Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

2

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

3

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

4

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

5

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

6

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

7

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

8

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

9

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

10

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

11

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

12

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

13

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

14

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

15

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

16

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

17

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

“Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor”


Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde konuşan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı
  AFYON    09.02.2017 09:46:07


Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde konuşan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı. Bu topraklar dünyanın gözü önündeki topraklar. Biz Türk Milleti olarak bu topraklar için can vermişiz, kan dökmüşüz. 15 Temmuz’da da öyle olmuştur. Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor” dedi. Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Konak ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ahmet Neoldum’a ziyarette bulundu. İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Konak’a ziyarette bulunan Vali Aziz Yıldırım’a Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Abdulkadir Konak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Vali Aziz Yıldırım’ın ESOB ziyaretinde Başkan Vekili Atilla Kocabaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan ve Mehmet Üçağıl da bulundular. Karşılıklı bilgi alış verişi yapılan ziyaret sırasında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Konak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Aziz Yıldırım’ın yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirttiler. Afyonkarahisar’ın daima ileriye gittiğini, tüm kurum ve kuruluşlar ile STK’ların ve özel sektöründe yan yana omuz omuza çalışmalarda bulunması gerektiğini belirten Vali Aziz Yıldırım, birlik ve beraberlikten doğan gücümüzü en iyi şekilde kullanmamız gerektiğini belirtti. “MİLLETİMİZİ İYİ BİR GELECEK BEKLİYOR” “İyi bir gelecek hepimizi bekliyor” diyen Vali Yıldırım, “Bu topraklar yüz binlerce şehit kanıyla sulandı. Bu topraklar dünyanın gözü önündeki topraklar. Biz Türk Milleti olarak bu topraklar için can vermişiz, kan dökmüşüz. 15 Temmuz’da da öyle olmuştur. Bir insan için en önemli şey nedir? Tabi ki canıdır. Bizim milletimiz tankların önüne kendini atmış, hainlere karşı canını ortaya koyarak devletine, cumhuriyetine, demokrasisine sahip çıkmıştır. Milletimizi iyi bir gelecek bekliyor.” dedi. Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Birlik hakkında genel bilgiler verdi ve çalışmaları anlattı. Başkan Konak “Sayın Valimizin ziyaretinden son derece memnun kaldık. Bize her zaman destek olan Valimiz Sayın Yıldırım’a minnet ve şükran duyuyoruz” diye konuştu. VALİ YILDIRIM, MÜSTAKİL SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ Daha sonra Müstakil Sanayici İşadamları Derneği’ne ziyarette bulunan Vali Aziz Yıldırım’ı, Dernek Başkanı Ahmet Neoldum ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladılar. Dernek içerisinde incelemelerde bulunan Vali Aziz Yıldırım’a, Başkan Ahmet Neoldum tarafından dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Müstakil Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Neoldum, Vali Aziz Yıldırım’ın ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek ziyaret sona erdi.>>>Ferhat Yüksel
  AFYON    09.02.2017 09:46:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER