Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kış lastiklerinizi taktırın’
Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, 1 Aralık 2018-1 Nisan 2019 tarihleri arasında kış lastiği kullanma zorunluluğunun olduğu ve araç sahi..

2

Image

Kandil ikramları belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi, mevlit kandili nedeni ile bazı camilerde vatandaşlara kandil helvası ve süt ikramında bulundu..

3

Image

Mevlid Kandili mübarek olsun
Afyonkarahisar protokolü yayınladıkları mesajlarla Mevlid Kandili’ni kutladılar. Mevlid Kandili’ne ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını ifade eden protoko..

4

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

5

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

6

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

7

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

8

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

9

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

10

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

11

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

12

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

13

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

14

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

15

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

16

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

17

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

Termal tesislerde sömestr yoğunluğu yaşanıyor | Gazete3.com.tr
Image

Termal tesislerde sömestr yoğunluğu yaşanıyor


Türkiye'nin termal turizm merkezlerinden Afyonkarahisar'da, sömestr tatili nedeniyle termal otellerde doluluk yaşanıyor
  GÜNCEL    30.01.2016 10:10:36


Türkiye'nin termal turizm merkezlerinden Afyonkarahisar'da, sömestr tatili nedeniyle termal otellerde doluluk yaşanıyor. Afyonkarahisar Termal Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ATTİD) Başkanı Ali Acar, yaptığı açıklamada, normalde 3 günü geçen tatillerde termal otellerde doluluğun kısmen yükseldiğini belirtti. Sömestr tatilinin kış aylarına denk gelmesinden dolayı termal otellere tercihin sahil bölgelere olan tercihten daha fazla olduğunu ifade eden Acar, bazı otellerin yüzde 100 doluluğa ulaştığını dile getirdi. “BÜTÜN OTELLERİNDE DOLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ” Bütün otellerin doluluğa ulaşmasını temenni ettiklerini anlatan Acar, şunları kaydetti: "Biz aynı anda bütün Türkiye tatile çıkınca hem tatil yerlerinde çok büyük yoğunluklar oluyor hem de tatilden sonraki dönemlerde tesislerde çok büyük boşluklar oluyor. Eğer Avrupa'da olduğu gibi bölgeler birbirini takip eden dönemlerde tatile çıkartılabilirse o zaman bütün tesislerimiz hem deniz, kum, güneş olan sahil tesislerimiz hem de termal olan Anadolu'daki tesislerimizin çok daha rantabl işleyebileceğini tahmin ediyoruz. Bununla ilgili müracaatlarımızı biz Bakanlığımıza yapıyoruz. Dernek olarak da inşallah iyi bir netice alacağımıza inanıyorum.">>>A.A.
  GÜNCEL    30.01.2016 10:10:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER