel kurulu yapıldı. Odanın Toplantı Salonu’nda yapılan Genel Kurul’da Eczacı Odası Başkanı Kazım Melih Köken, eczacıların sorunlarını anlatarak çözüm yollarını üyeleri ile paylaştı. Köken, okullarından mezun olan eczacıların 1 yıl süreyle yardımcı eczacılık yapmadan serbest eczacılık yapamadıklarını söyledi.

“12 YENİ ECZACI İLİMİZDE GÖREVE BAŞLADI”

Yeni mezun 12 kişinin aralarına katıldığını belirten Köken, “Afyonkarahisar’da yeni mezun olan eczacıların 9’unu yardımcı eczacı olarak, 3’nü de 2.eczacı olarak istihdam edilmesini sağladık. Ben mesleğimize yeni başlayan 12 yeni meslektaşımıza hoş geldiniz diyor, çalışma kriterleri bile belli olmamasına rağmen, eczanelerinde arkadaşlarımızı istihdam eden, mesleki sorumluluklarını yerine getiren serbest eczacılarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“TAŞRALARDAKİ ECZACILARIMIZ ÇALIŞACAK YER BULAMIYOR”

Köken, taşralarda bulunan Eczacılık Fakültelerinden mezun olan eczacıların yardımcı eczacılık yapacakları yeterli sayıda eczaneye sahip olmadığını söyleyerek, Afyonkarahisar’ın bu konuda şanslı bir il olduğunu söyledi. Köken, “Bu konunun Sağlık Bakanlığı tarafından değerlendirilmesi ve günümüzün ekonomik şartları ışığında kriterlerin belirlenmesi gerekiyor” dedi.>>>Gazete3  AFYON    24.09.2018 10:27:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER