Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yeni Ezop Masalları aranıyor
Afyonkarahisar Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından kentin tanıtımını farklı bir boyutta yapmak için “Masallarla Afyonkarahisar “ masal y..

2

Image

‘Basın her zaman yanımızda’
Afyonkarahisar basınının tüm çalışmalarında kendilerine destek verdiğini belirten Türk Eğitim-Sen temsilcileri ile Cansuyu Derneği temsilcileri Afyonk..

3

Image

Pazaryerinde çalışmalar tam gaz
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ..

4

Image

‘Ortak projeler yapabiliriz’
Turkuvaz Medya Bölge Koordinatörü Şeyda Yılmaz Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

5

Image

CAKA çocuklara müziği sevdirdi
Keman virtüözü Cihat Aşkın'ın 13 ilde başlattığı Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesi kapsamında Türkiye genelinde 500'ün üzerinde çocuk ve..

6

Image

İçme Suyu Arıtma Tesisini gezdiler
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, sofra tuzundan klor üretilmesini sağlayan 10 kg/h kapasiteli Oksijen Bazl..

7

Image

Konservatuar Müzesi’ne anlamlı hediye
Kanun Sanatçısı Tahir Aydoğdu babasının yaptığı ve yıllarca çaldığı tarihi ve manevi önemi büyük olan kanunu Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet ..

8

Image

Otizmli Faik’in resim yeteneği
Afyonkarahisar'da özel eğitim merkezinde resim yeteneği keşfedilen 17 yaşındaki otizmli Faik Emre Arslan'ın, ahşap yakma sanatı ile yaptığı resimler i..

9

Image

"Bataklaşma temizlenmeli"
Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Eber Gölü'nün son yıllarda ortaya çıkan kuraklık tehdidine karşı korunabilmesi için yapılma..

10

Image

İkazcı Şükrü Bey saygıyla anıldı

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar Milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ..

11

Image

‘Valilik kimseden para istemez’

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik olarak gereken desteklerin verildiği, bunu sağlarken vatan..

12

Image

Toprak Koruma Kurulu toplandı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, İl Tarım..

13

Image

Alt geçitte sona gelindi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kısa süre önce eski Stad Kavşağı, Atatürk Caddesi üzerinde çalışmalarına başlanan alt geçitte sona gelindi...

14

Image

Cep telefonu kontrollü sulama

Çalışmaları devam eden Afyonkarahisar Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme İnşaatının tamamlanması ile 31 bin 150 dekar zirai arazinin sulanacağın..

15

Image

Basın Yayın Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne nezaket ziyaretleri devam ediyor. Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve Türkiye-Çin İş ..

16

Image

Şehit babası Çömez’i ziyaret etti

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 1996 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Fahri Pınar'ın babası İsmail Pınar'ı (74), Afyo..

17

Image

‘Hizmetlerimiz unutulmamış’
Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Çoban, ..

İletişim Dünyası bugün Afyon’da buluşuyor | Gazete3.com.tr
Image

İletişim Dünyası bugün Afyon’da buluşuyor


Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen Anadolu Buluşmaları Afyonkarahisar programı bugün saat 13.45’te NG Afyon Termal Otel’de başlayacak. Alanında uzman pek sayıda kişinin katılacağı etkinliğin açılış konuşmalarını TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Vali Mustafa Tutulmaz yapacak.

  AFYON    27.04.2018 10:33:27

Açılış konuşmalarının ardından saat 14.30-15.10 arasında Kramp Reklam Ajansı Kurucu Ortağı Ahmet Akın’ın moderatörlüğünde Afyonkarahisar’da Alternatif Turizm konulu panelde Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Hürriyet.com.tr Ekonomi Köşe Yazarı Gila Benmayor, Gazeteci Meliha Okur, Posta Gazetesi Turizm Editörü Kerem Köfteoğlu görüşlerini ifade edecekler.

ETKİNLİKLER PANELLERLE DEVAM EDECEK

TÜHİD Yönetim Kurulu Üyesi Fügen Toksü moderatörlüğünde saat 15.10-16.10 arasında düzenlenecek olan İş Dünyası ve İletişim Panelinde Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Köşe Yazarı Vahap Munyar, Borusan Holding Kurumsal İletişim Direktörü Şule Yücebıyık, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı konuşacak. TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş’ın moderatörlüğünde saat 16.10-16.40 arasında düzenlenecek olan Gastronomi ve Afyonkarahisar konulu panelde ise, Hürriyet Gazetesi Yazarı Müge Akgün, Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Mehmet Yaşin, Artı İletişim Yönetimi Yönetici Ortağı Esra Şengülen Ümit konuşacak. Bilgi Üniversitesi Next Akademi Başkanı Levent Erden’in moderatörlüğünde 16.40-17.10 saatleri arasında düzenlenecek olan yeni nesil iletişim panelinde Vodafone Türki Kurumsal İletişim Müdürü Sevil Wittmann, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Billur Ülger, Gazeteci-Yazar Emin Çapa konuşacak.

  AFYON    27.04.2018 10:33:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER