Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

2

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

3

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

4

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

5

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

6

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

7

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

8

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

9

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

10

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

11

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

12

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

13

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

14

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

15

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

16

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

17

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

FETÖ Şeması | Gazete3.com.tr
Image


FETÖ Şeması


AFYONKARAHİSAR’da Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının şeması oluşturuldu
  GÜNCEL    14.12.2016 13:34:30


AFYONKARAHİSAR’da Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının şeması oluşturuldu. Bundan sonraki süreçte nokta atışı operasyonlar bizleri bekliyor. İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ile önceki gün bir araya geldik. FETÖ operasyonlarının ne durumda olduğu konusunda son gelişmeleri dinledik. Fahrettin Şen’e göre: “Bu örgüte mensup olan kişilerin ne zaman ve ne şekilde örgüt faaliyetlerinde yer aldıkları, bu örgüte nasıl destek oldukları uzun soluklu çalışmalar neticesinde belgeleriyle ortaya konuldu. Bundan sonra ki süreçte ise “FETÖ Şeması” çerçevesinde operasyonlar nokta atışı olacak. Uzun soluklu bir çalışma olmasından dolayı da hata yapma şansı çok düşük bir oranda. Yani özetle şemamız hazır, artık işimiz bu şemaların içerisini doldurmak olacak.” ÇÖZÜLMELER BAŞLADI OPERASYONLAR kapsamında tutuklanan kişiler çözülmeye başlamış durumda. Aslında her çözülme, oluşturulan  “FETÖ Şeması”na yeni bir boyut kazandırıyor. Her geçen gün ortaya yeni bilgiler dökülüyor. Bu örgütten sağlıklı bir şekilde arınmak için vatandaş ihbarlarının önemi de giderek artmış durumda. Böylesine gerilimli bir süreçte vatandaşın görevi devletin yanında saf tutması,  bildiklerini tanık olduklarını, şüphelendiklerini emniyetle paylaşması önem arz ediyor. Devletin ayakta kalabilmesi için vatandaşı devletine omuz vermesi şart! TERÖR ALARMI Fahrettin Şen ve emniyet ekibi, İstanbul’daki hain saldırıdan sonra Afyonkarahisar’da da her türlü olasılığa karşı hazır bekliyor. En ufak bir ihbar bile titizlikle ele alınıyor. Bundan sonraki süreçte alınan önlemler daha da artacağa benziyor. DİLERİM Dilerim, bu gerilimli süreçten bir an evvel kurtuluruz. Yolda yürümekten bile korktuğumuz şu günlerden yeniden sağlıklı sokaklara kavuşmayı dilerim. Düşmanın bile şereflisini dilerim. Terörün bu topraklardan sökülüp atıldığı ana tanık olmayı dilerim. Terörsüz günler dilerim.
  GÜNCEL    14.12.2016 13:34:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.11.2018
17.11.2018
17.11.2018
OZEL HABERLER