Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Osman Attila anılacak

Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. Yılında bugün saat 10.00’da Kocatepe Asri Mezarlığı’nda bulunan kabri başında anılacak...

2

Image

Kanser hastalarına kitaplı destek

Afyonkarahisar'da ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin kaleme aldığı ‘Minik Yüreklerimizden Kalemlerimize Dökülenler’ isimli kitap, Valilik tarafından..

3

Image

Protokol kandili kutladı

Afyonkarahisar protokolü Berat Kandili dolayısıyla mesajlar yayınladı. ..

4

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar Belediyesi yaklaşan Ramazan Ayı nedeniyle camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor...

5

Image

Yazar Yalnız çocuklarla buluştu

Çocuk kitapları yazarı Ferrin İlbay Yalnız 2.Afyon Kitap Fuarı'na katılmak için Afyonkarahisar'a geldi. ..

6

Image

Esnaflar Gastro Afyon’u bekliyor

Afyonkarahisar’ın yöresel lezzetlerinin tanıtılacağı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali görkemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak...

7

Image

CİB’e büyük ödül

Birleşmiş Milletler (BM) Uluslararası Telekomünikasyon Birliği tarafından Cenevre'de gerçekleştirilen Dünya Bilgi Toplumu Zirvesinde (WSIS), Cumh..

8

Image

Osman Attila anılacak

Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. yılında 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10:15’te kabri başında anılacak...

9

Image

Şehit polisler anıldı

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Afyon Kocatepe Asri Mezarlığı’nda bulunan Polis Şehitliği’nde tören düzenl..

10

Image

‘Polislik kutsal bir meslek’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalar yapan p..

11

Image

Çoban köpekleri yarıştı

Afyonkarahisar'da Türk Çoban Köpekleri Festivali kapsamında Yerli Irklar Irk Standartları Yarışması yapıldı...

12

Image

Adı ormanda yaşayacak

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) Afyonkarahisar Şubesi’nin Kurucu Başkanı Ceyhun Yeltekin Arısoy’un adının verildiği bir hatıra ormanı..

13

Image

Küllerin Arasından oyunu sahnelenecek


Haldun Dormen ve Arena Oyuncuları ‘Küllerin Arasından’ tiyatro oyunu ile Afyonkarahisar’a geliyor...

14

Image

Otizmli çocuklar eğlendi

Özdilek Afyonkarahisar, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla otizmli çocuklara ev sahipliği yaptı. Çocuklar, Özdilek’te unutamayacakları bi..

15

Image

‘Otizm konusunda duyarlı davranalım’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Otizm Farkındalık Yürüyüşü etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanların otizm konusunda duyarlı olması ger..

16

Image

Kitap okuma etkinliği düzenlendi

55. Kütüphaneler Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde İscehisar Kaymakamlığı koordinesinde yapılan “7’den 77’ye İscehisar Okuyor Projesi” ka..

17

Image

Özdilek’ten kitap hediyesi
Özdilek AVM Kütüphaneler Haftası dolayısıyla çocuk oyun odasında kitap okumanın önemini anlatan etkinlikler gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan çocukl..

Hem hastaneyi hem de camiyi temizliyor | Gazete3.com.tr
Image

Hem hastaneyi hem de camiyi temizliyor


  Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Hastanesi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan Baki Öztürk, hastaneye yakın Hacı Ekrem Demirel Camisi'nde haftanın 3 günü temizlik yapıyor
  GÜNCEL    13.06.2017 18:43:24


  Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Hastanesi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan Baki Öztürk, hastaneye yakın Hacı Ekrem Demirel Camisi'nde haftanın 3 günü temizlik yapıyor.   AA Öztürk,  yaptığı açıklamada, caminin temizliği için hastaneden görevlendirildiğini söyledi. Haftanın 3 günü kendi işi dışında caminin temizliğini yaptığını ifade eden Öztürk, "Caminin temizliğini yapmak çok güzel bir duygu. Burayı içimden gelerek temizliyorum. Ramazan ayında böyle bir şey yapmak çok güzel. Camiye 2 gün hastanenin görevlendirmesiyle, 1 günde kendi isteğimle, gönüllü gelerek bütün temizliğini yapıyorum." diye konuştu. Cami İmamı Mustafa Öğredik ise, camiye gelen cemaatin camiden çok memnun kaldığını belirtti. Öğredik, şunları kaydetti: "Burası, Özdilek Kavşağını geçtikten sonra Antalya, Burdur, İzmir, İstanbul ve Kütahya'dan gelindiğinde Afyonkarahisar'da girilecek ilk camidir. Camimiz yerleşim yeri içerisinde değil, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) hastanesi yanındadır. Buraya ilk atandığımda hastane yönetimi tarafından temizliği yapılıyordu. Hala da o şekilde devam ediyor. Haftada 2 gün görevlendirmeyle 1 günde gönüllü olarak caminin temizliğini yapan Baki kardeşimiz sayesinde camimiz sürekli temiz kalıyor. Kendisine ve hastane yönetimine teşekkür ediyoruz."
  GÜNCEL    13.06.2017 18:43:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER