Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SEVGİ BOHÇALARI ARMAĞAN EDİLECEK
Sevgi Bohçası protokolü
AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şubesi arasında “Sevgi Bohçası” iş birliği proto..

2

Image

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu İl Temsilcisi ve BESYO Müdürü Prof. Dr. Yücel Ocak: “Bu tür organizasyonlar tanıtım için önem taşıyor”
Afyon Kocatepe Üniversitesi BESYO Spor Salonu’nda beş gün süren ve Üniversitelerarası Futsal 1. Ligi’nde mücadele veren en iyi takımların terfi maçlar..

3

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

4

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

5

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

6

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

7

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

8

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

9

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

10

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

11

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

12

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

13

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

14

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

15

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

16

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

17

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı | Gazete3.com.tr
Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı


Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla kilometre ile dünyanın çevresini 42 kez dolaştı.
  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Afyonkarahisar’da temmuz ayında hizmete başlayan halk otobüsleri geçen süre içinde toplam bir milyon 713 bin kilometre yol yaptı. 17 hatta 20 farklı güzergahta vatandaşların konforlu ve güvenli yolculuk yapmalarını sağlayan otobüslerde 3 farklı kameradan alınan görüntüler de aynı zamanda kayıt altına da alınıyor.

“KAMERALAR BÜYÜK İŞE YARIYOR”

Hem vatandaşları, hem de otobüse yapılabilecek dışarıdan müdahaleleri tespit edebilmek kameralardan faydalandıklarını dile getiren Yüntaş Otobüs İşletmesi Müdürü Nurullah Güncü, “Yaşanan olumsuzluklarda ve asayiş olaylarında suç ve suçluların tespitine de yardımcı olan kameralar, aracın ve sürücüsünü de kontrol etme imkanımızı sağlıyor. Otobüsün içerisini her yönüyle rahatlıkla görebilecek açıda bulunan kameralar sayesinde kaydedilen görüntüler, gerçek zamanlı olarak ‘Kamera İzleme Yönetim Merkezi” tarafından kayıt altına alınıyor” dedi.

2018’TE 2 MİLYONA YAKIN YOLCU TAŞINDI

Araç içlerine konulan güvenlik kameraları sistemi sayesinde şikayete konu olan olayların daha sağlıklı şekilde tespit edildiğini ifade eden Yüntaş A.Ş. Otobüs İşletme Müdürü Nurullah Güncü, 2018 yılında 2 milyona yakın yolcu taşındığını da sözlerine ekledi. Güncü, şunları söyledi: “Halkımıza hizmet veren 40 otobüsümüz hizmete başladığımız günden bu yana bir milyon 713 bin 258 kilometre yol yaptı. Dünyanın ekvator çevresinin 40 bin 75 kilometre olduğunu düşünürsek, dünyayı 42 defa dolaştık. Bu hizmetimiz esnasında da 2 milyon 268 bin 275 kişiyi taşıdık. Bu sayıyla da Afyonkarahisar’ın merkez nüfusunun 295 bin kişi olduğunu göz önüne alırsak, Afyon’un 7 katından fazla insanı güvenli ve konforlu bir şekilde işlerine veya evlerine ulaştırdık.” >>> Mustafa BAYER


  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
04.12.2019
04.12.2019
04.12.2019
OZEL HABERLER