Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

2

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

3

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

4

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

5

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

6

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

7

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

8

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

9

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

10

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

11

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

12

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

13

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

14

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

15

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

16

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

17

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramına hazırlanıyor | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramına hazırlanıyor


Afyonkarahisar’da Ramazan Bayramı'na kısa bir süre kala vatandaşların hazırlıkları başladı.
Özelikle ikindiye doğru havanın serinlemesiyle çarşı ve pazara çıkan vatandaşlar, bayramda misafirlerine ikram edecekleri şeker, lokum, çikolata gibi tatlıları almaya başlarken, Kocatepe Mezarlığına da Arefe günü münasebeti ile yoğun bir şekilde ziyaretler gerçekleştiriliyor.

  AFYON    14.06.2018 11:15:27


“İNŞALLAH BU GELENEK HİÇ EKSİLMEZ”

Mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlardan Kemal Erzincanlı Antalya’dan geldiğini belirterek, “Burada kızım vefat etmişti onun için kabir ziyaretine uğradık. Daha sonrasında merkezdeki büyüklerimize ziyarete gidiyoruz. Afyonkarahisar’ın geleneksel ziyareti olduğu için kalabalık olur hele Arefe günü ve bayramın birinci günü daha çok kalabalık olur burası. Her gelen ziyaret eder ve güzel bir gelenek inşallah bu ziyaretler hiç eksilmez Afyonkarahisar’da” diye konuştu.

“İZMİR’DEN BABAMIN MEZARINA GELDİM”

Mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlardan Şükrü Akşakar ise, “ İzmir’den geliyoruz, babamı ziyaret ettik. Hem mezarlık ziyareti hem de bayram ziyareti için geldim” diye konuştu.

“ALLAH DEVLETİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

Ramazan Bayramı’nın gelişi hakkındaki düşüncelerini ifade eden bir vatandaş ise, “ Ramazan ayı iyi geçiyor. Ben şeker hastası olduğum için orucumu tutuyorum, namazımı da kılıyorum. Şu var, eski Ramazanlar da iyiydi, şimdiki zamandaki Ramazanlar da iyi. Bu Hükümet başımızda olduğu sürece her şey iyi olacak. Fakat eski Bayramlarda fakirlik vardı. Ekmek bol, su bol, baksanıza bütün Suriye’yi besliyoruz. Bayram hazırlıklarımız da devam ediyor. Devletimiz maddi olarak destek veriyor, Allah başımızdan eksik etmesin” dedi.>>>Şükrü Bakibaba-Özel

  AFYON    14.06.2018 11:15:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER