Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar Belediyesi yaklaşan Ramazan Ayı nedeniyle camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor...

2

Image

Yazar Yalnız çocuklarla buluştu

Çocuk kitapları yazarı Ferrin İlbay Yalnız 2.Afyon Kitap Fuarı'na katılmak için Afyonkarahisar'a geldi. ..

3

Image

Esnaflar Gastro Afyon’u bekliyor

Afyonkarahisar’ın yöresel lezzetlerinin tanıtılacağı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali görkemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak...

4

Image

CİB’e büyük ödül

Birleşmiş Milletler (BM) Uluslararası Telekomünikasyon Birliği tarafından Cenevre'de gerçekleştirilen Dünya Bilgi Toplumu Zirvesinde (WSIS), Cumh..

5

Image

Osman Attila anılacak

Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. yılında 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10:15’te kabri başında anılacak...

6

Image

Şehit polisler anıldı

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Afyon Kocatepe Asri Mezarlığı’nda bulunan Polis Şehitliği’nde tören düzenl..

7

Image

‘Polislik kutsal bir meslek’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalar yapan p..

8

Image

Çoban köpekleri yarıştı

Afyonkarahisar'da Türk Çoban Köpekleri Festivali kapsamında Yerli Irklar Irk Standartları Yarışması yapıldı...

9

Image

Adı ormanda yaşayacak

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) Afyonkarahisar Şubesi’nin Kurucu Başkanı Ceyhun Yeltekin Arısoy’un adının verildiği bir hatıra ormanı..

10

Image

Küllerin Arasından oyunu sahnelenecek


Haldun Dormen ve Arena Oyuncuları ‘Küllerin Arasından’ tiyatro oyunu ile Afyonkarahisar’a geliyor...

11

Image

Otizmli çocuklar eğlendi

Özdilek Afyonkarahisar, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla otizmli çocuklara ev sahipliği yaptı. Çocuklar, Özdilek’te unutamayacakları bi..

12

Image

‘Otizm konusunda duyarlı davranalım’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Otizm Farkındalık Yürüyüşü etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanların otizm konusunda duyarlı olması ger..

13

Image

Kitap okuma etkinliği düzenlendi

55. Kütüphaneler Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde İscehisar Kaymakamlığı koordinesinde yapılan “7’den 77’ye İscehisar Okuyor Projesi” ka..

14

Image

Özdilek’ten kitap hediyesi
Özdilek AVM Kütüphaneler Haftası dolayısıyla çocuk oyun odasında kitap okumanın önemini anlatan etkinlikler gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan çocukl..

15

Image

Perdeler Tiyatro Günü’ne özel açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas yönetiminde sezonun ikinci oyunu olan "7 Kocalı Hürmüz" adlı tiyatro oyunuyl..

16

Image

İzmir Mermer Fuarı açıldı

Alanında dünyanın en büyük doğaltaş fuarları arasında yer alan İzmir Mermer Fuarı 25. kez kapılarını açtı. ..

17

Image

‘Bilgi gücümüz kuvvetli olmalı’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Türkiye’nin güçlü olabilmesi için bilgi gücünün de olması gerektiğini söyledi...

Oruçoğlu Yağ ailesi piknikte buluştu | Gazete3.com.tr
Image

Oruçoğlu Yağ ailesi piknikte buluştu


  Oruçoğlu Yağ Yönetimi tarafından 4
  GÜNCEL    23.06.2014 11:11:46


  Oruçoğlu Yağ Yönetimi tarafından 4.’sü gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen ‘Aile Pikniği’ 26 Ağustos Tabiat Parkı’nda yapıldı. Personeli motive etmek amacıyla düzenlenen piknikte çeşitli yarışmalar düzenlenirken, Oruçoğlu Yağ Şirketi’ne yıllarca emek veren personel de plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Oruçoğlu Yağ Yönetimi; personelini motive etmek amaçlı gerçekleştirdiği sosyal aktivitelere, bu yıl 4.sü düzenlenen piknikle devam etti. Geleneksel hale gelen ve yaklaşık 100 kişinin katıldığı piknikte çuval yarışması, yumurta yarışması ve halat çekme yarışması yapılarak başarılı olanlar ödüllendirildi. Oruçoğlu Yağ Sanayi Genel Müdürü İlhami Tanrıkulu, etkinlikte yaptığı konuşmada Afyonkarahisarlı olmadığını; fakat şehri çok severek çalıştığını belirterek: “Afyon halkı ile iç içe yaşamak bana huzur veriyor. Anadolu'da yaşamaktan son derece mutluyum” dedi. “SOSYAL AKTİVİTELERİMİZ DEVAM EDECEK” Bu yıl 4.’sü düenlenen piknik hakkında bilgiler veren Tanrıkulu: “Bugün bir aile pikniği düzenledik. Çünkü şirket çalışanlarımızla iç içe olmayı arzu ettik. Onları huzur içerisinde çalıştırma amaçlı bazı sosyal aktiviteler planlıyoruz. Bu piknik organizasyonu geleneksel hale geldi. Bu yıl ki ile dördüncü pikniğimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki yıllarda da böyle yapmaya devam edeceğiz. Tüm çalışan personelimiz eşleri ve çocuklarıyla birlikte serbestçe gelebildikleri bir piknik düzenliyoruz. Burada mümkün olduğunca birlikte ailecek eğleniyoruz. Katılım sayısının yoğun olması da bizleri mutlu ediyor” diye konuştu. “HALKIMIZIN DESTEĞİNİ HER ZAMAN HİSSETMEK İSTİYORUZ” Tanrıkulu, Oruçoğlu Yağ çalışanlarına, kıdemlerine göre plaket, altın ve pırlanta yüzük gibi maddi değeri olan ödüller verileceğini ifade ederek: "Çalışanlarımıza emek verdikleri süreler doğrultusunda plaketin yanı sıra çeşitli hediyeler vereceğiz. Afyon Anadolu'nun çok kıymetli bir şehri. Afyon halkı ile iç içe yaşamaktan son derece mutluyum. Şirket olarak da bundan mutluluk duyuyoruz. Hem Afyon halkına hem de ulusal anlamda temel gıda maddesi yağ üretimi ile halkımıza hizmet ediyoruz. Halkımızın desteğini her zaman hissetmek istiyoruz" cümlelerini kullandı.>>>Arif Emre KIPIRTI   [gallery ids="25053,25054,25055,25056,25057,25058,25059,25052"]
  GÜNCEL    23.06.2014 11:11:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER