Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

2

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

3

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

4

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

5

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

6

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

7

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

8

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

9

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

10

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

11

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

12

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

13

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

14

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

15

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

16

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

17

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

FETÖ Şeması | Gazete3.com.tr
Image


FETÖ Şeması


AFYONKARAHİSAR’da Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının şeması oluşturuldu
  GÜNCEL    14.12.2016 13:34:30


AFYONKARAHİSAR’da Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının şeması oluşturuldu. Bundan sonraki süreçte nokta atışı operasyonlar bizleri bekliyor. İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ile önceki gün bir araya geldik. FETÖ operasyonlarının ne durumda olduğu konusunda son gelişmeleri dinledik. Fahrettin Şen’e göre: “Bu örgüte mensup olan kişilerin ne zaman ve ne şekilde örgüt faaliyetlerinde yer aldıkları, bu örgüte nasıl destek oldukları uzun soluklu çalışmalar neticesinde belgeleriyle ortaya konuldu. Bundan sonra ki süreçte ise “FETÖ Şeması” çerçevesinde operasyonlar nokta atışı olacak. Uzun soluklu bir çalışma olmasından dolayı da hata yapma şansı çok düşük bir oranda. Yani özetle şemamız hazır, artık işimiz bu şemaların içerisini doldurmak olacak.” ÇÖZÜLMELER BAŞLADI OPERASYONLAR kapsamında tutuklanan kişiler çözülmeye başlamış durumda. Aslında her çözülme, oluşturulan  “FETÖ Şeması”na yeni bir boyut kazandırıyor. Her geçen gün ortaya yeni bilgiler dökülüyor. Bu örgütten sağlıklı bir şekilde arınmak için vatandaş ihbarlarının önemi de giderek artmış durumda. Böylesine gerilimli bir süreçte vatandaşın görevi devletin yanında saf tutması,  bildiklerini tanık olduklarını, şüphelendiklerini emniyetle paylaşması önem arz ediyor. Devletin ayakta kalabilmesi için vatandaşı devletine omuz vermesi şart! TERÖR ALARMI Fahrettin Şen ve emniyet ekibi, İstanbul’daki hain saldırıdan sonra Afyonkarahisar’da da her türlü olasılığa karşı hazır bekliyor. En ufak bir ihbar bile titizlikle ele alınıyor. Bundan sonraki süreçte alınan önlemler daha da artacağa benziyor. DİLERİM Dilerim, bu gerilimli süreçten bir an evvel kurtuluruz. Yolda yürümekten bile korktuğumuz şu günlerden yeniden sağlıklı sokaklara kavuşmayı dilerim. Düşmanın bile şereflisini dilerim. Terörün bu topraklardan sökülüp atıldığı ana tanık olmayı dilerim. Terörsüz günler dilerim.
  GÜNCEL    14.12.2016 13:34:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER