Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

2

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

3

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

4

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

5

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

6

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

7

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

8

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

9

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

10

Image

Protokolden ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Ankara İli programları kapsamında UNESCO Türkiye Millî Komisyon Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’a ziyarett..

11

Image

TOKİ’ler ocakta teslim

İscehisar ilçesinde yapılan TOKİ konutlarındaki çalışmalarda sona gelindiği ocak ayında teslimatların yapılacağı ifade edildi. ..

12

Image

‘4 bin kitap okudum’
Afyonkarahisar'da emekli inşaat mühendisi Ülkü Akcüre (75), ofisini kütüphaneye dönüştürdü. 60 yıldır biriktirdiği 6 bine yakın kitabı bir araya getir..

13

Image

Ayın elemanı Fatma Yıldız
Megabirlik Medya’da ayın elemanı seçilmeye devam ediyor. Kasım ayında ayın elemanı olarak Hesna Gülbaş seçilirken, aralık ayında ayın elemanı Gazete 3..

14

Image

Vali Tutulmaz, Uzunkaya’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz, programları kapsamında ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı...

15

Image

Bir yastıkta 58 yıl
Afyonkarahisar’da yıllardır hizmet veren duayen gazeteci, yazar, araştırmacı şair Galip Leblebicioğlu ile Huriye Leblebicioğlu çifti 58.evlilik yıl dö..

16

Image

‘Kültürel zenginliği fazla bir kentteyiz’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu olan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın kültürel zenginliği fazla olan bir kent olduğunu söyledi.
..

17

Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu
PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonka..

“Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor”


Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde konuşan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı
  AFYON    09.02.2017 09:46:07


Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde konuşan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı. Bu topraklar dünyanın gözü önündeki topraklar. Biz Türk Milleti olarak bu topraklar için can vermişiz, kan dökmüşüz. 15 Temmuz’da da öyle olmuştur. Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor” dedi. Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Konak ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ahmet Neoldum’a ziyarette bulundu. İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Konak’a ziyarette bulunan Vali Aziz Yıldırım’a Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Abdulkadir Konak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Vali Aziz Yıldırım’ın ESOB ziyaretinde Başkan Vekili Atilla Kocabaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan ve Mehmet Üçağıl da bulundular. Karşılıklı bilgi alış verişi yapılan ziyaret sırasında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Konak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Aziz Yıldırım’ın yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirttiler. Afyonkarahisar’ın daima ileriye gittiğini, tüm kurum ve kuruluşlar ile STK’ların ve özel sektöründe yan yana omuz omuza çalışmalarda bulunması gerektiğini belirten Vali Aziz Yıldırım, birlik ve beraberlikten doğan gücümüzü en iyi şekilde kullanmamız gerektiğini belirtti. “MİLLETİMİZİ İYİ BİR GELECEK BEKLİYOR” “İyi bir gelecek hepimizi bekliyor” diyen Vali Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı. Bu topraklar dünyanın gözü önündeki topraklar. Biz Türk Milleti olarak bu topraklar için can vermişiz, kan dökmüşüz. 15 Temmuz’da da öyle olmuştur. Bir insan için en önemli şey nedir? Tabi ki canıdır. Bizim milletimiz tankların önüne kendini atmış, hainlere karşı canını ortaya koyarak devletine, cumhuriyetine, demokrasisine sahip çıkmıştır. Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor.” dedi. Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Birlik hakkında genel bilgiler verdi ve çalışmaları anlattı. Başkan Konak “Sayın Valimizin ziyaretinden son derece memnun kaldık. Bize her zaman destek olan Valimiz Sayın Yıldırım’a minnet ve şükran duyuyoruz” diye konuştu. VALİ YILDIRIM, MÜSTAKİL SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ Daha sonra Müstakil Sanayici İşadamları Derneği’ne ziyarette bulunan Vali Aziz Yıldırım’ı, Dernek Başkanı Ahmet Neoldum ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladılar. Dernek içerisinde incelemelerde bulunan Vali Aziz Yıldırım’a, Başkan Ahmet Neoldum tarafından dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Müstakil Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Neoldum, Vali Aziz Yıldırım’ın ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek ziyaret sona erdi.>>>Ferhat Yüksel
  AFYON    09.02.2017 09:46:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER