Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

2

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

3

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

4

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

5

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

6

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

7

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

8

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

9

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

10

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

11

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

12

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

13

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

14

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

15

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

16

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

17

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

Terör olaylarına şiirli tepki | Gazete3.com.tr
Image

Terör olaylarına şiirli tepki


Türkiye’de son günlerde yaşanan terör olaylarına İdris Öz yazdığı şiirlerle tepki gösterdi
  GÜNCEL    25.08.2015 17:45:04


Türkiye’de son günlerde yaşanan terör olaylarına İdris Öz yazdığı şiirlerle tepki gösterdi. Türkiye’de son günlerde artan terör olayları nedeniyle birçok yerden şehit haberleri gelmeye başladı. Eli kanlı terör örgütünün kanlı emellerini gerçekleştirmek  için yaptığı eylemlerine İdris Öz isimli vatandaş yazdığı şiirleriyle karşılık verdi.  Öz kaleme aldığı şiirlerinde ülkemizdeki birlik, beraberliğin ve bölünmez bütünlüğünün asla bozulamayacağını, Türk milletinin bir karış bile toprağını asla vermeyeceğini ifade etti.>>>Gazete3 Öz’ün yazdığı şiirler şöyle: CENNET VATANIM Türkiye’nin anınca adını Yıllar önce duyurduk şanını Vucüdumuzun son damla kanını Vermeye hazırız cennet vatanım   Albayrağımızı indirtmeyiz Bir karış toprak böldürtmeyiz Mehmetçiklerimizi öldürtmeyiz Her zaman hazırız cennet vatanım   Karış karış her yer bizim vatan Seve seve veririz kan ve can Dedelerimiz şehit olmuş dökmüşler kan Her zaman hazırız cennet vatanım ASKERİM Her ana oğlan doğurur ama olmaz asker Her oğlan asker olur ama olmaz şehit Şehit öldü derler ama şehit ölmez Şanlı bayrağım dalgalanır asla inmez   Askere giderken kına yaktılar Bir bayrağıma bir de bana baktılar Güle güle kınalı koçum diye öptüler Ölürsen şehit dönersen gazisin dediler   Bu vatan için kim canını vermez Ana, baba, yar hiç akla gelmez Cennet vatanın kıymetini kim bilmez Bir çakıl taşını kimseye vermez   Soğuk, sıcak, yağmur, kar, dolu bizi durduramaz Hainler emellerini asla bulamaz Mehmetçiği kahpe kurşunla vuramaz Her zaman hazırız cennet vatanım   Anam yarim sakın ağlamasın Şehit olur diye karaları bağlamasın Sevenlerin yüreğini dağlamasın Kimse bölemez cennet vatanı   Türkiye Türktür, Türk kalacak Mahşere kadar bizim olacak Bir Mehmet giderse, bin Mehmet doğacak Cennet vatan her zaman bize kalacak
  GÜNCEL    25.08.2015 17:45:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER