Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

2

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

3

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

4

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

5

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

6

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

7

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

8

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

9

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

10

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

11

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

12

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

13

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

14

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

15

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

16

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

17

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

Terör olaylarına şiirli tepki | Gazete3.com.tr
Image

Terör olaylarına şiirli tepki


Türkiye’de son günlerde yaşanan terör olaylarına İdris Öz yazdığı şiirlerle tepki gösterdi
  GÜNCEL    25.08.2015 17:45:04


Türkiye’de son günlerde yaşanan terör olaylarına İdris Öz yazdığı şiirlerle tepki gösterdi. Türkiye’de son günlerde artan terör olayları nedeniyle birçok yerden şehit haberleri gelmeye başladı. Eli kanlı terör örgütünün kanlı emellerini gerçekleştirmek  için yaptığı eylemlerine İdris Öz isimli vatandaş yazdığı şiirleriyle karşılık verdi.  Öz kaleme aldığı şiirlerinde ülkemizdeki birlik, beraberliğin ve bölünmez bütünlüğünün asla bozulamayacağını, Türk milletinin bir karış bile toprağını asla vermeyeceğini ifade etti.>>>Gazete3 Öz’ün yazdığı şiirler şöyle: CENNET VATANIM Türkiye’nin anınca adını Yıllar önce duyurduk şanını Vucüdumuzun son damla kanını Vermeye hazırız cennet vatanım   Albayrağımızı indirtmeyiz Bir karış toprak böldürtmeyiz Mehmetçiklerimizi öldürtmeyiz Her zaman hazırız cennet vatanım   Karış karış her yer bizim vatan Seve seve veririz kan ve can Dedelerimiz şehit olmuş dökmüşler kan Her zaman hazırız cennet vatanım ASKERİM Her ana oğlan doğurur ama olmaz asker Her oğlan asker olur ama olmaz şehit Şehit öldü derler ama şehit ölmez Şanlı bayrağım dalgalanır asla inmez   Askere giderken kına yaktılar Bir bayrağıma bir de bana baktılar Güle güle kınalı koçum diye öptüler Ölürsen şehit dönersen gazisin dediler   Bu vatan için kim canını vermez Ana, baba, yar hiç akla gelmez Cennet vatanın kıymetini kim bilmez Bir çakıl taşını kimseye vermez   Soğuk, sıcak, yağmur, kar, dolu bizi durduramaz Hainler emellerini asla bulamaz Mehmetçiği kahpe kurşunla vuramaz Her zaman hazırız cennet vatanım   Anam yarim sakın ağlamasın Şehit olur diye karaları bağlamasın Sevenlerin yüreğini dağlamasın Kimse bölemez cennet vatanı   Türkiye Türktür, Türk kalacak Mahşere kadar bizim olacak Bir Mehmet giderse, bin Mehmet doğacak Cennet vatan her zaman bize kalacak
  GÜNCEL    25.08.2015 17:45:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.11.2018
17.11.2018
17.11.2018
OZEL HABERLER