Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar Belediyesi yaklaşan Ramazan Ayı nedeniyle camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor...

2

Image

Yazar Yalnız çocuklarla buluştu

Çocuk kitapları yazarı Ferrin İlbay Yalnız 2.Afyon Kitap Fuarı'na katılmak için Afyonkarahisar'a geldi. ..

3

Image

Esnaflar Gastro Afyon’u bekliyor

Afyonkarahisar’ın yöresel lezzetlerinin tanıtılacağı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali görkemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak...

4

Image

CİB’e büyük ödül

Birleşmiş Milletler (BM) Uluslararası Telekomünikasyon Birliği tarafından Cenevre'de gerçekleştirilen Dünya Bilgi Toplumu Zirvesinde (WSIS), Cumh..

5

Image

Osman Attila anılacak

Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. yılında 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10:15’te kabri başında anılacak...

6

Image

Şehit polisler anıldı

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Afyon Kocatepe Asri Mezarlığı’nda bulunan Polis Şehitliği’nde tören düzenl..

7

Image

‘Polislik kutsal bir meslek’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalar yapan p..

8

Image

Çoban köpekleri yarıştı

Afyonkarahisar'da Türk Çoban Köpekleri Festivali kapsamında Yerli Irklar Irk Standartları Yarışması yapıldı...

9

Image

Adı ormanda yaşayacak

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) Afyonkarahisar Şubesi’nin Kurucu Başkanı Ceyhun Yeltekin Arısoy’un adının verildiği bir hatıra ormanı..

10

Image

Küllerin Arasından oyunu sahnelenecek


Haldun Dormen ve Arena Oyuncuları ‘Küllerin Arasından’ tiyatro oyunu ile Afyonkarahisar’a geliyor...

11

Image

Otizmli çocuklar eğlendi

Özdilek Afyonkarahisar, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla otizmli çocuklara ev sahipliği yaptı. Çocuklar, Özdilek’te unutamayacakları bi..

12

Image

‘Otizm konusunda duyarlı davranalım’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Otizm Farkındalık Yürüyüşü etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanların otizm konusunda duyarlı olması ger..

13

Image

Kitap okuma etkinliği düzenlendi

55. Kütüphaneler Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde İscehisar Kaymakamlığı koordinesinde yapılan “7’den 77’ye İscehisar Okuyor Projesi” ka..

14

Image

Özdilek’ten kitap hediyesi
Özdilek AVM Kütüphaneler Haftası dolayısıyla çocuk oyun odasında kitap okumanın önemini anlatan etkinlikler gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan çocukl..

15

Image

Perdeler Tiyatro Günü’ne özel açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas yönetiminde sezonun ikinci oyunu olan "7 Kocalı Hürmüz" adlı tiyatro oyunuyl..

16

Image

İzmir Mermer Fuarı açıldı

Alanında dünyanın en büyük doğaltaş fuarları arasında yer alan İzmir Mermer Fuarı 25. kez kapılarını açtı. ..

17

Image

‘Bilgi gücümüz kuvvetli olmalı’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Türkiye’nin güçlü olabilmesi için bilgi gücünün de olması gerektiğini söyledi...

FETÖ Şeması | Gazete3.com.tr
Image


FETÖ Şeması


AFYONKARAHİSAR’da Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının şeması oluşturuldu
  GÜNCEL    14.12.2016 13:34:30


AFYONKARAHİSAR’da Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının şeması oluşturuldu. Bundan sonraki süreçte nokta atışı operasyonlar bizleri bekliyor. İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ile önceki gün bir araya geldik. FETÖ operasyonlarının ne durumda olduğu konusunda son gelişmeleri dinledik. Fahrettin Şen’e göre: “Bu örgüte mensup olan kişilerin ne zaman ve ne şekilde örgüt faaliyetlerinde yer aldıkları, bu örgüte nasıl destek oldukları uzun soluklu çalışmalar neticesinde belgeleriyle ortaya konuldu. Bundan sonra ki süreçte ise “FETÖ Şeması” çerçevesinde operasyonlar nokta atışı olacak. Uzun soluklu bir çalışma olmasından dolayı da hata yapma şansı çok düşük bir oranda. Yani özetle şemamız hazır, artık işimiz bu şemaların içerisini doldurmak olacak.” ÇÖZÜLMELER BAŞLADI OPERASYONLAR kapsamında tutuklanan kişiler çözülmeye başlamış durumda. Aslında her çözülme, oluşturulan  “FETÖ Şeması”na yeni bir boyut kazandırıyor. Her geçen gün ortaya yeni bilgiler dökülüyor. Bu örgütten sağlıklı bir şekilde arınmak için vatandaş ihbarlarının önemi de giderek artmış durumda. Böylesine gerilimli bir süreçte vatandaşın görevi devletin yanında saf tutması,  bildiklerini tanık olduklarını, şüphelendiklerini emniyetle paylaşması önem arz ediyor. Devletin ayakta kalabilmesi için vatandaşı devletine omuz vermesi şart! TERÖR ALARMI Fahrettin Şen ve emniyet ekibi, İstanbul’daki hain saldırıdan sonra Afyonkarahisar’da da her türlü olasılığa karşı hazır bekliyor. En ufak bir ihbar bile titizlikle ele alınıyor. Bundan sonraki süreçte alınan önlemler daha da artacağa benziyor. DİLERİM Dilerim, bu gerilimli süreçten bir an evvel kurtuluruz. Yolda yürümekten bile korktuğumuz şu günlerden yeniden sağlıklı sokaklara kavuşmayı dilerim. Düşmanın bile şereflisini dilerim. Terörün bu topraklardan sökülüp atıldığı ana tanık olmayı dilerim. Terörsüz günler dilerim.
  GÜNCEL    14.12.2016 13:34:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER