Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Basın her zaman yanımızda’
Afyonkarahisar basınının tüm çalışmalarında kendilerine destek verdiğini belirten Türk Eğitim-Sen temsilcileri ile Cansuyu Derneği temsilcileri Afyonk..

2

Image

Pazaryerinde çalışmalar tam gaz
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ..

3

Image

‘Ortak projeler yapabiliriz’
Turkuvaz Medya Bölge Koordinatörü Şeyda Yılmaz Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

4

Image

CAKA çocuklara müziği sevdirdi
Keman virtüözü Cihat Aşkın'ın 13 ilde başlattığı Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesi kapsamında Türkiye genelinde 500'ün üzerinde çocuk ve..

5

Image

İçme Suyu Arıtma Tesisini gezdiler
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, sofra tuzundan klor üretilmesini sağlayan 10 kg/h kapasiteli Oksijen Bazl..

6

Image

Konservatuar Müzesi’ne anlamlı hediye
Kanun Sanatçısı Tahir Aydoğdu babasının yaptığı ve yıllarca çaldığı tarihi ve manevi önemi büyük olan kanunu Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet ..

7

Image

"Bataklaşma temizlenmeli"
Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Eber Gölü'nün son yıllarda ortaya çıkan kuraklık tehdidine karşı korunabilmesi için yapılma..

8

Image

Otizmli Faik’in resim yeteneği
Afyonkarahisar'da özel eğitim merkezinde resim yeteneği keşfedilen 17 yaşındaki otizmli Faik Emre Arslan'ın, ahşap yakma sanatı ile yaptığı resimler i..

9

Image

İkazcı Şükrü Bey saygıyla anıldı

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar Milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ..

10

Image

‘Valilik kimseden para istemez’

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik olarak gereken desteklerin verildiği, bunu sağlarken vatan..

11

Image

Toprak Koruma Kurulu toplandı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, İl Tarım..

12

Image

Alt geçitte sona gelindi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kısa süre önce eski Stad Kavşağı, Atatürk Caddesi üzerinde çalışmalarına başlanan alt geçitte sona gelindi...

13

Image

Cep telefonu kontrollü sulama

Çalışmaları devam eden Afyonkarahisar Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme İnşaatının tamamlanması ile 31 bin 150 dekar zirai arazinin sulanacağın..

14

Image

Basın Yayın Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne nezaket ziyaretleri devam ediyor. Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve Türkiye-Çin İş ..

15

Image

Şehit babası Çömez’i ziyaret etti

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 1996 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Fahri Pınar'ın babası İsmail Pınar'ı (74), Afyo..

16

Image

‘Hizmetlerimiz unutulmamış’
Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Çoban, ..

17

Image

Mevlevihane’ye ziyaretçi akını

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restore edilen, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenerek halkımızın hizmetine sunulan Afyonkarahisar..

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’


Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i makamında ziyaret etti.
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Başsavcı Özel’e yeni görev yeri Adana’da başarılar dilerken, Mehmet Özel ise, yeni görev yerinde Afyon’un güzelliklerini tanıtmaya devam edeceklerini ve kendilerine destek veren Kanal 3’e teşekkürlerini iletti.

“YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Önemli bir süreçte geldiniz. Ülkemizin en zor zamanında burada görev yaptınız. Sizin idarenizde Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı güzel hizmetler yaptı, önemli operasyonlara imza attı. Üzülüyoruz, böyle sevdiğimiz dostların hele bir de Galatasaraylı bir dostumun büyük şehre gitmesi bizlere gurur veriyor fakat dostumuzu uğurladığımız için de üzgünüz. Adana büyük bir şehir, oradaki göreviniz de de güzel işler başaracaksınız. Orada da bir kapımız var ben onu düşünüyorum fakat burada da her zaman arayabileceğiniz gerçek dostlarınız olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. İnşallah yeni görevinizde de hem size hem ailenize başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’A HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUM”

Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in dilek ve temennilerinin ardından duygu ve düşüncelerini ifade eden Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel ise, “Güzel Afyonumuza geçen yıl Bakanlığımızın ve kurulumuzun takdiri ile hizmet edebilme şerefine nail oldum. Bu bir yıl içerisinde Afyon’a, Afyon’lu hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşıyorum onlara hizmet etmek benim için bir ayrıcalıktı” dedi.

“ADLİYELER, VATANDAŞIMIZIN SIĞINMA LİMANLARIDIR”

Açıklamalarına devam eden Başsavcı Özel, “Tabii güncel sıkıntılar paralel olarak her yerde yaşanabiliyor. Geldiğimiz ilk günden beri sizler ile ve diğer basın mensubu arkadaşlar ile değişik platformlarda bir araya geldik. Vermeye çalışmış olduğumuz mesaj ise, Adliyeler kurumsal olarak vatandaşımızın, milletimizin sığınma limanlarıdır. Bu sığınma limanlarında başta Başsavcılık olmak üzere vatandaşlarımızın rahatlıkla gelerek dertlerini anlatabilmeleri bende hakimdi. Bunu da sizler vasıtası ile kamuoyu ile paylaştık ve o günden itibaren vatandaşımızın bizlere karşı o anlamdaki düşünce paylaşımları, sorunlarını iletme yöntemleri çok hızlı bir şekilde gelişti” ifadelerine yer verdi.

“ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Afyonkarahisar Başsavcısı Mehmet Özel, “Bunu önemsedim çünkü biz vatandaşa vakit ayırabildiğimiz oranda hata yapma olasılığımızın düşeceğine inanan insanlardanız ve nitekim de gerçekten o pozisyonda yol almaya çalıştık. Bu bir yıllık süre içerisinde sizler başta olmak üzere diğer basın mensubu arkadaşlar ile olabildiğince çalışma ortamlarını test edebildiysek kendimizi bahtiyar hissederiz. Bir anlamda aynı amaca hizmet ediyoruz fakat bu hizmetleri karşılığında anlayışlı fikirlerin olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde sizlerin gösterdiği anlayış için sizlere ben Başsavcılık olarak teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

“GÖREVİMİZE ANLAYIŞ İÇERİSİNDE DEVAM EDECEĞİZ”

Özel, “Yaptığımız çalışmaları doğru ağızla kamuoyuna duyurma noktasında başta Kanal 3 ekibi olmak üzere sizlere aynı şekilde Odak Gazetesi olarak diğer basın mensubu arkadaşlara da sağ olsunlar bizi hassasiyet ile takip ettiler ve doğru bilgilendirme konusunda bizlere katkı sağladılar. Bu bir yıllık süreç içerisinde göstermiş olduğunuz ev sahipliği için, samimiyet için, güler yüzünüz ve göstermiş olduğunuz ilgi alaka için her zaman müteşekkiriz” diye konuştu. Mehmet Özel, “Bundan sonraki süreçte bahsettiğiniz gibi Adana gibi bir ilde tarafımıza görev teyit edildi aynı anlayış ile orada da görev anlayışımız devam edecek. İnşallah ülkemizin bekası için, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için, milletimizin adli sorununu çözebilme anlamında kendimize ufacık bir pay ayırabilirsek şanslı hissederiz. Fahri bir Afyon’lu olarak gittiğimiz her yerde Afyon’un güzelliğini paylaşacağımızı ve olabildiğince güzelliklerine katkı sağlayacağımızı söylemek isteriz hepinize ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.>>>Alkan KURT
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER