Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Cumhuriyet Meydanı’nda sona doğru
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, inşaat çalışmaları devam eden Cumhuriyet Meydanı’nda incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ..

2

Image

AFAD’tan tatbikat
Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) ve Afet Yönetim Karar Destek Sistemi (AYDES)’nin bölge düzeyinde uygulamasının test edileceği Afyonkarahisar Afet M..

3

Image

Mümin Nasıl Olmalı?
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel yayınlarına olan desteğine yenilerini eklemeye devam ediyor. ..

4

Image

Sucuğa AB standardı getirdi
Afyonkarahisar’da yaşayan Burhan Özbek, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumundan (TKDK) aldığı hibe destekle babasından kalma işletmeyi AB sta..

5

Image

PTT değerlendirme yaptı
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak Başmüdür Mehmet Örsdemir ve ihtisas ve merkez müdürlerinin katılımıyla Yönetim Değerlendirme Toplantısı hafta s..

6

Image

İNSANLIK ÖLMEMİŞ
Afyonkarahisar'da araçları arızalandığı için yolda kalan ve maddi durumu olmayan 16 kişilik ailenin sosyal medyada paylaşılan fotoğrafı, yardım seferb..

7

Image

ERCİYES YILKI ATLARI fotoğrafları sergileniyor
Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley’in fotoğraflarından oluşan “Erciyes Yılkı Atları” konulu fotoğraf sergisi Vali Mustafa Tutulmaz tarafından Park Afyon A..

8

Image

Ziraat Bankası 16’lı Final Turu’nda
Ülkemizi 2019 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisinde temsil eden ve Efeler Voleybol Ligi’nde İkbal Afyon Belediye Yüntaş’ın rakipleri arasında ye..

9

Image

Türk-Alman mutfağı Afyon’da buluştu
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen bayanlar, bu kez de yöresel yemeklerimizi tanıdı...

10

Image

Rahatsızlanan yolcuyu hastaneye götürdü
Afyonkarahisar’da halk otobüsü şoförü, rahatsızlanan yaşlı bir yolcuyu güzergahını değiştirerek hastaneye kadar götürdü. ..

11

Image

Yol yıkama çalışmaları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yolların yıkama çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor...

12

Image

Kent Ormanı kuş sergisi açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Ormanı'nda yaşayan 33 farklı tür kuş fotoğraflarından oluşan AKÜ Veteriner Fakültesi Öğretim Üyes..

13

Image

İKBAL TERMAL OTEL en lüks oteller arasında
Bali’de 500’den fazla katılımcı ile Ayana Resort & Spa’da gerçekleşen, Dünyanın en lüks otellerinin katıldığı ve dünyanın zirvedeki lüks otellerini fa..

14

Image

Veysel Eroğlu parkında çalışmalar son sürat
Afyonkarahisar Belediyesi, gururumuz eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’nun adını taşıyacak parkta çalışmalarını aralıksız olarak sürdürü..

15

Image

Ata’nın yolunda ilerliyorlar
Türkiye Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi'nin 11 üyesi, Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine ulaştı...

16

Image

“HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”
Kış tedbirleri toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin en soğuk illeri arasında yer aldığını söyleyerek, “Türkiye'd..

17

Image

‘Afyonkarahisar Yeşilhisar olacak’
Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen "Fidanlar Fidanlarla Büyüyor” programı kapsamında düzenlenen fidan dikim t..

“Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor”


Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde konuşan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı
  AFYON    09.02.2017 09:46:07


Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde konuşan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı. Bu topraklar dünyanın gözü önündeki topraklar. Biz Türk Milleti olarak bu topraklar için can vermişiz, kan dökmüşüz. 15 Temmuz’da da öyle olmuştur. Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor” dedi. Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Konak ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ahmet Neoldum’a ziyarette bulundu. İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Konak’a ziyarette bulunan Vali Aziz Yıldırım’a Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Abdulkadir Konak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Vali Aziz Yıldırım’ın ESOB ziyaretinde Başkan Vekili Atilla Kocabaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan ve Mehmet Üçağıl da bulundular. Karşılıklı bilgi alış verişi yapılan ziyaret sırasında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Konak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Aziz Yıldırım’ın yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirttiler. Afyonkarahisar’ın daima ileriye gittiğini, tüm kurum ve kuruluşlar ile STK’ların ve özel sektöründe yan yana omuz omuza çalışmalarda bulunması gerektiğini belirten Vali Aziz Yıldırım, birlik ve beraberlikten doğan gücümüzü en iyi şekilde kullanmamız gerektiğini belirtti. “MİLLETİMİZİ İYİ BİR GELECEK BEKLİYOR” “İyi bir gelecek hepimizi bekliyor” diyen Vali Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı. Bu topraklar dünyanın gözü önündeki topraklar. Biz Türk Milleti olarak bu topraklar için can vermişiz, kan dökmüşüz. 15 Temmuz’da da öyle olmuştur. Bir insan için en önemli şey nedir? Tabi ki canıdır. Bizim milletimiz tankların önüne kendini atmış, hainlere karşı canını ortaya koyarak devletine, cumhuriyetine, demokrasisine sahip çıkmıştır. Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor.” dedi. Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Birlik hakkında genel bilgiler verdi ve çalışmaları anlattı. Başkan Konak “Sayın Valimizin ziyaretinden son derece memnun kaldık. Bize her zaman destek olan Valimiz Sayın Yıldırım’a minnet ve şükran duyuyoruz” diye konuştu. VALİ YILDIRIM, MÜSTAKİL SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ Daha sonra Müstakil Sanayici İşadamları Derneği’ne ziyarette bulunan Vali Aziz Yıldırım’ı, Dernek Başkanı Ahmet Neoldum ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladılar. Dernek içerisinde incelemelerde bulunan Vali Aziz Yıldırım’a, Başkan Ahmet Neoldum tarafından dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Müstakil Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Neoldum, Vali Aziz Yıldırım’ın ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek ziyaret sona erdi.>>>Ferhat Yüksel
  AFYON    09.02.2017 09:46:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER