Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

2

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

3

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

4

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

5

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

6

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

7

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

8

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

9

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

10

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

11

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

12

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

13

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

14

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

15

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

16

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

17

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

ATSO'dan şehir merkezine yeni bina | Gazete3.com.tr
Image

ATSO'dan şehir merkezine yeni bina


Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası bina yapım işi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Bina Komisyonu’nun katılımı ile anahtar teslim götürü bedeli üzerinden “Kapalı Zarf Teklif Verme Pazarlık Usulü” ile ATSO Meclis Salonu’nda ihale edildi
  GÜNCEL    30.03.2016 13:06:05


Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası bina yapım işi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Bina Komisyonu’nun katılımı ile anahtar teslim götürü bedeli üzerinden “Kapalı Zarf Teklif Verme Pazarlık Usulü” ile ATSO Meclis Salonu’nda ihale edildi. Yapılan ihaleyi Sayın Prefabrik kazandı. Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası bina yapım işi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Bina Komisyonu’nun katılımı ile anahtar teslim götürü bedeli üzerinden “Kapalı Zarf Teklif Verme Pazarlık Usulü” ile ATSO Meclis Salonu’nda ihale edildi. Yapılan ihaleyi Sayın Prefabrik kazandı.   6 isteklinin ihale katılmak için istek dokümanı aldığı ihaleye 4 firma katıldı. Kapalı zarf olarak alınan ilk tekliflerde  Say Yapı İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. 3 milyon 300 bin TL+KDV,  Genç Enerji İnş. Makine San. Tic. Ltd. Şti 2 milyon  619 bin  TL+ KDV, Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. 2 milyon  150 bin TL+ KDV, Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. 1 milyon  588 bin TL+ KDV teklif verdi. 2 TEKLİFLER SONRASI 2 FİRMA İHALE DIŞI KALDI İstekliler ikinci tekliflerini yine kapalı zarf olarak verdiler. Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. 1 milyon  550 bin  TL+ KDV, Say Yapı İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. 2 milyon  700 bin TL+ KDV, Genç Enerji İnş. Makine San. Tic. Ltd. Şti 2 milyon  380 bin TL+ KDV, Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. 1milyon  550 bin  TL+ KDV teklif verdiler. En düşük verilen ilk tekliften yüksek teklif veren Say Yapı İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. ve Genç Enerji İnş. Makine San. Tic. Ltd. Şti. ihale dışı kaldı. İHALEYİ SAYIN PREFABRİK KAZANDI Kalan iki firma üçüncü tekliflerini ihale komisyonuna sundu buna göre Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. 1 milyon  545 bin  TL+ KDV, Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. 1 milyon  540 bin  TL+ KDV fiyat verdiler. Daha sonra açık eksiltmeye geçildi. Araç Yapı Hay. Tur. San. Tic. Ltd. Şti son teklifinin 1 milyon  545 bin TL+ KDV olduğunu söyledi ve ihaleden çekildi. Bina yapım işi Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş. ile yapılan pazarlık ile iş 1 milyon  520 bin  TL+KDV bedelle Sayın Prefabrik San. Tic. A.Ş.’nin oldu. Bu bedel binanın şartname gereği kaba inşaatının bedelidir.>>>Gazete3  
  GÜNCEL    30.03.2016 13:06:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER