Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

2

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

3

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

4

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

5

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

6

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

7

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

8

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

9

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

10

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

11

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

12

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

13

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

14

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

15

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

16

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

17

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

CHARLİE CHAPLİN | Gazete3.com.tr
Image


CHARLİE CHAPLİN


Doğumunun 125
  GÜNCEL    24.11.2016 09:20:44


Doğumunun 125. Yılı nedeniyle geçen hafta bir çok ülkede anıldı Charlie Chaplin. Sözsüz de insanı gülümseten, düşündüren kıvrak zekalı bir sanatçı Charlie Chaplin. Bakın bizlere ne tavsiye ediyor: Bu dünyada hiçbir şey kalıcı değildir. Hatta sorunlarınız bile. Yağmurda yürümeyi severim; çünkü gözyaşlarınız fark edilmez. Hayatta en çok boşa harcadığınız gün: Gülmediğiniz gündür. Hayatın amacı elinizde ne varsa ondan mutlu olmanızdır. Eğer stres içindeyseniz bir mola verin. Ve molada dondurma,cukulatalı şekerleme ve pasta yeğin. Neden mi?  Çünkü stressed kelimesinin İngilizce tersi desserts ( tatlılardır). Küçük uyarıları da şöyle: Sıkıcı arkadaşlardan uzak durun. Aptalları eğlendirmeye çalışmayın. Yüksek idealleriniz olsun. Benim gibi bir arkadaşınız olsun. Fakirlere asla yüksekten bakmayın. Aptalca hikayelere tepki vermekten kaçının. Kendinizi başarıya odaklayınız. Düşünceleriniz ilerisi için olsun. İyi bir arkadaş , iyi bir ilaçtır.aynı şekilde iyi bir arkadaş grubu , iyi ilaçlarla dolu bir eczanedir. Dünyada altı en iyi doktor. Güneş ışığı 2) Dinlenme 3) Egzersiz 4)Doğru beslenme 5) özgüven 6) arkadaşlar. Bunların hepsini hayatının her döneminde muhafaza et e sağlıklı bir yaşam sür. Eğer Ay’ı görebiliyorsan Tanrının güzelliğini görürsün. Eğer Güneş’i görebiliyorsan Tanrının gücünü görürsün ve aynada kendini görürsen Tanrının yarattığı en mükemmel şeyi görürsün. Ve kendine inan, hepimiz bu dünyadan geçen turistleriz,Tanrı bütün rotamızı hazırlayan,rezervasyonumuzu yapan ve varacağımız noktaları programlamış seyahat acentemizdir ona güven ve hayat adını verdiğimiz bu seyahatten zevk almaya bak.         Hayattaki amaçların şöyle olmalıdır:( 9-8-7-6-5-4-3-2-1-0) 9:  .Günde dokuz bardak su. 8: Günde sekiz saat uyku. 7:Dünyanın yedi harikasını görmek için seyahat et. 6: Haftanın altı günü çalış. 5: Beş haneli gelirin olsun. 4: Dört tekerleğin olsun. 3: üç odalı düz ayak bir evin olsun. 2: İki sevimli çocuğun olsun. 1: bir sevdiğin olsun. 0: sıfır gerilim. BU HAYAT BİR DAHA YAŞANMIYACAKTIR. Mutlu kalınız….  
  GÜNCEL    24.11.2016 09:20:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER