Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kış lastiklerinizi taktırın’
Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, 1 Aralık 2018-1 Nisan 2019 tarihleri arasında kış lastiği kullanma zorunluluğunun olduğu ve araç sahi..

2

Image

Kandil ikramları belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi, mevlit kandili nedeni ile bazı camilerde vatandaşlara kandil helvası ve süt ikramında bulundu..

3

Image

Mevlid Kandili mübarek olsun
Afyonkarahisar protokolü yayınladıkları mesajlarla Mevlid Kandili’ni kutladılar. Mevlid Kandili’ne ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını ifade eden protoko..

4

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

5

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

6

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

7

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

8

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

9

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

10

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

11

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

12

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

13

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

14

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

15

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

16

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

17

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

ATSO'dan şehir merkezine yeni bina | Gazete3.com.tr
Image

ATSO'dan şehir merkezine yeni bina


Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası bina yapım işi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Bina Komisyonu’nun katılımı ile anahtar teslim götürü bedeli üzerinden “Kapalı Zarf Teklif Verme Pazarlık Usulü” ile ATSO Meclis Salonu’nda ihale edildi
  GÜNCEL    30.03.2016 13:06:05


Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası bina yapım işi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Bina Komisyonu’nun katılımı ile anahtar teslim götürü bedeli üzerinden “Kapalı Zarf Teklif Verme Pazarlık Usulü” ile ATSO Meclis Salonu’nda ihale edildi. Yapılan ihaleyi Sayın Prefabrik kazandı. Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası bina yapım işi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Bina Komisyonu’nun katılımı ile anahtar teslim götürü bedeli üzerinden “Kapalı Zarf Teklif Verme Pazarlık Usulü” ile ATSO Meclis Salonu’nda ihale edildi. Yapılan ihaleyi Sayın Prefabrik kazandı.   6 isteklinin ihale katılmak için istek dokümanı aldığı ihaleye 4 firma katıldı. Kapalı zarf olarak alınan ilk tekliflerde  Say Yapı İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. 3 milyon 300 bin TL+KDV,  Genç Enerji İnş. Makine San. Tic. Ltd. Şti 2 milyon  619 bin  TL+ KDV, Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. 2 milyon  150 bin TL+ KDV, Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. 1 milyon  588 bin TL+ KDV teklif verdi. 2 TEKLİFLER SONRASI 2 FİRMA İHALE DIŞI KALDI İstekliler ikinci tekliflerini yine kapalı zarf olarak verdiler. Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. 1 milyon  550 bin  TL+ KDV, Say Yapı İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. 2 milyon  700 bin TL+ KDV, Genç Enerji İnş. Makine San. Tic. Ltd. Şti 2 milyon  380 bin TL+ KDV, Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. 1milyon  550 bin  TL+ KDV teklif verdiler. En düşük verilen ilk tekliften yüksek teklif veren Say Yapı İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. ve Genç Enerji İnş. Makine San. Tic. Ltd. Şti. ihale dışı kaldı. İHALEYİ SAYIN PREFABRİK KAZANDI Kalan iki firma üçüncü tekliflerini ihale komisyonuna sundu buna göre Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. 1 milyon  545 bin  TL+ KDV, Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. 1 milyon  540 bin  TL+ KDV fiyat verdiler. Daha sonra açık eksiltmeye geçildi. Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti son teklifinin 1 milyon  545 bin TL+ KDV olduğunu söyledi ve ihaleden çekildi. Bina yapım işi Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. ile yapılan pazarlık ile iş 1 milyon  520 bin  TL+KDV bedelle Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş.’nin oldu. Bu bedel binanın şartname gereği kaba inşaatının bedelidir.>>>Gazete3  
  GÜNCEL    30.03.2016 13:06:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER