Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Basınımızla tanışıklığımızı artıralım”
..

2

Image

Hasta ziyaretleri serbest
..

3

Image

Tiyatro sahnesi için yarıştılar
..

4

Image

Yaralı vaşak için seferber oldular
..

5

Image

Yetişkinler Kuran okumayı öğreniyor
..

6

Image

Yaralı vaşak, Afyon’a sevk edildi
..

7

Image

‘Hazreti Muhammed’ konferansta anlatıldı
..

8

Image

Bu vatan size minnettar
..

9

Image

Serhat Korkmaz, çalışmaları inceledi
..

10

Image

Kadınlar üretmenin heyecanı içinde
..

11

Image

Sulak alanlar için çalıştay yapıldı
..

12

Image

Mustafa Arslan’dan sağduyu çağrısı

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan, Pazartesi günü İscehisar’da meydana gelen kaza sonrası yapılan açıklamalar için sağduyu çağrısında bu..

13

Image

Vali Çiçek, acılarına ortak oldu

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden 5 öğrencinin ailelerini ziyaret etti..

14

Image

120 öğrenci kitapla bisiklet kazandı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in destekleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şubesi’nin iş birliğinde düzenl..

15

Image

Sanayi dünyasında anlamlı buluşma

Çalışmalarını sürdüren Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek, sanayi sitesinin önemli isimleriyle bir ar..

16

Image

Basın Odası, Afyon mutfağını konuştu

Gazeteci İsmail Akar’ın sunumuyla Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında gazeteciler Ahmet Tunca, Polat Yılmaz ve Ertuğrul Sevim, Afyonkara..

17

Image

Genç girişimciler faaliyetlerini sürdürüyor

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamına TC Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Afyonkarahisar Girişi..

Korkmaz’dan aşı çağrısı | Gazete3.com.tr
Image

Korkmaz’dan aşı çağrısıAfyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, yaptığı açıklamada vatandaşları aşı olmaya davet ederek sevdiklerimiz ve toplum sağlığı için aşı olmanın önemine değindi.
  GÜNCEL    24.09.2021 18:07:26İlimizde de tüm ülkede olduğu gibi aşılama çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü belirten Korkmaz, “Aşı olmayan vatandaşlarımızı bir an önce aşılarını yaptırmaya davet ediyoruz. Hem kendi sağlığımız, hem sevdiklerimiz hem de toplum sağlığı için bu çok önemli. Tüm sağlık çalışanlarımız bu süreçte çok zorlandılar. Onların yaşadıklarını unutmayalım. Mutlaka aşı olalım” diye konuştu.
“HASTALIĞIN TEDAVİSİNDE ERKEN TANI ÇOK ÖNEMLİDİR”
21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla bu hastalıkla ilgili de konuşan Korkmaz, “Günlük hayatın her zamanki gibi sürdürülmesini engelleyen Alzheimer hastalığının 65 yaş sonrasında görülme sıklığı sürekli artış göstermektedir. Ülkemizdeki nüfus yaşlanma hızı dikkate alındığında genç nüfusun giderek yaşlanacağı ve 30-40 yıl sonra Alzheimer hastalığının en önemli sağlık sorunlarından olacağı düşünülmektedir. Alzheimer hastalığının kesin tedavisi yoktur. Yapılan tedavi ile hastalık tamamen ortadan kaldırılamaz. Hastalığın tedavisinde erken tanı çok önemlidir. Kesin tedavisi olmamakla birlikte tedavi ile hastalığın ilerlemesi yavaşlatılmakta ve hastalığın semptomları azaltılmaktadır. Tedavideki amaç hastanın yaşam kalitesini arttırmaktır” şeklinde değerlendirmede bulundu. Sağlıklı beslenmeyle ilgili de konuşan Korkmaz hareketsiz bir yaşam biçiminin doğru olmadığını ve beslenmemize dikkat etmemiz gerektiğini söyledi.>>>Fatma Yıldız

  GÜNCEL    24.09.2021 18:07:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER