Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

2

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

3

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

4

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

5

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

6

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

7

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

8

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

9

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

10

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

11

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

12

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

13

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

14

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

15

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

16

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

17

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

AFSİAD protokol ziyaretlerine devam ediyor | Gazete3.com.tr
Image

AFSİAD protokol ziyaretlerine devam ediyor


Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu üyeleri,  İkmal Garnizon Komutanı  Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Orhan Sırma ve Hava Meydan Komutanı Hava Silah Sistem Kurmay Albay Özgür Büyüköztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular
  GÜNCEL    20.10.2016 18:57:41


Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu üyeleri,  İkmal Garnizon Komutanı  Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Orhan Sırma ve Hava Meydan Komutanı Hava Silah Sistem Kurmay Albay Özgür Büyüköztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Geciken bu ziyaretlerde komutanlara yeni görev yerlerinde hayırlı hizmetler vermeleri temennisinde bulunan heyet samimi ortamda görüş alış verişinde bulundular. Komutanlara AFSİAD üyeleri  ilimizin sosyo-ekonomik yapısı ile bilgiler verdikten sonra  komutanlar yapılan ziyaretlerden memnuniyet duyduğunu ifade ettiler. AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu,  hayırlı olsun ziyaretleri hakkında yaptığı açıklamada, "Bilindiği üzere 15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle devletimizin tüm kademeleri bu güne kadar yoğun bir çalışma gayreti içinde görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorlar. Bu esnada tabi ki komutanlarımızı ziyaret etmekte geç kaldık, geciken bir ziyaretti. Ancak bu gün gerçekleştirdiğimiz hayırlı olsun ziyareti ile de, artık normalleşen bir düzen içine girmeye devam ettiğimizi de gözlemlemekten dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isterim.Zaten OHAL uygulaması devletine, vatanına, milletine hizmet edene, bu milletin has evladına uygulanan bir kısıtlılık hali demek değildi, bunu biliyoruz görüyoruz. Artık Sanayici ve İşadamları olarak kaldığımız yerden durmadan yola devam ediyoruz ve yatırımlarımıza hız vererek ekonomik anlamda da dik duruşumuzu  tüm Türkiye düşmanlarına sergiliyoruz. İşte bu duygu ve düşüncelerle milletimize hizmet eden kahraman ordumuzun her kademesinde görev alan Mehmetçiğimizin her zaman yanında olduğumuzun bir nişanesi olan bu ziyaretlerden  ve gördüğümüz yakın alakadan memnuniyet duyduk.  Allah devletimize milletimize zeval vermesin, Afyonkarahisar 'da yeni görevlerinde, komutanlarımızın her zaman yanında olacağımızı ve başarılı hizmetlerine katkı vereceğiz” diye konuştu.>>>Gazete3
  GÜNCEL    20.10.2016 18:57:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.11.2018
16.11.2018
16.11.2018
OZEL HABERLER