Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

2

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

3

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

4

Image

‘Film platoları keşfedilmeli’
Afyonkarahisar’da Kameranın 100 Yılı adlı kitabın tanıtımı ve belgesel film gösterimi programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’daki f..

5

Image

Nikah için özel günü seçtiler
İnsanların hafızalarında kolay kalması ve matematiksel olarak ters yazıldığında da aynı tarihe denk gelmesi sebebiyle evlenmek için 02.02.2020 tarihin..

6

Image

Burcu’dan Temiz’e ziyaret
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’e hayırlı olsun ziyaret..

7

Image

Müftü Avcı görevine başladı
Dinar ilçe müftülüğüne atanan Ramazan Avcı, görevine başladı. ..

8

Image

Rüzgar hayatı olumsuz etkiledi
Afyonkarahisar'da etkili olan rüzgar nedeniyle yerinden sökülen, 6 katlı binanın duvarındaki yaklaşık 10 metre uzunluğundaki reklam tabelası, bazı dük..

9

Image

Akrones çalışanları yorgunluk attı
Afyonkarahisar’da bir termal otel, yarıyıl tatili boyunca yoğun bir dönem geçiren personeline yorgunluk partisi düzenledi. Otel çalışanları yemek yedi..

10

Image

Kendi oğlunun nikahını kıydı
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, oğlu İdris Şahin ile Burçak Akyol çiftinin nikahını kıydı...

11

Image

Metruk binalar yıkılıyor
Emirdağ Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan, emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımını gerçekleştirmeye devam ediy..

12

Image

Kaymakamlardan ziyaret
İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Çay ve Çobanlar ilçesi kaymakamlarını makamında ağırladı. ..

13

Image

‘Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Huzurevi’nde kalan yaşlıları, AFBEL Termal Otel’de ağırladı. Zeybek, yaşlıların rahat bir hayat yaşamaları için eller..

14

Image

Kış kuşları sayıldı
Afyonkarahisar genelindeki sulak alanlarda bulunan su kuşları için kış sayımı yapıldı...

15

Image

‘Sorunları yerinde tespit ediyoruz’
Akçin Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların taleplerini aldı, sorunları yerinde tespit etti. ..

16

Image

Yardımlar bekleniyor
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası Bir Lokma Ekmek Bir Lokma Katık ismiyle yardım kampanyası başlattı..

17

Image

ATSO’dan yardım kampanyası
ATSO tarafından deprem bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlatıldı. ..

‘Çocuklara örnek olmak önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Çocuklara örnek olmak önemli’


Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katılan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, çocuklara meslekleri tanıtmak ve örnek olmanın geleceğimiz açısından önemli olduğunu söyledi.
  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katıldı. Yıldız ve Çömez’i okul müdürü ve öğretmenler okul bahçesinde karşıladı. Albay Çömez ve Müdür Yıldız, okul öğretmenleri ve çalışanlarıyla tek tek tokalaşarak okula girdi. Okul öğrencilerinin toplandığı sınıfta öğrencilerle buluşan ikili, öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Öğrencilerle selamlaşan Çömez ve Yıldız, öğrencilere ilerde seçmek istedikleri meslekler konusunda görüş alışverişinde bulundu. Öğrencilere dergi hediye eden Yıldız ve Çömez, öğrencilerle fotoğraf çektirdi. Yıldız ve Çömez daha sonra okuma sınıfında kitap okuyan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Yıldız ve Çömez, öğrencilere kitap hediye etti.

ÖĞRENCİLERLE SATRANÇ OYNADILAR

Bir öğrenciyle satranç oynayan İl Jandarma Komutanı Albay Çömez, yeni hamleler öğrendiğini dile getirdi. Daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’nda arama ve iz sürme, bomba ve uyuşturucu aramalında kullanılan köpekler, öğrencilere gösteri yaptı. Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Emniyet ve Jandarma görevlilerinin yoğun bir tempoda çalıştığını dile getirerek, bu tür konuları da ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.

“ÇOCUKLARA ÖRNEK OLABİLMEK ÖNEMLİ”

Yıldız, çocuklara örnek olabilmenin, onların mutluluğunu paylaşabilmenin önemli konular olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: “Onlara okuma alışkanlığını kazandırabilmek için Jandarma komutanımız ile birlikte sık sık okullara gidiyoruz. Onlarla bir araya gelmek bizleri tanımalarını sağlamak, onların bizim için ne kadar değerli olduklarını okullara giderek onlara hissettirmek görevlerin en büyüğü diye düşünüyoruz. Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimiz. Onların bu ülkenin geleceğinde çok büyük roller üstleneceğini bildiğimiz için onlarla birlikte olmak istedik. Amacımız onların isteklerini sınıflarında dinlemek. Çocuğu sevmeyen hiçbir şeyi sevmez. Çocuğa yapılan yatırım boş bir yatırım değildir.”

“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR ANI OLDU”

Okul Müdürü Şeyda Yaramış ise Afyonkarahisar Valiliği’nin eğitimde kaliteyi arttırma projesi kapsamında okulda çeşitli etkinlikler yaptığını belirterek, şöyle konuştu: “Biz bu proje kapsamında hem çocuklarımızın bilgilerini arttırmak hem de ilerideki hayatlarına yönelik onları doyuma ulaştırmak ve onlara güzel bir anı bırakmak istedik. Meslek tanıtımı ve kariyer günleri kapsamında İl Müdürü’müzü ve Komutan’ımızı ziyaret ettik. Onlarda bizi kırmadı geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz için çok güzel bir anı oldu.” >>> Mustafa BAYER-özel haber

  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.02.2020
17.02.2020
17.02.2020
OZEL HABERLER