Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Burcu’dan Gençlik Merkezi’ne ziyaret
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu Karahisar Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Gürbüz’e nezaket ziyare..

2

Image

Şehir Tiyatrosu perdelerini açıyor

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas yönetiminde sezonun ilk oyunu "Darısı Başımıza" adlı tiyatro oyunuyla y..

3

Image

Esnaflara 65 milyon TL kredi
Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından 2018 yılında 930 kişiye 65 milyon lira kredi kullandırıldı...

4

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

5

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

6

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

7

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

8

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

9

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

10

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

11

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

12

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

13

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

14

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

15

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

16

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

17

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

AFSİAD protokol ziyaretlerine devam ediyor | Gazete3.com.tr
Image

AFSİAD protokol ziyaretlerine devam ediyor


Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu üyeleri,  İkmal Garnizon Komutanı  Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Orhan Sırma ve Hava Meydan Komutanı Hava Silah Sistem Kurmay Albay Özgür Büyüköztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular
  GÜNCEL    20.10.2016 18:57:41


Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu üyeleri,  İkmal Garnizon Komutanı  Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Orhan Sırma ve Hava Meydan Komutanı Hava Silah Sistem Kurmay Albay Özgür Büyüköztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Geciken bu ziyaretlerde komutanlara yeni görev yerlerinde hayırlı hizmetler vermeleri temennisinde bulunan heyet samimi ortamda görüş alış verişinde bulundular. Komutanlara AFSİAD üyeleri  ilimizin sosyo-ekonomik yapısı ile bilgiler verdikten sonra  komutanlar yapılan ziyaretlerden memnuniyet duyduğunu ifade ettiler. AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu,  hayırlı olsun ziyaretleri hakkında yaptığı açıklamada, "Bilindiği üzere 15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle devletimizin tüm kademeleri bu güne kadar yoğun bir çalışma gayreti içinde görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorlar. Bu esnada tabi ki komutanlarımızı ziyaret etmekte geç kaldık, geciken bir ziyaretti. Ancak bu gün gerçekleştirdiğimiz hayırlı olsun ziyareti ile de, artık normalleşen bir düzen içine girmeye devam ettiğimizi de gözlemlemekten dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isterim.Zaten OHAL uygulaması devletine, vatanına, milletine hizmet edene, bu milletin has evladına uygulanan bir kısıtlılık hali demek değildi, bunu biliyoruz görüyoruz. Artık Sanayici ve İşadamları olarak kaldığımız yerden durmadan yola devam ediyoruz ve yatırımlarımıza hız vererek ekonomik anlamda da dik duruşumuzu  tüm Türkiye düşmanlarına sergiliyoruz. İşte bu duygu ve düşüncelerle milletimize hizmet eden kahraman ordumuzun her kademesinde görev alan Mehmetçiğimizin her zaman yanında olduğumuzun bir nişanesi olan bu ziyaretlerden  ve gördüğümüz yakın alakadan memnuniyet duyduk.  Allah devletimize milletimize zeval vermesin, Afyonkarahisar 'da yeni görevlerinde, komutanlarımızın her zaman yanında olacağımızı ve başarılı hizmetlerine katkı vereceğiz” diye konuştu.>>>Gazete3
  GÜNCEL    20.10.2016 18:57:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.01.2019
24.01.2019
24.01.2019
OZEL HABERLER