Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

2

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

3

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

4

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

5

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

6

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

7

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

8

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

9

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

10

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

11

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

12

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

13

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

14

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

15

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

16

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

17

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

Termal tesislerde sömestr yoğunluğu yaşanıyor | Gazete3.com.tr
Image

Termal tesislerde sömestr yoğunluğu yaşanıyor


Türkiye'nin termal turizm merkezlerinden Afyonkarahisar'da, sömestr tatili nedeniyle termal otellerde doluluk yaşanıyor
  GÜNCEL    30.01.2016 10:10:36


Türkiye'nin termal turizm merkezlerinden Afyonkarahisar'da, sömestr tatili nedeniyle termal otellerde doluluk yaşanıyor. Afyonkarahisar Termal Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ATTİD) Başkanı Ali Acar, yaptığı açıklamada, normalde 3 günü geçen tatillerde termal otellerde doluluğun kısmen yükseldiğini belirtti. Sömestr tatilinin kış aylarına denk gelmesinden dolayı termal otellere tercihin sahil bölgelere olan tercihten daha fazla olduğunu ifade eden Acar, bazı otellerin yüzde 100 doluluğa ulaştığını dile getirdi. “BÜTÜN OTELLERİNDE DOLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ” Bütün otellerin doluluğa ulaşmasını temenni ettiklerini anlatan Acar, şunları kaydetti: "Biz aynı anda bütün Türkiye tatile çıkınca hem tatil yerlerinde çok büyük yoğunluklar oluyor hem de tatilden sonraki dönemlerde tesislerde çok büyük boşluklar oluyor. Eğer Avrupa'da olduğu gibi bölgeler birbirini takip eden dönemlerde tatile çıkartılabilirse o zaman bütün tesislerimiz hem deniz, kum, güneş olan sahil tesislerimiz hem de termal olan Anadolu'daki tesislerimizin çok daha rantabl işleyebileceğini tahmin ediyoruz. Bununla ilgili müracaatlarımızı biz Bakanlığımıza yapıyoruz. Dernek olarak da inşallah iyi bir netice alacağımıza inanıyorum.">>>A.A.
  GÜNCEL    30.01.2016 10:10:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER