Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gazlıgöl misafirlerini bekliyor’
İHATO (Uluslararası Helal Turizm Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Grand Özgül Termal Tatil Köyü Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, özgül Termal’de Co..

2

Image

‘Çalışmalarınızı takdir ediyoruz’

Özgül Termal Tatil Köyü Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu’yu ..

3

Image

Belediyeye süreklilik ödülü
Afyonkarahisar Belediyesi, 2019 yılı Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması’nda Süreklilik Ödülü kazandı ..

4

Image

Müdür Burcu’ya ziyaret

Afyonkarahisar Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği Başkanı Nilgün Seçen ve Dr. Mustafa Seçen, Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu’yu ziy..

5

Image

Mesleki Yeterlilik Sınavı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB tarafından kurulan MEYBEM A.Ş. işbirliğinde, Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu (Seviye 5) Me..

6

Image

‘Afyon’un vizyonu değişecek’
Kentsel Dönüşüm İrtibat Bürosu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kentsel Dönüşümle Afyonkarahisar’ın vizyonunun değişeceğini söyledi..

7

Image

Kültür Sanat Akademisi’nden ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nu makamında kabul etti...

8

Image

ATSO ile DANET protokol imzaladı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Vahdet Et ve Gıda Sanayi
Ticaret Anonim Şirketi (Danet) arasında, Coğrafi İşaret tescili ATSO t..

9

Image

‘Her daim yanınızdayım’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve beraberindeki de..

10

Image

Çevrimiçi mezuniyet töreni
Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) 2019-2020 akademik yılında mezun olan öğrenciler için çevrimiçi mezuniyet töreni düzenlendi...

11

Image

‘Afyon Sucuğu’na sahip çıkacağız’

Afyonkarahisar’daki sucuk üreticileriyle bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeri olan ..

12

Image

AFYON ÇALIŞAN VE ÜRETEN BİR İL’
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında, yaptığı konuşmada, ..

13

Image

‘Araştırma hakikati arama sürecidir’
AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, web ortamında yapılan Mühendislik Alanı’nda TÜBİTAK 1001 Projesi Hazırlama Eğitimi’nde yaptığı açıklamada, araşt..

14

Image

İmmün Plazma bağışları alınıyor

Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Afyonkarahisar Kan Merkezi’nde de artık İmmün Plazma bağışlarının alınmaya ..

15

Image

‘Yaşlıları baş tacı eden bir toplumuz’
Emirdağ’da hayırsever Özcan Halaç tarafından yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Aile, Çalışma ..

16

Image

Su ürünleri denetimi
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Afyonkarahisar’daki balık satış noktalarında denetim yapıldı ..

17

Image

BENDE A.Ş. İSTİYORUM

Geçtiğimiz hafta GAZETE3’ün kamuoyuna duyurduğu Salim Pancar’ın ‘A.Ş. olursa ben varım’ sözlerine Vali Çiçek’ten destek geldi. Vali Çiçek, GAZETE..

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’


Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il olduğunu söyledi.
  AFYON    17.01.2019 11:12:50

BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, Türk Telekom Afyonkarahisar İl Müdürü Mehmet Murat Uslulara halka ve, basın ve yayın kuruluşlarına verdikleri hizmetlerden dolayı tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu. Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il olduğunu söyledi. Afyonkarahisar’da görev yapan Valiler gibi il müdürlerinin de halka hizmet için çalıştıklarını söyleyen BİK Müdürü Çalışkan, Burdur’a tayini çıkan Ahmet Ali Gedik gibi Mehmet Murat Uslular’ın da en ufak problem esnasında kendisini aradıklarında teknik desteği esirgemediğini söyledi. Çalışkan, Afyonkarahisar’daki yöneticilerin halka hizmetleri ve iletişimi konusunda başta halkla ve il yöneticileriyle iç içe olan Vali Mustafa Tutulmaz’ın talimat ve direktiflerinin de etkili olduğunu kaydetti. BİK Müdürü Çalışkan, Türk Telekom Müdürü Mehmet Murat Uslular’a Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’nün prestij kitaplarından Hacı Beyzade Ahmet Muhtar’ın kaleme aldığı ve 1921 yılında İstanbul gazetelerinde yayınlanan ilk özel ilan ve reklam yıllığı “Salık Veren Muhibban” isimli kitabı hediye etti. >>>Ferhat Yüksel


  AFYON    17.01.2019 11:12:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
30.09.2020
30.09.2020
30.09.2020
OZEL HABERLER