Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kış lastiklerinizi taktırın’
Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, 1 Aralık 2018-1 Nisan 2019 tarihleri arasında kış lastiği kullanma zorunluluğunun olduğu ve araç sahi..

2

Image

Kandil ikramları belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi, mevlit kandili nedeni ile bazı camilerde vatandaşlara kandil helvası ve süt ikramında bulundu..

3

Image

Mevlid Kandili mübarek olsun
Afyonkarahisar protokolü yayınladıkları mesajlarla Mevlid Kandili’ni kutladılar. Mevlid Kandili’ne ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını ifade eden protoko..

4

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

5

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

6

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

7

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

8

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

9

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

10

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

11

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

12

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

13

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

14

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

15

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

16

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

17

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

CHARLİE CHAPLİN | Gazete3.com.tr
Image


CHARLİE CHAPLİN


Doğumunun 125
  GÜNCEL    24.11.2016 09:20:44


Doğumunun 125. Yılı nedeniyle geçen hafta bir çok ülkede anıldı Charlie Chaplin. Sözsüz de insanı gülümseten, düşündüren kıvrak zekalı bir sanatçı Charlie Chaplin. Bakın bizlere ne tavsiye ediyor: Bu dünyada hiçbir şey kalıcı değildir. Hatta sorunlarınız bile. Yağmurda yürümeyi severim; çünkü gözyaşlarınız fark edilmez. Hayatta en çok boşa harcadığınız gün: Gülmediğiniz gündür. Hayatın amacı elinizde ne varsa ondan mutlu olmanızdır. Eğer stres içindeyseniz bir mola verin. Ve molada dondurma,cukulatalı şekerleme ve pasta yeğin. Neden mi?  Çünkü stressed kelimesinin İngilizce tersi desserts ( tatlılardır). Küçük uyarıları da şöyle: Sıkıcı arkadaşlardan uzak durun. Aptalları eğlendirmeye çalışmayın. Yüksek idealleriniz olsun. Benim gibi bir arkadaşınız olsun. Fakirlere asla yüksekten bakmayın. Aptalca hikayelere tepki vermekten kaçının. Kendinizi başarıya odaklayınız. Düşünceleriniz ilerisi için olsun. İyi bir arkadaş , iyi bir ilaçtır.aynı şekilde iyi bir arkadaş grubu , iyi ilaçlarla dolu bir eczanedir. Dünyada altı en iyi doktor. Güneş ışığı 2) Dinlenme 3) Egzersiz 4)Doğru beslenme 5) özgüven 6) arkadaşlar. Bunların hepsini hayatının her döneminde muhafaza et e sağlıklı bir yaşam sür. Eğer Ay’ı görebiliyorsan Tanrının güzelliğini görürsün. Eğer Güneş’i görebiliyorsan Tanrının gücünü görürsün ve aynada kendini görürsen Tanrının yarattığı en mükemmel şeyi görürsün. Ve kendine inan, hepimiz bu dünyadan geçen turistleriz,Tanrı bütün rotamızı hazırlayan,rezervasyonumuzu yapan ve varacağımız noktaları programlamış seyahat acentemizdir ona güven ve hayat adını verdiğimiz bu seyahatten zevk almaya bak.         Hayattaki amaçların şöyle olmalıdır:( 9-8-7-6-5-4-3-2-1-0) 9:  .Günde dokuz bardak su. 8: Günde sekiz saat uyku. 7:Dünyanın yedi harikasını görmek için seyahat et. 6: Haftanın altı günü çalış. 5: Beş haneli gelirin olsun. 4: Dört tekerleğin olsun. 3: üç odalı düz ayak bir evin olsun. 2: İki sevimli çocuğun olsun. 1: bir sevdiğin olsun. 0: sıfır gerilim. BU HAYAT BİR DAHA YAŞANMIYACAKTIR. Mutlu kalınız….  
  GÜNCEL    24.11.2016 09:20:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER