Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Gebeceler karantinaya alındı
Afyonkarahisar merkeze bağlı 3 bin 300 nüfuslu Gebeceler beldesi, artan Covid-19 vakaları nedeniyle karantinaya alındı...

2

Image

Yunanlıların zulmünü anlattı

Afyonkarahisar Belediyesi kültürel yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in destekleriyle, Araştırmacı- Yazar Yusu..

3

Image

‘Afyon’a önemli hizmetlerde bulunuyor’
Hisar Gazetesi’nin 17.kuruluş yıldönümünü kutlayan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetimi, gazetenin 17.yıldır tarafsız, ilkeli yayıncılık anlayı..

4

Image

DEVA Partisi’nden ASMMMO’ya ziyaret
DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı SMMM Kadir Daylık ve il yönetim kurulu üyelerini Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına ziya..

5

Image

Frigya’ya Turizm Karşılama Merkezi
Afyonkarahisar Valiliği tarafından tarihi Frig Vadisi'nin kaya yerleşimleri ile oyma kaya mezarlarının bulunduğu İhsaniye ilçesine bağlı Ayazini köyün..

6

Image

OSB GENİŞLEYECEK
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bazı işletmeleri ziyaret ettiler. Yüzde yüz doluluğa ulaşan O..

7

Image

Covid-19 mücadelesi değerlendirildi
Afyonkarahisar’da Covid-19’la mücadele noktasında gerekli olan ihtiyaçlar ve yoğun bakım servislerinin son durumu değerlendirildi ..

8

Image

Öğretmenleri çiçeklerle karşıladılar
Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Mustafa Arslan, ilimize atanan genç öğretmenleri, göreve başladıkları ilk gün yalnız bırakmadı, heyecanl..

9

Image

Ortak çalışmalar yapılacak
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve AFSÜ Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Köroğlu, Oruçoğlu ..

10

Image

‘Bu kadarına da pes doğrusu’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan olayın pes doğrusu dedirtecek..

11

Image

Özel hastanelere Covid denetimi
Covid-19 tedbirleri kapsamında, Sağlık Müdürlüğü idarecileri tarafından özel hastaneler ziyaret edildi..

12

Image

Nazende Restoran hizmete açıldı
Gastronomi şehri Afyonkarahisar’da gastronomi restorantı hizmete başladı. Afyonkarahisar ve çevre illerden gelen misafirlere yöresel lezzetler, Ömer T..

13

Image

Karakol inşaatını incelediler
Erenler Mahallesi’nde yapılan karakol inşaatını inceleyen Vali Gökmen Çiçek, öğrencilerin güvenliğine büyük önem verdiklerini söyledi ..

14

Image

Özel hastanelere Covid denetimi
Covid-19 tedbirleri kapsamında, Sağlık Müdürlüğü idarecileri tarafından özel hastaneler ziyaret edildi..

15

Image

Afyonkarahisar satrança doydu
“Maskeni Tak, Mesafeni Koru, Hamleni Yap” sloganıyla kent merkezinin değişik noktalarında düzenlenen turnuvaya her yaştan sporsever büyük katılım göst..

16

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

17

Image

Sağlık çalışanlarına yöresel lezzetler
Afyonkarahisar Belediyesi Covid-19 salgını dolayısıyla özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına yöresel lezzetlerden ağzı açık ve bükme ikram etti..

Erkmen’de asfalt çalışması tamamlandı | Gazete3.com.tr
Image

Erkmen’de asfalt çalışması tamamlandıErkmen Beldesi’nde doğalgaz, elektrik ve kanalizasyon çalışmaları sonucu bozulan beldenin ana yollarından Doç. Dr. Sait Açba Caddesi ve Menderes caddelerinde asfalt çalışması tamamlandı.
  AFYON    11.08.2020 12:43:01
Afyonkarahisar’ın gözde beldelerinden Erkmen’de doğalgaz, elektrik ve kanalizasyon çalışmalarının tamamlanması ile birlikte bozulan yollar yeniden asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş, asfaltlanan yolun bedeli karşılığında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile görüştüklerini söyledi.

Bayram öncesi tamamlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin yoğun iş gündemine rağmen talebi kabul ettiğini ifade eden Başkan Kuş, “Talebimiz üzerine Belediye Meclisi’nin onayı ile çalışmalar bayram öncesi tamamlandı. Beldemizin diğer iç yollarını yeniden yapılması için de kilitli beton parke yapım ihalesi yaptık. Önümüzdeki günlerde bu çalışmalara başlanacak” dedi.

Başkan Zeybek’e teşekkür
Erkmen’in başarılı Belediye Başkanı Memduh Kuş, yolların asfaltlanmasında kendilerine destek veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Belediye Meclisi Üyelerine, Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu ile Yol ve Asfalt Birim Sorumlusu Onur Sürüç ile yolların yapımında çalışan tüm işçilere kasaba halkı adına teşekkür etti. >>Mustafa Bayer

  AFYON    11.08.2020 12:43:01

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER