Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’un vizyonu değişecek’
Kentsel Dönüşüm İrtibat Bürosu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kentsel Dönüşümle Afyonkarahisar’ın vizyonunun değişeceğini söyledi..

2

Image

Kültür Sanat Akademisi’nden ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nu makamında kabul etti...

3

Image

ATSO ile DANET protokol imzaladı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Vahdet Et ve Gıda Sanayi
Ticaret Anonim Şirketi (Danet) arasında, Coğrafi İşaret tescili ATSO t..

4

Image

‘Her daim yanınızdayım’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve beraberindeki de..

5

Image

Çevrimiçi mezuniyet töreni
Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) 2019-2020 akademik yılında mezun olan öğrenciler için çevrimiçi mezuniyet töreni düzenlendi...

6

Image

‘Afyon Sucuğu’na sahip çıkacağız’

Afyonkarahisar’daki sucuk üreticileriyle bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeri olan ..

7

Image

AFYON ÇALIŞAN VE ÜRETEN BİR İL’
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında, yaptığı konuşmada, ..

8

Image

‘Araştırma hakikati arama sürecidir’
AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, web ortamında yapılan Mühendislik Alanı’nda TÜBİTAK 1001 Projesi Hazırlama Eğitimi’nde yaptığı açıklamada, araşt..

9

Image

İmmün Plazma bağışları alınıyor

Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Afyonkarahisar Kan Merkezi’nde de artık İmmün Plazma bağışlarının alınmaya ..

10

Image

‘Yaşlıları baş tacı eden bir toplumuz’
Emirdağ’da hayırsever Özcan Halaç tarafından yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Aile, Çalışma ..

11

Image

Su ürünleri denetimi
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Afyonkarahisar’daki balık satış noktalarında denetim yapıldı ..

12

Image

BENDE A.Ş. İSTİYORUM

Geçtiğimiz hafta GAZETE3’ün kamuoyuna duyurduğu Salim Pancar’ın ‘A.Ş. olursa ben varım’ sözlerine Vali Çiçek’ten destek geldi. Vali Çiçek, GAZETE..

13

Image

Arabada konser
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu tarafından Afyonkarahisar’da ilk kez arabada konser etkinliği düzenlendi. ..

14

Image

‘TEKNOFEST’in Afyon’da düzenlemesini istiyoruz’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu hakkında bilgi veren Doç. Dr. Mehmet Ali Danışman, TEK..

15

Image

‘İlimizin adı kötü anılıyor’
Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu ziyaret ederek çalışmalarında başarılar..

16

Image

‘İhracatımız toparlanmaya başladı’
ATSO eylül ayı meclis toplantısında gündemdeki gelişmeleri değerlendiren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, pandemi dolayısıyla sıkıntıya düşen ihr..

17

Image

Haydi Afyon kan vermeye

Afyonkarahisar’daki kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının işbirliğinde “Kan ver Afyon” isimli kan bağışı kampanyası başlatılıyor..

‘Çocuklara örnek olmak önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Çocuklara örnek olmak önemli’


Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katılan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, çocuklara meslekleri tanıtmak ve örnek olmanın geleceğimiz açısından önemli olduğunu söyledi.
  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katıldı. Yıldız ve Çömez’i okul müdürü ve öğretmenler okul bahçesinde karşıladı. Albay Çömez ve Müdür Yıldız, okul öğretmenleri ve çalışanlarıyla tek tek tokalaşarak okula girdi. Okul öğrencilerinin toplandığı sınıfta öğrencilerle buluşan ikili, öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Öğrencilerle selamlaşan Çömez ve Yıldız, öğrencilere ilerde seçmek istedikleri meslekler konusunda görüş alışverişinde bulundu. Öğrencilere dergi hediye eden Yıldız ve Çömez, öğrencilerle fotoğraf çektirdi. Yıldız ve Çömez daha sonra okuma sınıfında kitap okuyan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Yıldız ve Çömez, öğrencilere kitap hediye etti.

ÖĞRENCİLERLE SATRANÇ OYNADILAR

Bir öğrenciyle satranç oynayan İl Jandarma Komutanı Albay Çömez, yeni hamleler öğrendiğini dile getirdi. Daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’nda arama ve iz sürme, bomba ve uyuşturucu aramalında kullanılan köpekler, öğrencilere gösteri yaptı. Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Emniyet ve Jandarma görevlilerinin yoğun bir tempoda çalıştığını dile getirerek, bu tür konuları da ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.

“ÇOCUKLARA ÖRNEK OLABİLMEK ÖNEMLİ”

Yıldız, çocuklara örnek olabilmenin, onların mutluluğunu paylaşabilmenin önemli konular olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: “Onlara okuma alışkanlığını kazandırabilmek için Jandarma komutanımız ile birlikte sık sık okullara gidiyoruz. Onlarla bir araya gelmek bizleri tanımalarını sağlamak, onların bizim için ne kadar değerli olduklarını okullara giderek onlara hissettirmek görevlerin en büyüğü diye düşünüyoruz. Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimiz. Onların bu ülkenin geleceğinde çok büyük roller üstleneceğini bildiğimiz için onlarla birlikte olmak istedik. Amacımız onların isteklerini sınıflarında dinlemek. Çocuğu sevmeyen hiçbir şeyi sevmez. Çocuğa yapılan yatırım boş bir yatırım değildir.”

“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR ANI OLDU”

Okul Müdürü Şeyda Yaramış ise Afyonkarahisar Valiliği’nin eğitimde kaliteyi arttırma projesi kapsamında okulda çeşitli etkinlikler yaptığını belirterek, şöyle konuştu: “Biz bu proje kapsamında hem çocuklarımızın bilgilerini arttırmak hem de ilerideki hayatlarına yönelik onları doyuma ulaştırmak ve onlara güzel bir anı bırakmak istedik. Meslek tanıtımı ve kariyer günleri kapsamında İl Müdürü’müzü ve Komutan’ımızı ziyaret ettik. Onlarda bizi kırmadı geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz için çok güzel bir anı oldu.” >>> Mustafa BAYER-özel haber

  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
30.09.2020
30.09.2020
30.09.2020
OZEL HABERLER