Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ayten Pancar için mevlid okutuldu
İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Pancar’ın geçtiğimiz hafta vefat eden annesi Ayten Pancar için mevlid okutuldu. ..

2

Image

Başımız sağolsun
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Barış Harekâtı bölgesinde bombalı araçlı saldırıda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diledi..

3

Image

Tatili verimli geçirin
Emirdağ ilçesinde bulunan Mithatpaşa Ortaokulu’nda yarıyıl karne dağıtım törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, öğrencilere tatili verimli geçirmeler..

4

Image

Afyonkarahisar’da İstek Okulları
‘Var gücümüzle çalışacağız’
İstek Afyonkarahisar Okulu’nun tanıtım programında konuşan İstek Okulları Genel Müdürü Ferhat Özyazgan, Afyonkarahisar..

5

Image

Lise öğrencileri engelli bir çocuğu sevindirdi.
Ali Çağlar Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından temin edilen tekerlekli sandalye engelli bir öğrenciye teslim edildi. ..

6

Image

Miting ve yürüyüş alanları belirlendi
Afyonkarahisar’da açık hava toplantı, gösteri yürüyüşü güzergah ile miting alanları ve afiş, pankart asılacak yerler açıklandı. ..

7

Image

kitap okuma yarışmasında dereceye girenlere ödüller verildi.
Afyonkarahisar’da düzenlenen Kitap Kurdu Yarışması’nda dereceye girenlere ödüllerinin verildiği programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, yılda 30-40 k..

8

Image

Çocuklara yüzme kursu
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9-17 yaş kız çocuklarına yönelik yarıyıl tatili ile birlikte 2 hafta sürdürülecek hızlandırılmış yüzme kursu açıy..

9

Image

Daha hızlı geri dönüşler yapılacak
Açık Kapı Biriminin işleyişinin değerlendirildiği toplantıda, vatandaşların taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde çözüm bulunması konusunda öneriler..

10

Image

Yanıkların sebebi tuz değil
Afyonkarahisar’da Atatürk İlkokulu’nda kartopu oynayan çocuklarda meydana gelen yanıklar hakkında açıklama yapan AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumu..

11

Image

Konut satışları düştü
2019 yılı geride kaldı ve yıla ait çeşitli istatistikler yayınlanmaya başladı. Afyonkarahisar’da yaşanan konut satışlarıyla ilgili istatistik bilgiler..

12

Image

Vatandaşın paralarına göz diken kim?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar merk..

13

Image

Başkan Çöl’e ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, AK Parti Dikili eski İlçe Başkanı Zafer Afyon ve İzmir’de yaşayan Afyonkarahisarlı Musa Özduman’ı makamında ağı..

14

Image

Afyon’u sis kapladı
Afyonkarahisar’da sabah saatlerinde ikili olan sis, hayatı ve trafiği olumsuz etkiledi...

15

Image

112’yi gereksiz yere meşgul etmeyin
Afyonkarahisar 112 Acil Çağrı Merkezi yetkilileri Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop'u makamında ziyaret etti. Kaymakam Tortop, vatandaşlardan 112’..

16

Image

Güzel işlere imza atacağız
Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar basını ile bir araya gelen Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah..

17

Image

Vatandaşların her zaman yanındayız
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, vatandaşların her zaman yanında oldukla..

5 bin kişiye iftar yemeği | Gazete3.com.tr
Image

5 bin kişiye iftar yemeğiAfyonkarahisar Belediyesi, Ramazan boyunca iftar çadırları ve dağıtım noktalarında her gün 5 bin kişiye iftar yemeği verecek. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iftar çadırlarına katkı sağlamak isteyenlere ‘Gelin aşımızı paylaşalım’ çağrısında bulundu.
  GÜNCEL    07.05.2019 10:45:47


Afyonkarahisar Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeye çıktığı Ramazan ayında, iftar çadırları ve dağıtım noktalarıyla vatandaşlarımıza bu yıl da yemek ikramında bulunacak. Ramazan ayı boyunca hayırseverlerin katkılarıyla üç ayrı nokta ve altı farklı mahallede oluşturulan dağıtım noktalarında günlük 5 bin kişiye iftar yemeği verilecek. Aralarında Fatih, Sahipata, Karşıyaka, Çavuşbaş, İmaret Camii ve Mecidiye Mahallelerinde dağıtım noktaları oluşturulurken, Cumhuriyet Meydanı altı, 1. Küçük Sanayi Sitesi ve Gezici Çadırda iftar yapılacak.
“GELİN AŞIMIZI PAYLAŞALIM”
Ramazan ayının ilimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını dileyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iftar çadırlarına katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımıza “gelin aşımızı paylaşalım” çağrısında bulundu. Ramazan ayının yardımlaşma, bolluk ve bereket ayı olduğunu hatırlatan Başkan Zeybek , "Ramazan ayı süresince Afyonkarahisarlılar’ı birbiriyle kaynaştıracağımız iftar çadırlarımızda, günlük 5 bini aşkın vatandaşımıza iftar yemeği ikram edeceğiz. Bu güzel hizmette tüm hayırseverlerimizi iftar çadırlarımıza katkıda bulunmaya davet ediyorum" dedi.>>>Mehmet Tabak
İFTAR ÇADIRLARI KURULACAK BÖLGELER
1-Cumhuriyet Meydanı altı (Yemekhane)
2-1. Sanayi Sitesi (Emekliler Lokali yanı)
3-Gezici çadır


  GÜNCEL    07.05.2019 10:45:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.01.2020
20.01.2020
20.01.2020
OZEL HABERLER