Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

2

Image

Esra Albayrak’a hakarete gözaltı
Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak’ı hedef alan hakaret içerikli yorumun ardından, şüpheli E..

3

Image

ATSO’ya ziyaret
Afyonkarahisar’da Eylül ayında hizmete girecek olan Minik Atom Karınca Akademi’nin kurucusu Merve Derin ve Akademi Müdürü Asiye Pınar Çekiç, Afyonkara..

4

Image

Akdeniz Belediyeler Birliği toplandı
Sandıklı Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler birliği Denizli Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde toplandı..

5

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

6

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

7

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

8

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

9

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

10

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

11

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

12

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

13

Image

‘Beyannamelerin ertelenmesini istiyoruz’
TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu, Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs konusunda, mali müşavirlerin vereceği beyannamelerin ertelenmesini istedi ..

14

Image

Marketler denetlendi
Şuhut Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği ve İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı Gıda Mühendisleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerde den..

15

Image

Zabıtadan fiyat denetimi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in talimatıyla temizlik ve dezenfekte çalışmaları ilçe genelinde devam ederken, belediye zabıta ekipleri de fiy..

16

Image

Mağazalardan kapatma kararı
Korona virüs nedeniyle birçok giyim markası Türkiye çapında mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı...

17

Image

Çay’da dezenfekte çalışmaları
Çay ilçesinde topluma açık alanlara dezenfekte çalışmaları yapılıyor ..

DOĞAN İMZA GÜNÜ DÜZENLEYECEK | Gazete3.com.tr
Image

DOĞAN İMZA GÜNÜ DÜZENLEYECEK


Afyonkarahisarlı yazar Zekiye Doğan, 26 Temmuz – 04 Ağustos tarihleri arasında Emirdağ’da belediye tarafından düzenlenecek olan kitap fuarında imza gününe katılacak.
  GÜNCEL    23.07.2019 10:49:14


Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesindeki kitap fuarı, farklı illerden birçok şair ve yazarı ağırlamaya devam ediyor. ‘Bi dünya kitap Emirdağ’ında’ sloganı ile dikkat çekmeyi başaran kitap fuarında yok yok. Fuara Afyonkarahisarlı Gurbetçi Yazar Zekiye Doğan da katılacak. Belediyenin davetlisi olarak fuara katılan Zekiye Doğan, 26 Temmuz – 04 Ağustos tarihleri arasında kitaplarını sevenleri için imzalayacak. Emirdağ Belediyesi Sosyal Tesislerde yapılacak fuara katılımın yoğun olması bekleniyor.
“İMZA GÜNÜME BÜTÜN HEMŞERİLERİMİ BEKLİYORUM”
Emirdağ'ın Türkmen Köyü'nde 1963 yılında doğan ve 8 yaşında Hollanda'ya giden Zekiye Doğan, kendine has tarzıyla yazdığı kitapları ve makaleleriyle hayata dokunuyor. Aynı zamanda köşe yazarlığı da yapıyor. 'Yüklüdür Yüreğim’, ‘Müslümanız Elhamdülillah’, ‘Yüreğimle Kader Yolculuğu’ gibi kitaplar yazarın son çıkan kitapları arasında yer alıyor. Gazete3’e bilgiler veren Doğan, “Yazmayı ve hayatı çok seviyorum. Özellikle Afyonkarahisarımızın tanıtılmasını isteyenlerdenim. Gurbette Afyon ismini duyunca bile heyecanlanıyorum. Memleketimi çok seviyorum. Afyonumun şirin ilçesi Emirdağ’daki imza günüme bütün hemşerilerimi bekliyorum” ifadelerini kullandı. >>>Ferhat YÜKSEL

  GÜNCEL    23.07.2019 10:49:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.07.2020
03.07.2020
03.07.2020
OZEL HABERLER