Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

2

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

3

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

4

Image

‘Film platoları keşfedilmeli’
Afyonkarahisar’da Kameranın 100 Yılı adlı kitabın tanıtımı ve belgesel film gösterimi programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’daki f..

5

Image

Nikah için özel günü seçtiler
İnsanların hafızalarında kolay kalması ve matematiksel olarak ters yazıldığında da aynı tarihe denk gelmesi sebebiyle evlenmek için 02.02.2020 tarihin..

6

Image

Burcu’dan Temiz’e ziyaret
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’e hayırlı olsun ziyaret..

7

Image

Müftü Avcı görevine başladı
Dinar ilçe müftülüğüne atanan Ramazan Avcı, görevine başladı. ..

8

Image

Rüzgar hayatı olumsuz etkiledi
Afyonkarahisar'da etkili olan rüzgar nedeniyle yerinden sökülen, 6 katlı binanın duvarındaki yaklaşık 10 metre uzunluğundaki reklam tabelası, bazı dük..

9

Image

Akrones çalışanları yorgunluk attı
Afyonkarahisar’da bir termal otel, yarıyıl tatili boyunca yoğun bir dönem geçiren personeline yorgunluk partisi düzenledi. Otel çalışanları yemek yedi..

10

Image

Kendi oğlunun nikahını kıydı
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, oğlu İdris Şahin ile Burçak Akyol çiftinin nikahını kıydı...

11

Image

Metruk binalar yıkılıyor
Emirdağ Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan, emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımını gerçekleştirmeye devam ediy..

12

Image

Kaymakamlardan ziyaret
İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Çay ve Çobanlar ilçesi kaymakamlarını makamında ağırladı. ..

13

Image

‘Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Huzurevi’nde kalan yaşlıları, AFBEL Termal Otel’de ağırladı. Zeybek, yaşlıların rahat bir hayat yaşamaları için eller..

14

Image

Kış kuşları sayıldı
Afyonkarahisar genelindeki sulak alanlarda bulunan su kuşları için kış sayımı yapıldı...

15

Image

‘Sorunları yerinde tespit ediyoruz’
Akçin Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların taleplerini aldı, sorunları yerinde tespit etti. ..

16

Image

Yardımlar bekleniyor
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası Bir Lokma Ekmek Bir Lokma Katık ismiyle yardım kampanyası başlattı..

17

Image

ATSO’dan yardım kampanyası
ATSO tarafından deprem bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlatıldı. ..

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’


Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il olduğunu söyledi.
  AFYON    17.01.2019 11:12:50

BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, Türk Telekom Afyonkarahisar İl Müdürü Mehmet Murat Uslulara halka ve, basın ve yayın kuruluşlarına verdikleri hizmetlerden dolayı tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu. Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il olduğunu söyledi. Afyonkarahisar’da görev yapan Valiler gibi il müdürlerinin de halka hizmet için çalıştıklarını söyleyen BİK Müdürü Çalışkan, Burdur’a tayini çıkan Ahmet Ali Gedik gibi Mehmet Murat Uslular’ın da en ufak problem esnasında kendisini aradıklarında teknik desteği esirgemediğini söyledi. Çalışkan, Afyonkarahisar’daki yöneticilerin halka hizmetleri ve iletişimi konusunda başta halkla ve il yöneticileriyle iç içe olan Vali Mustafa Tutulmaz’ın talimat ve direktiflerinin de etkili olduğunu kaydetti. BİK Müdürü Çalışkan, Türk Telekom Müdürü Mehmet Murat Uslular’a Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’nün prestij kitaplarından Hacı Beyzade Ahmet Muhtar’ın kaleme aldığı ve 1921 yılında İstanbul gazetelerinde yayınlanan ilk özel ilan ve reklam yıllığı “Salık Veren Muhibban” isimli kitabı hediye etti. >>>Ferhat Yüksel


  AFYON    17.01.2019 11:12:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.02.2020
17.02.2020
17.02.2020
OZEL HABERLER