Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

2

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

3

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

4

Image

‘Film platoları keşfedilmeli’
Afyonkarahisar’da Kameranın 100 Yılı adlı kitabın tanıtımı ve belgesel film gösterimi programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’daki f..

5

Image

Nikah için özel günü seçtiler
İnsanların hafızalarında kolay kalması ve matematiksel olarak ters yazıldığında da aynı tarihe denk gelmesi sebebiyle evlenmek için 02.02.2020 tarihin..

6

Image

Burcu’dan Temiz’e ziyaret
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’e hayırlı olsun ziyaret..

7

Image

Müftü Avcı görevine başladı
Dinar ilçe müftülüğüne atanan Ramazan Avcı, görevine başladı. ..

8

Image

Rüzgar hayatı olumsuz etkiledi
Afyonkarahisar'da etkili olan rüzgar nedeniyle yerinden sökülen, 6 katlı binanın duvarındaki yaklaşık 10 metre uzunluğundaki reklam tabelası, bazı dük..

9

Image

Akrones çalışanları yorgunluk attı
Afyonkarahisar’da bir termal otel, yarıyıl tatili boyunca yoğun bir dönem geçiren personeline yorgunluk partisi düzenledi. Otel çalışanları yemek yedi..

10

Image

Kendi oğlunun nikahını kıydı
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, oğlu İdris Şahin ile Burçak Akyol çiftinin nikahını kıydı...

11

Image

Metruk binalar yıkılıyor
Emirdağ Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan, emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımını gerçekleştirmeye devam ediy..

12

Image

Kaymakamlardan ziyaret
İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Çay ve Çobanlar ilçesi kaymakamlarını makamında ağırladı. ..

13

Image

‘Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Huzurevi’nde kalan yaşlıları, AFBEL Termal Otel’de ağırladı. Zeybek, yaşlıların rahat bir hayat yaşamaları için eller..

14

Image

Kış kuşları sayıldı
Afyonkarahisar genelindeki sulak alanlarda bulunan su kuşları için kış sayımı yapıldı...

15

Image

‘Sorunları yerinde tespit ediyoruz’
Akçin Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların taleplerini aldı, sorunları yerinde tespit etti. ..

16

Image

Yardımlar bekleniyor
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası Bir Lokma Ekmek Bir Lokma Katık ismiyle yardım kampanyası başlattı..

17

Image

ATSO’dan yardım kampanyası
ATSO tarafından deprem bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlatıldı. ..

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’


Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Sucukları’nın yapıldığı tesisi gezdi. Baran, Cumhuriyet Sucukları’nın Türkiye’de bir marka olduğunu ifade etti.
  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban’ın davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen ATO Başkanı Gürsel Baran, tesise hayran kaldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile birlikte tesisi gezen Baran, Cumhuriyet Sucukları Tesisi’nin inanılmaz olduğunu söyledi. Cumhuriyet Sucukları’nı Ankara’da kullandıklarını ifade eden Baran, “Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban, bunu en iyi şekilde yapıyor. Bizim markalara çok ihtiyacımız var. Biz marka üretemediğimiz takdirde, katma değer üretemeyiz. Bunu da telafi edemeyiz. Bu yüzden Yavuz Kocaşaban’ın yaptığı iş çok önemlidir” diye konuştu.

“ATO’YU AĞIRLAMAKTAN MUTLUYUZ”

Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise, Türkiye’nin önemli odalarından bir tanesi olan Ankara Ticaret Odasını Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Serteser, “Cumhuriyet Sucukları’nı 3 kardeş çok iyi yönetiyor. Yavuz Kocaşaban’da bizi hep birlikte gezdirdi” dedi. Serteser, “Sucukta da Afyonkarahisar’ın çok önemli markaları var. Bunlardan bir tanesi de Cumhuriyet Sucukları’dır ve en eskilerindendir. Dolayısıyla tüm Türkiye’ye satışları var. İşlerini de daha da geliştirdiler. Bütün sucuk markalarımızı Cumhuriyet Sucukları nezdinde tebrik ediyorum” diye konuştu. Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kocaşaban, “Afyonkarahisar’ımız sucuk sektöründe daha iyi noktalara gelir. Ziyaretleri bizi biraz daha heyecanlandırdı ve şevklendirdi” dedi.>>>Alkan Kurt

  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.02.2020
17.02.2020
17.02.2020
OZEL HABERLER