Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’un vizyonu değişecek’
Kentsel Dönüşüm İrtibat Bürosu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kentsel Dönüşümle Afyonkarahisar’ın vizyonunun değişeceğini söyledi..

2

Image

Kültür Sanat Akademisi’nden ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nu makamında kabul etti...

3

Image

ATSO ile DANET protokol imzaladı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Vahdet Et ve Gıda Sanayi
Ticaret Anonim Şirketi (Danet) arasında, Coğrafi İşaret tescili ATSO t..

4

Image

‘Her daim yanınızdayım’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve beraberindeki de..

5

Image

Çevrimiçi mezuniyet töreni
Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) 2019-2020 akademik yılında mezun olan öğrenciler için çevrimiçi mezuniyet töreni düzenlendi...

6

Image

‘Afyon Sucuğu’na sahip çıkacağız’

Afyonkarahisar’daki sucuk üreticileriyle bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeri olan ..

7

Image

AFYON ÇALIŞAN VE ÜRETEN BİR İL’
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında, yaptığı konuşmada, ..

8

Image

‘Araştırma hakikati arama sürecidir’
AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, web ortamında yapılan Mühendislik Alanı’nda TÜBİTAK 1001 Projesi Hazırlama Eğitimi’nde yaptığı açıklamada, araşt..

9

Image

İmmün Plazma bağışları alınıyor

Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Afyonkarahisar Kan Merkezi’nde de artık İmmün Plazma bağışlarının alınmaya ..

10

Image

‘Yaşlıları baş tacı eden bir toplumuz’
Emirdağ’da hayırsever Özcan Halaç tarafından yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Aile, Çalışma ..

11

Image

Su ürünleri denetimi
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Afyonkarahisar’daki balık satış noktalarında denetim yapıldı ..

12

Image

BENDE A.Ş. İSTİYORUM

Geçtiğimiz hafta GAZETE3’ün kamuoyuna duyurduğu Salim Pancar’ın ‘A.Ş. olursa ben varım’ sözlerine Vali Çiçek’ten destek geldi. Vali Çiçek, GAZETE..

13

Image

Arabada konser
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu tarafından Afyonkarahisar’da ilk kez arabada konser etkinliği düzenlendi. ..

14

Image

‘TEKNOFEST’in Afyon’da düzenlemesini istiyoruz’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu hakkında bilgi veren Doç. Dr. Mehmet Ali Danışman, TEK..

15

Image

‘İlimizin adı kötü anılıyor’
Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu ziyaret ederek çalışmalarında başarılar..

16

Image

‘İhracatımız toparlanmaya başladı’
ATSO eylül ayı meclis toplantısında gündemdeki gelişmeleri değerlendiren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, pandemi dolayısıyla sıkıntıya düşen ihr..

17

Image

Haydi Afyon kan vermeye

Afyonkarahisar’daki kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının işbirliğinde “Kan ver Afyon” isimli kan bağışı kampanyası başlatılıyor..

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’


Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Sucukları’nın yapıldığı tesisi gezdi. Baran, Cumhuriyet Sucukları’nın Türkiye’de bir marka olduğunu ifade etti.
  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban’ın davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen ATO Başkanı Gürsel Baran, tesise hayran kaldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile birlikte tesisi gezen Baran, Cumhuriyet Sucukları Tesisi’nin inanılmaz olduğunu söyledi. Cumhuriyet Sucukları’nı Ankara’da kullandıklarını ifade eden Baran, “Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban, bunu en iyi şekilde yapıyor. Bizim markalara çok ihtiyacımız var. Biz marka üretemediğimiz takdirde, katma değer üretemeyiz. Bunu da telafi edemeyiz. Bu yüzden Yavuz Kocaşaban’ın yaptığı iş çok önemlidir” diye konuştu.

“ATO’YU AĞIRLAMAKTAN MUTLUYUZ”

Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise, Türkiye’nin önemli odalarından bir tanesi olan Ankara Ticaret Odasını Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Serteser, “Cumhuriyet Sucukları’nı 3 kardeş çok iyi yönetiyor. Yavuz Kocaşaban’da bizi hep birlikte gezdirdi” dedi. Serteser, “Sucukta da Afyonkarahisar’ın çok önemli markaları var. Bunlardan bir tanesi de Cumhuriyet Sucukları’dır ve en eskilerindendir. Dolayısıyla tüm Türkiye’ye satışları var. İşlerini de daha da geliştirdiler. Bütün sucuk markalarımızı Cumhuriyet Sucukları nezdinde tebrik ediyorum” diye konuştu. Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kocaşaban, “Afyonkarahisar’ımız sucuk sektöründe daha iyi noktalara gelir. Ziyaretleri bizi biraz daha heyecanlandırdı ve şevklendirdi” dedi.>>>Alkan Kurt

  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
30.09.2020
30.09.2020
30.09.2020
OZEL HABERLER