Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

2

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

3

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

4

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

5

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

6

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

7

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

8

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

9

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

10

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

11

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

12

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

13

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

14

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

15

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

16

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

17

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

Oruçoğlu Yağ ailesi piknikte buluştu | Gazete3.com.tr
Image

Oruçoğlu Yağ ailesi piknikte buluştu


  Oruçoğlu Yağ Yönetimi tarafından 4
  GÜNCEL    23.06.2014 11:11:46


  Oruçoğlu Yağ Yönetimi tarafından 4.’sü gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen ‘Aile Pikniği’ 26 Ağustos Tabiat Parkı’nda yapıldı. Personeli motive etmek amacıyla düzenlenen piknikte çeşitli yarışmalar düzenlenirken, Oruçoğlu Yağ Şirketi’ne yıllarca emek veren personel de plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Oruçoğlu Yağ Yönetimi; personelini motive etmek amaçlı gerçekleştirdiği sosyal aktivitelere, bu yıl 4.sü düzenlenen piknikle devam etti. Geleneksel hale gelen ve yaklaşık 100 kişinin katıldığı piknikte çuval yarışması, yumurta yarışması ve halat çekme yarışması yapılarak başarılı olanlar ödüllendirildi. Oruçoğlu Yağ Sanayi Genel Müdürü İlhami Tanrıkulu, etkinlikte yaptığı konuşmada Afyonkarahisarlı olmadığını; fakat şehri çok severek çalıştığını belirterek: “Afyon halkı ile iç içe yaşamak bana huzur veriyor. Anadolu'da yaşamaktan son derece mutluyum” dedi. “SOSYAL AKTİVİTELERİMİZ DEVAM EDECEK” Bu yıl 4.’sü düenlenen piknik hakkında bilgiler veren Tanrıkulu: “Bugün bir aile pikniği düzenledik. Çünkü şirket çalışanlarımızla iç içe olmayı arzu ettik. Onları huzur içerisinde çalıştırma amaçlı bazı sosyal aktiviteler planlıyoruz. Bu piknik organizasyonu geleneksel hale geldi. Bu yıl ki ile dördüncü pikniğimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki yıllarda da böyle yapmaya devam edeceğiz. Tüm çalışan personelimiz eşleri ve çocuklarıyla birlikte serbestçe gelebildikleri bir piknik düzenliyoruz. Burada mümkün olduğunca birlikte ailecek eğleniyoruz. Katılım sayısının yoğun olması da bizleri mutlu ediyor” diye konuştu. “HALKIMIZIN DESTEĞİNİ HER ZAMAN HİSSETMEK İSTİYORUZ” Tanrıkulu, Oruçoğlu Yağ çalışanlarına, kıdemlerine göre plaket, altın ve pırlanta yüzük gibi maddi değeri olan ödüller verileceğini ifade ederek: "Çalışanlarımıza emek verdikleri süreler doğrultusunda plaketin yanı sıra çeşitli hediyeler vereceğiz. Afyon Anadolu'nun çok kıymetli bir şehri. Afyon halkı ile iç içe yaşamaktan son derece mutluyum. Şirket olarak da bundan mutluluk duyuyoruz. Hem Afyon halkına hem de ulusal anlamda temel gıda maddesi yağ üretimi ile halkımıza hizmet ediyoruz. Halkımızın desteğini her zaman hissetmek istiyoruz" cümlelerini kullandı.>>>Arif Emre KIPIRTI   [gallery ids="25053,25054,25055,25056,25057,25058,25059,25052"]
  GÜNCEL    23.06.2014 11:11:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.11.2018
17.11.2018
17.11.2018
OZEL HABERLER