Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

2

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

3

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

4

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

5

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

6

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

7

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

8

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

9

Image

Marketler denetlendi
Şuhut Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği ve İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı Gıda Mühendisleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerde den..

10

Image

‘Beyannamelerin ertelenmesini istiyoruz’
TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu, Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs konusunda, mali müşavirlerin vereceği beyannamelerin ertelenmesini istedi ..

11

Image

Zabıtadan fiyat denetimi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in talimatıyla temizlik ve dezenfekte çalışmaları ilçe genelinde devam ederken, belediye zabıta ekipleri de fiy..

12

Image

Mağazalardan kapatma kararı
Korona virüs nedeniyle birçok giyim markası Türkiye çapında mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı...

13

Image

‘Değişiklikler hemen yürürlüğe girmeli’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "virüs karanlık koridorunun" ancak el ele vererek aşılabileceğini belirtere..

14

Image

Çay’da dezenfekte çalışmaları
Çay ilçesinde topluma açık alanlara dezenfekte çalışmaları yapılıyor ..

15

Image

Tutulmaz’a belge takdim edildi
Afyonkarahisar Valiliği Hizmet Binası için düzenlenen Sıfır Atık Belgesi, Vali Mustafa Tutulmaz’a takdim edildi..

16

Image

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Sezen, paketin tüm toplumu kapsayan bir yapıs..

17

Image

BU ŞEHİRDE SEVGİ VAR
Afyonkarahisar il genelinde "2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı ilan edildi. İlimizin bütün siyasetçilerini, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatan..

‘Sizlerle gurur duyuyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sizlerle gurur duyuyoruz’


Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında başarı sağlayan öğrencileri tebrik etti
  GÜNCEL    15.02.2020 09:53:02

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı makamında ziyaret ederek 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında elde ettikleri başarıların verdiği mutluluğu paylaştılar. Öğrencilere ziyaretlerinde Okul Müdürü Mükremin İçli, Teknik Müdür Yardımcısı Önder Kaynak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Emrah İşisağ, Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölye Şefi Nuri Pulcu, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Atölye Şefi Turhan Güngör eşlik etti.

“HER ZAMAN DESTEK VERMEYE HAZIRIZ"

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başarılarından dolayı tüm öğrencilerimizi tebrik ederek; “Öğrencilerimiz, UNESCO yaratıcı şehirler ağına dahil olan Afyonkarahisar'ın ve okulumuz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin ismini tüm dünyaya duyurarak bizleri ve ilimizi onurlandırmıştır. Bakanlığımızın hedefleri arasında yer alan öğrencilerimizin kişisel bilgi beceri ve sosyal durumlarını zenginleştirmek amacıyla okullarımızın bu tür etkinliklere hazırlanması ve katılımını İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak destekliyor, her alanda gereken desteği vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca öğrencimize destek veren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve değerli ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi. Yalçın’ın 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında dereceye giren öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.>>>Gazete3

  GÜNCEL    15.02.2020 09:53:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
02.04.2020
02.04.2020
02.04.2020
OZEL HABERLER