Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu İl Temsilcisi ve BESYO Müdürü Prof. Dr. Yücel Ocak: “Bu tür organizasyonlar tanıtım için önem taşıyor”
Afyon Kocatepe Üniversitesi BESYO Spor Salonu’nda beş gün süren ve Üniversitelerarası Futsal 1. Ligi’nde mücadele veren en iyi takımların terfi maçlar..

2

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

3

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

4

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

5

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

6

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

7

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

8

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

9

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

10

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

11

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

12

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

13

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

14

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

15

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

16

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

17

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’


Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Sucukları’nın yapıldığı tesisi gezdi. Baran, Cumhuriyet Sucukları’nın Türkiye’de bir marka olduğunu ifade etti.
  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban’ın davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen ATO Başkanı Gürsel Baran, tesise hayran kaldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile birlikte tesisi gezen Baran, Cumhuriyet Sucukları Tesisi’nin inanılmaz olduğunu söyledi. Cumhuriyet Sucukları’nı Ankara’da kullandıklarını ifade eden Baran, “Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban, bunu en iyi şekilde yapıyor. Bizim markalara çok ihtiyacımız var. Biz marka üretemediğimiz takdirde, katma değer üretemeyiz. Bunu da telafi edemeyiz. Bu yüzden Yavuz Kocaşaban’ın yaptığı iş çok önemlidir” diye konuştu.

“ATO’YU AĞIRLAMAKTAN MUTLUYUZ”

Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise, Türkiye’nin önemli odalarından bir tanesi olan Ankara Ticaret Odasını Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Serteser, “Cumhuriyet Sucukları’nı 3 kardeş çok iyi yönetiyor. Yavuz Kocaşaban’da bizi hep birlikte gezdirdi” dedi. Serteser, “Sucukta da Afyonkarahisar’ın çok önemli markaları var. Bunlardan bir tanesi de Cumhuriyet Sucukları’dır ve en eskilerindendir. Dolayısıyla tüm Türkiye’ye satışları var. İşlerini de daha da geliştirdiler. Bütün sucuk markalarımızı Cumhuriyet Sucukları nezdinde tebrik ediyorum” diye konuştu. Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kocaşaban, “Afyonkarahisar’ımız sucuk sektöründe daha iyi noktalara gelir. Ziyaretleri bizi biraz daha heyecanlandırdı ve şevklendirdi” dedi.>>>Alkan Kurt

  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.09.2019
20.09.2019
20.09.2019
OZEL HABERLER