Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AFSܒden büyük buluş
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademisyenleri Diyabet tedavisinde insülin bağımlılığını azaltacak proje hazırlayarak, bilimsel buluş pa..

2

Image

Badem ağaçları çiçek açtı
Baharın gelmesiyle birlikte Afyonkarahisar’ın Hıdırlık Tepesi’nin yamaçlarında bulunan yüzlerce badem ağacı çiçek açtı. Fotoğraf Sanatçısı Çağrı Selek..

3

Image

‘Edebiyat ülkemize bağımızı güçlendirir’
“Edebiyat en güzel Afyon’dur” sloganı ile Afyonkarahisar’dan yola çıkan ve tüm Türkiye’ye yayılan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Sinada, 7’inci yı..

4

Image

‘LOKUMLAR BİZDEN’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 81 ilde okulların tekrar açıldığı zaman Afyonkarahisar’dan öğrencilere lokum göndereceklerini söyledi ..

5

Image

Oteller kapandı
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün turizm sektörünü etkilemesinin ardından Afyonkarahisar’daki bazı oteller, geçici süreyle kapatma kararı aldı ..

6

Image

‘Afyon’un dünyaya açılan penceresi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Kanal 3’ün Afyon’un dünyaya açılan penceresi olduğunu söyleyerek, 11.kuruluş yıldönü..

7

Image

‘Kanal 3 tanıtımda büyük rol üstlendi’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kanal 3’ün11. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Kanal’ın Afyonkarahisar’ın tanıtımında önemli bir rol üstlendiğini kayde..

8

Image

‘11.yılınız kutlu olsun’
Kanal 3’ün 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Vali Tutulmaz, kutlama mesajı yayınladı. Tutulmaz mesajında, “Kanal 3 Televizyonu’nun kuruluşunun 11. yıl..

9

Image

KANAL 3 11 YAŞINDA
Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan D..

10

Image

‘EMRİNİZDEYİZ’
Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Devlet Demiryolları’nın yapacağı hizmetler noktasında Afyon’un emrinde olduğunu söyledi ..

11

Image

Tıbbi Aromatik Bitkiler Merkezi ortak kullanılacak
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’i makamında ziyaret etti. Ziy..

12

Image

‘AFRAY’ın çalışmaları devam ediyor’
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in AFRAY Projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ve kısa süre sonra sonuçlana..

13

Image

Şehit Şahin ebediyete uğurlandı
Suriye'nin İdlib kentinde rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde son yol..

14

Image

Gala iptal edildi
Afyonkarahisar Eğitim Vakfı Başkanı Hüsnü Serteser, bugün vizyona giren, Afyonkarahisar'da çekilen ve geliri Afyon Eğitim Vakfı'na bağışlanacak olan "..

15

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

16

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

17

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı | Gazete3.com.tr
Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı


Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla kilometre ile dünyanın çevresini 42 kez dolaştı.
  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Afyonkarahisar’da temmuz ayında hizmete başlayan halk otobüsleri geçen süre içinde toplam bir milyon 713 bin kilometre yol yaptı. 17 hatta 20 farklı güzergahta vatandaşların konforlu ve güvenli yolculuk yapmalarını sağlayan otobüslerde 3 farklı kameradan alınan görüntüler de aynı zamanda kayıt altına da alınıyor.

“KAMERALAR BÜYÜK İŞE YARIYOR”

Hem vatandaşları, hem de otobüse yapılabilecek dışarıdan müdahaleleri tespit edebilmek kameralardan faydalandıklarını dile getiren Yüntaş Otobüs İşletmesi Müdürü Nurullah Güncü, “Yaşanan olumsuzluklarda ve asayiş olaylarında suç ve suçluların tespitine de yardımcı olan kameralar, aracın ve sürücüsünü de kontrol etme imkanımızı sağlıyor. Otobüsün içerisini her yönüyle rahatlıkla görebilecek açıda bulunan kameralar sayesinde kaydedilen görüntüler, gerçek zamanlı olarak ‘Kamera İzleme Yönetim Merkezi” tarafından kayıt altına alınıyor” dedi.

2018’TE 2 MİLYONA YAKIN YOLCU TAŞINDI

Araç içlerine konulan güvenlik kameraları sistemi sayesinde şikayete konu olan olayların daha sağlıklı şekilde tespit edildiğini ifade eden Yüntaş A.Ş. Otobüs İşletme Müdürü Nurullah Güncü, 2018 yılında 2 milyona yakın yolcu taşındığını da sözlerine ekledi. Güncü, şunları söyledi: “Halkımıza hizmet veren 40 otobüsümüz hizmete başladığımız günden bu yana bir milyon 713 bin 258 kilometre yol yaptı. Dünyanın ekvator çevresinin 40 bin 75 kilometre olduğunu düşünürsek, dünyayı 42 defa dolaştık. Bu hizmetimiz esnasında da 2 milyon 268 bin 275 kişiyi taşıdık. Bu sayıyla da Afyonkarahisar’ın merkez nüfusunun 295 bin kişi olduğunu göz önüne alırsak, Afyon’un 7 katından fazla insanı güvenli ve konforlu bir şekilde işlerine veya evlerine ulaştırdık.” >>> Mustafa BAYER


  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.07.2020
03.07.2020
03.07.2020
OZEL HABERLER