Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

2

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

3

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

4

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

5

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

6

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

7

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

8

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

9

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

10

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

11

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

12

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

13

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

14

Image

"Genç beyinlerimizi Geleceğe hazırlamalıyız"
İl Danışma Komisyonu Toplantısı’nda öğrenciler ve eğitim konusunda önemli açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, “Artık çağımızda kol gücüyle de..

15

Image

‘Kargo sektöründe daha fazla büyümek istiyoruz’
Kanal 3 ekranlarında Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar’la Kahvaltı Haberlerine konuk olan Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT’ni..

16

Image

‘Motorlu Timler daha etkin görev yapacak’
Motorize Polis Timlerinin görev sevkiyatı törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, motorize timlerin suç ve suçlularda mücadelede daha etkili ve veriml..

17

Image

‘AEV büyük hizmetler yapıyor’
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez ve İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret ettiler. Her iki ziyarette de Afyon Eğit..

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’


Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i makamında ziyaret etti.
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Başsavcı Özel’e yeni görev yeri Adana’da başarılar dilerken, Mehmet Özel ise, yeni görev yerinde Afyon’un güzelliklerini tanıtmaya devam edeceklerini ve kendilerine destek veren Kanal 3’e teşekkürlerini iletti.

“YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Önemli bir süreçte geldiniz. Ülkemizin en zor zamanında burada görev yaptınız. Sizin idarenizde Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı güzel hizmetler yaptı, önemli operasyonlara imza attı. Üzülüyoruz, böyle sevdiğimiz dostların hele bir de Galatasaraylı bir dostumun büyük şehre gitmesi bizlere gurur veriyor fakat dostumuzu uğurladığımız için de üzgünüz. Adana büyük bir şehir, oradaki göreviniz de de güzel işler başaracaksınız. Orada da bir kapımız var ben onu düşünüyorum fakat burada da her zaman arayabileceğiniz gerçek dostlarınız olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. İnşallah yeni görevinizde de hem size hem ailenize başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’A HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUM”

Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in dilek ve temennilerinin ardından duygu ve düşüncelerini ifade eden Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel ise, “Güzel Afyonumuza geçen yıl Bakanlığımızın ve kurulumuzun takdiri ile hizmet edebilme şerefine nail oldum. Bu bir yıl içerisinde Afyon’a, Afyon’lu hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşıyorum onlara hizmet etmek benim için bir ayrıcalıktı” dedi.

“ADLİYELER, VATANDAŞIMIZIN SIĞINMA LİMANLARIDIR”

Açıklamalarına devam eden Başsavcı Özel, “Tabii güncel sıkıntılar paralel olarak her yerde yaşanabiliyor. Geldiğimiz ilk günden beri sizler ile ve diğer basın mensubu arkadaşlar ile değişik platformlarda bir araya geldik. Vermeye çalışmış olduğumuz mesaj ise, Adliyeler kurumsal olarak vatandaşımızın, milletimizin sığınma limanlarıdır. Bu sığınma limanlarında başta Başsavcılık olmak üzere vatandaşlarımızın rahatlıkla gelerek dertlerini anlatabilmeleri bende hakimdi. Bunu da sizler vasıtası ile kamuoyu ile paylaştık ve o günden itibaren vatandaşımızın bizlere karşı o anlamdaki düşünce paylaşımları, sorunlarını iletme yöntemleri çok hızlı bir şekilde gelişti” ifadelerine yer verdi.

“ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Afyonkarahisar Başsavcısı Mehmet Özel, “Bunu önemsedim çünkü biz vatandaşa vakit ayırabildiğimiz oranda hata yapma olasılığımızın düşeceğine inanan insanlardanız ve nitekim de gerçekten o pozisyonda yol almaya çalıştık. Bu bir yıllık süre içerisinde sizler başta olmak üzere diğer basın mensubu arkadaşlar ile olabildiğince çalışma ortamlarını test edebildiysek kendimizi bahtiyar hissederiz. Bir anlamda aynı amaca hizmet ediyoruz fakat bu hizmetleri karşılığında anlayışlı fikirlerin olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde sizlerin gösterdiği anlayış için sizlere ben Başsavcılık olarak teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

“GÖREVİMİZE ANLAYIŞ İÇERİSİNDE DEVAM EDECEĞİZ”

Özel, “Yaptığımız çalışmaları doğru ağızla kamuoyuna duyurma noktasında başta Kanal 3 ekibi olmak üzere sizlere aynı şekilde Odak Gazetesi olarak diğer basın mensubu arkadaşlara da sağ olsunlar bizi hassasiyet ile takip ettiler ve doğru bilgilendirme konusunda bizlere katkı sağladılar. Bu bir yıllık süreç içerisinde göstermiş olduğunuz ev sahipliği için, samimiyet için, güler yüzünüz ve göstermiş olduğunuz ilgi alaka için her zaman müteşekkiriz” diye konuştu. Mehmet Özel, “Bundan sonraki süreçte bahsettiğiniz gibi Adana gibi bir ilde tarafımıza görev teyit edildi aynı anlayış ile orada da görev anlayışımız devam edecek. İnşallah ülkemizin bekası için, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için, milletimizin adli sorununu çözebilme anlamında kendimize ufacık bir pay ayırabilirsek şanslı hissederiz. Fahri bir Afyon’lu olarak gittiğimiz her yerde Afyon’un güzelliğini paylaşacağımızı ve olabildiğince güzelliklerine katkı sağlayacağımızı söylemek isteriz hepinize ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.>>>Alkan KURT
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER