Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Tiyatro Festivali düzenlenecek
Afyonkarahisar Belediye Meclisi, 2019 yılının son toplantısını yaptı. Toplantıda; Liselerarası Tiyatro Festivali düzenlenmesi için belediye ile İl Mil..

2

Image

Askerlere mektup yazdılar
Afyonkarahisar’da anaokulu öğrencileri, İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette anaokulu öğrencileri askerlere yazdığı mektupları iletilmek..

3

Image

“HEPİMİZ BİR GÜN ENGELLİ OLABİLİRİZ”
‘Her zaman yanınızdayız’
Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Müftülük tarafından düzenlenen programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, devletin engell..

4

Image

Telefon direkleri değiştirildi
Gazetemizde; 18 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan ‘telefon direkleri beşik gibi sallanıyor’ başlıklı haber sonrası, İl Telekom Müdürlüğü ekipleri tarafı..

5

Image

Kişisel Verileri Koruma Kanunu
‘ÖNEMSİYORUZ’
ATSO’da düzenlenen Kişisel Verileri Koruma Kanunu Semineri’nde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, kişisel verilerin..

6

Image

HURSAD’tan tanıtıma katkı
Hac ve Umre Seyahat Acentaları Derneği (HURSAD) çıkartmış oldukları yaklaşık 1000 acenteye hitap eden derginin 3.sayısında Afyon Ammuriye ve Selman-ı ..

7

Image

Genç Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı İscehisar’da
Kütüphaneler açacaklar
Genç Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı İscehisar’da bazı okullarda kütüphaneler açacak.
Türk Kızılay Afyonkarahisar..

8

Image

Kuşlar için yemlik hazırladılar
Genç Kızılay Afyonkarahisar teşkilatı; yaklaşan zorlu kış günlerinde, yiyecek bulmakta zorlanan kuşların aç kalmaması ve farkındalık yaratmak için kuş..

9

Image

Örsdemir’e ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir’i ziyaret etti. ..

10

Image

Kış lastiği uygulaması 1 Aralık’ta başlıyor
Afyonkarahisar’da araçlara yönelik olarak kış lastiği uygulamasının 1 Aralık’tan itibaren başlayacağı duyuruldu. ..

11

Image

Bu gösteri kaçmaz!

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları, Zaferin kazanıldığı topraklarda gösteri yapacak. ..

12

Image

Afyonkarahisar’da 6.8 deprem olabilir
Afyon Kocatepe Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, Afyonkarahisar’ın Denizli’ye yakın bölgelerinde bulu..

13

Image

SERKAN BAŞKAN ZİYARET TURUNDA

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Afyon protokolüne nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Başkan Koyuncu..

14

Image

AFYON'A 5 BİN 174 KİŞİ GÖÇ ETTİ
Türkiye'ye göç edenlerin sayısı 2018 yılında arttı. Türkiye’ye göç eden 577 bin 457 kişinin 5 bin 174’ü Afyonkarahisar’a geldi. ..

15

Image

BAGIŞLAR BEKLENİYOR
Cansuyu Derneği İl Temsilciliği, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Mehmet Demir, ziyarette yaptığı açıklam..

16

Image

BASIN MENSUPLARININ HER ZAMAN YANINDAYIZ
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Dünyanın her köşesinde haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına savaşlara,..

17

Image

Genç MÜSİAD’tan ziyaret

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Sayın, Ahmet Yaşar ve Mehmet Hamziyan, 24 Temmuz Basın Bayram..

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ' | Gazete3.com.tr
Image

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ'


Trabzon Sera Gölü hakkında açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün temizliğine büyük önem vereceklerini belirtti.
  GÜNCEL    23.07.2019 10:52:07


Trabzon’da temaslarda bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nde yapılan temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Makam aracından inip yürüyerek göl etrafında incelemelerde bulunan Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’ya, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu, Akçaabat Kaymakamı Sonel Şenel, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Ahmet İpek, Doğa Koruma 12. bölge Müdürü Ahmet Usta, Trabzon Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Trabzon Şube Müdürü Akif Ümüzer, Trabzon Meteoroloji Bölge Müdürü Abdullah Ceylan, Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe, Akçaabat Belediyesi ETÜD Proje Müdürü Turgut Aydemir eşlik etti.
“BURASI ŞEHRİN GÖZBEBEĞİ”
Ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesislerinde verilen kahvaltıda buluşan heyete MÜSİAD Trabzon Şubesi Başkanı Ali Kaan ve Yardımcısı Mehmet Üçüncüoğlu da katıldı. Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün Trabzon’un göz bebeği ve turizm merkezi olduğuna dikkat çekerek,"Mesele yukarıdan gelen malzemenin önlenmesidir. Şu ana kadar burada 5 adet terzip bendi yapıldı. Bir takım çalışmalar hala devam etmektedir. Buranın temiz tutulmasını sağlamak istiyoruz. İri ve büyük malzemeyi terzip bendleri ile önleyebiliyoruz ama ince malzemeyi önleyemiyoruz. Vatandaşlarımızın da zaman zaman bıraktığı kirli malzemeler atıklar buraya geliyor. Kirliliklerin yaşanmaması için ince malzemeyi ve atıkları önlediğimizde daha temiz olacak. Havuz sistemleri oluşturacağız” dedi. “Bu gördüğünüz sallama makinelerimiz 1.5 aydır çalışıyorlar” diyen Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, “Buradan çıkan malzemeyi belediyelerle dolgu alanlarına kullanıyoruz. Çalışmalarımız bittiğinde burası daha güzel olacak.” diye konuştu.>>>Gazete3


  GÜNCEL    23.07.2019 10:52:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
04.12.2019
04.12.2019
04.12.2019
OZEL HABERLER