Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Hyundai Afyonkarahisar Bayisi açıldı
Otomobil sektörünün önde gelen markalarından olan Hyundai Afyonkarahisar şubesi hizmete açıldı.
..

2

Image

Özgül Termal’den motivasyon etkinliği
Özgül Termal tarafından çalışan personellere motivasyon etkinlikleri düzenlendi. Yapılan etkinliklerde renkli görüntüler oluştu...

3

Image

AKܒden satılık hayvanlar
Afyon Kocatepe Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Çiftliği bünyesinde bulunan ihtiyaç fazlası hayvanlar ihaleyle satışa..

4

Image

Büyüttüler doğaya saldılar
Eskişehir kırsal alanında vatandaşlar tarafından 5 ay önce bulunan üç tilki yavrusu, Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ekiplerine teslim..

5

Image

Mühsürler ailesinin acı günü
Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’in annesi Hayriye Mühsürler, geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatın kaybetti. Merhume..

6

Image

‘Kırsal kalkınma ülkemiz için önemli’
IPARD-II Yatırımları Toplu Açılışı ve Sözleşme Töreninde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanları yaşadıkları ortamda geçinebilir kılmak gerektiğini b..

7

Image

‘Pancar alımları tüm hızıyla sürüyor’
Doğuş Afyon Şeker Fabrikası’ndan yapılan açıklamada, pancar alımlarının tüm kantarlarda yapılmaya devam edildiği bildirildi...

8

Image

Muhtarlar Günü kutlandı
19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Vali Mustafa Tutulmaz İdare ve Denetim Müdürü Halit Taşpınar, Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetl..

9

Image

Büyükşehirlere bal kabağı AFYON’DAN GİDİYOR
Afyonkarahisar'a bağlı Nuribey beldesinde patatesin yanı sıra üretilen bal kabakları, başta İstanbul olmak üzere Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere ..

10

Image

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi
Afyonkarahisar Zafer Mahallesi’nde TOKİ sakinleri, yaşadıkları sorunlara çözüm üretilmediği iddiasıyla toplanarak, yönetici Selçuk Nur’a şikâyetlerini..

11

Image

Meslek edindirme işbirliği
Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) arasında meslek edindirme kurslarıyla ilgili protokol imzalandı...

12

Image

Latife Mühsürler son yolculuğuna uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Üyesi Ahmet Alp, Ahmet Alp ve Mustafa Mühsürler’in annesi Latife Mühsürler, vefat etti. Merhume M..

13

Image

‘Her zaman hizmetinizdeyiz’
Afyonkarahisar Valiliği ev sahipliğinde her ay düzenlenen Halk Günü toplantılarının ekim ayı toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlara..

14

Image

‘El temizliği önemli’
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Dünya El Yıkama Günü dolayısıyla Park Afyon AVM’de stant açıldı. ..

15

Image

Dünya Ekmek Günü’nde No 03 farkı
Afyon’un yepyeni markası NO 03 Fırından Yeni; 16 Ekim Dünya Ekmek Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Dünya Ekmek Günü’nde tüm ekmekleri yüzde 10 in..

16

Image

‘Kaldırımlara araç park etmeyin’
Dünya Beyaz Baston Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kaldırımlarda rahat yürüye..

17

Image

‘Afyon’da bağımlılığı bitirmek istiyoruz’
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, bağımlılık konusunda Afyonkarahisar’ın Türkiye ortalamasını..

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramına hazırlanıyor | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramına hazırlanıyor


Afyonkarahisar’da Ramazan Bayramı'na kısa bir süre kala vatandaşların hazırlıkları başladı.
Özelikle ikindiye doğru havanın serinlemesiyle çarşı ve pazara çıkan vatandaşlar, bayramda misafirlerine ikram edecekleri şeker, lokum, çikolata gibi tatlıları almaya başlarken, Kocatepe Mezarlığına da Arefe günü münasebeti ile yoğun bir şekilde ziyaretler gerçekleştiriliyor.

  AFYON    14.06.2018 11:15:27


“İNŞALLAH BU GELENEK HİÇ EKSİLMEZ”

Mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlardan Kemal Erzincanlı Antalya’dan geldiğini belirterek, “Burada kızım vefat etmişti onun için kabir ziyaretine uğradık. Daha sonrasında merkezdeki büyüklerimize ziyarete gidiyoruz. Afyonkarahisar’ın geleneksel ziyareti olduğu için kalabalık olur hele Arefe günü ve bayramın birinci günü daha çok kalabalık olur burası. Her gelen ziyaret eder ve güzel bir gelenek inşallah bu ziyaretler hiç eksilmez Afyonkarahisar’da” diye konuştu.

“İZMİR’DEN BABAMIN MEZARINA GELDİM”

Mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlardan Şükrü Akşakar ise, “ İzmir’den geliyoruz, babamı ziyaret ettik. Hem mezarlık ziyareti hem de bayram ziyareti için geldim” diye konuştu.

“ALLAH DEVLETİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

Ramazan Bayramı’nın gelişi hakkındaki düşüncelerini ifade eden bir vatandaş ise, “ Ramazan ayı iyi geçiyor. Ben şeker hastası olduğum için orucumu tutuyorum, namazımı da kılıyorum. Şu var, eski Ramazanlar da iyiydi, şimdiki zamandaki Ramazanlar da iyi. Bu Hükümet başımızda olduğu sürece her şey iyi olacak. Fakat eski Bayramlarda fakirlik vardı. Ekmek bol, su bol, baksanıza bütün Suriye’yi besliyoruz. Bayram hazırlıklarımız da devam ediyor. Devletimiz maddi olarak destek veriyor, Allah başımızdan eksik etmesin” dedi.>>>Şükrü Bakibaba-Özel

  AFYON    14.06.2018 11:15:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.10.2018
22.10.2018
22.10.2018
OZEL HABERLER