Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

2

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

3

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

4

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

5

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

6

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

7

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

8

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

9

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

10

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

11

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

12

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

13

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

14

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

15

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

16

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

17

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

Oruçoğlu Yağ ailesi piknikte buluştu | Gazete3.com.tr
Image

Oruçoğlu Yağ ailesi piknikte buluştu


  Oruçoğlu Yağ Yönetimi tarafından 4
  GÜNCEL    23.06.2014 11:11:46


  Oruçoğlu Yağ Yönetimi tarafından 4.’sü gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen ‘Aile Pikniği’ 26 Ağustos Tabiat Parkı’nda yapıldı. Personeli motive etmek amacıyla düzenlenen piknikte çeşitli yarışmalar düzenlenirken, Oruçoğlu Yağ Şirketi’ne yıllarca emek veren personel de plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Oruçoğlu Yağ Yönetimi; personelini motive etmek amaçlı gerçekleştirdiği sosyal aktivitelere, bu yıl 4.sü düzenlenen piknikle devam etti. Geleneksel hale gelen ve yaklaşık 100 kişinin katıldığı piknikte çuval yarışması, yumurta yarışması ve halat çekme yarışması yapılarak başarılı olanlar ödüllendirildi. Oruçoğlu Yağ Sanayi Genel Müdürü İlhami Tanrıkulu, etkinlikte yaptığı konuşmada Afyonkarahisarlı olmadığını; fakat şehri çok severek çalıştığını belirterek: “Afyon halkı ile iç içe yaşamak bana huzur veriyor. Anadolu'da yaşamaktan son derece mutluyum” dedi. “SOSYAL AKTİVİTELERİMİZ DEVAM EDECEK” Bu yıl 4.’sü düenlenen piknik hakkında bilgiler veren Tanrıkulu: “Bugün bir aile pikniği düzenledik. Çünkü şirket çalışanlarımızla iç içe olmayı arzu ettik. Onları huzur içerisinde çalıştırma amaçlı bazı sosyal aktiviteler planlıyoruz. Bu piknik organizasyonu geleneksel hale geldi. Bu yıl ki ile dördüncü pikniğimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki yıllarda da böyle yapmaya devam edeceğiz. Tüm çalışan personelimiz eşleri ve çocuklarıyla birlikte serbestçe gelebildikleri bir piknik düzenliyoruz. Burada mümkün olduğunca birlikte ailecek eğleniyoruz. Katılım sayısının yoğun olması da bizleri mutlu ediyor” diye konuştu. “HALKIMIZIN DESTEĞİNİ HER ZAMAN HİSSETMEK İSTİYORUZ” Tanrıkulu, Oruçoğlu Yağ çalışanlarına, kıdemlerine göre plaket, altın ve pırlanta yüzük gibi maddi değeri olan ödüller verileceğini ifade ederek: "Çalışanlarımıza emek verdikleri süreler doğrultusunda plaketin yanı sıra çeşitli hediyeler vereceğiz. Afyon Anadolu'nun çok kıymetli bir şehri. Afyon halkı ile iç içe yaşamaktan son derece mutluyum. Şirket olarak da bundan mutluluk duyuyoruz. Hem Afyon halkına hem de ulusal anlamda temel gıda maddesi yağ üretimi ile halkımıza hizmet ediyoruz. Halkımızın desteğini her zaman hissetmek istiyoruz" cümlelerini kullandı.>>>Arif Emre KIPIRTI   [gallery ids="25053,25054,25055,25056,25057,25058,25059,25052"]
  GÜNCEL    23.06.2014 11:11:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER