Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Bu gösteri kaçmaz!

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları, Zaferin kazanıldığı topraklarda gösteri yapacak. ..

2

Image

Afyonkarahisar’da 6.8 deprem olabilir
Afyon Kocatepe Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, Afyonkarahisar’ın Denizli’ye yakın bölgelerinde bulu..

3

Image

SERKAN BAŞKAN ZİYARET TURUNDA

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Afyon protokolüne nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Başkan Koyuncu..

4

Image

AFYON'A 5 BİN 174 KİŞİ GÖÇ ETTİ
Türkiye'ye göç edenlerin sayısı 2018 yılında arttı. Türkiye’ye göç eden 577 bin 457 kişinin 5 bin 174’ü Afyonkarahisar’a geldi. ..

5

Image

BAGIŞLAR BEKLENİYOR
Cansuyu Derneği İl Temsilciliği, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Mehmet Demir, ziyarette yaptığı açıklam..

6

Image

BASIN MENSUPLARININ HER ZAMAN YANINDAYIZ
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Dünyanın her köşesinde haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına savaşlara,..

7

Image

Genç MÜSİAD’tan ziyaret

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Sayın, Ahmet Yaşar ve Mehmet Hamziyan, 24 Temmuz Basın Bayram..

8

Image

Sokak hayvanları yararına kermes
Afyonkarahisar’da sokak hayvanlarının bakım ve beslenme masraflarını karşılamak amacıyla haftaya pazartesi günü kermes açılacağı belirtildi...

9

Image

GURBETÇİLER İÇİN STANT

Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gurbetçi vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini dinleyerek değerlendirmek ü..

10

Image

Yaralı geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında ön sağ ayağından yaralı şekilde bulunan yavru kızıl geyik Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon..

11

Image

PROTOKOL BASIN BAYRAMI'NI KUTLADI
Afyonkarahisar protokolü 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesajlar yayınladı...

12

Image

DOĞAN İMZA GÜNÜ DÜZENLEYECEK
Afyonkarahisarlı yazar Zekiye Doğan, 26 Temmuz – 04 Ağustos tarihleri arasında Emirdağ’da belediye tarafından düzenlenecek olan kitap fuarında imza gü..

13

Image

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ'
Trabzon Sera Gölü hakkında açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün temizliğine büyük önem vereceklerini beli..

14

Image

86 KONUTA ELEKTİRİK VERİLDİ

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Dinar’a bağlı Suçıkan Mahallesi’nde yapımı sona eren ve anahtar teslimleri yapılan 86 konuta, AK..

15

Image

SANDIKLI'DA EMRAH KÖRLÜ RÜZGARI
Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilerek ikincisi düzenlenen Bedesten Yaz Akşamları, Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanan p..

16

Image

AFRAY'DA İLK ÖDENEK TAMAM
Afyon Gar ile Kocatepe Üniversitesi arası 1. Etap 2. Konvansiyonel hattının yapımı, etüd, proje, mühendislik ve danışmanlık hizmet işi için gerekli öd..

17

Image

Kanlıca'ya halı saha yapılacak
Kanlıca Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların mahalle için halı saha ve çimlendirme yapılması tale..

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ' | Gazete3.com.tr
Image

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ'


Trabzon Sera Gölü hakkında açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün temizliğine büyük önem vereceklerini belirtti.
  GÜNCEL    23.07.2019 10:52:07


Trabzon’da temaslarda bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nde yapılan temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Makam aracından inip yürüyerek göl etrafında incelemelerde bulunan Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’ya, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu, Akçaabat Kaymakamı Sonel Şenel, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Ahmet İpek, Doğa Koruma 12. bölge Müdürü Ahmet Usta, Trabzon Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Trabzon Şube Müdürü Akif Ümüzer, Trabzon Meteoroloji Bölge Müdürü Abdullah Ceylan, Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe, Akçaabat Belediyesi ETÜD Proje Müdürü Turgut Aydemir eşlik etti.
“BURASI ŞEHRİN GÖZBEBEĞİ”
Ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesislerinde verilen kahvaltıda buluşan heyete MÜSİAD Trabzon Şubesi Başkanı Ali Kaan ve Yardımcısı Mehmet Üçüncüoğlu da katıldı. Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün Trabzon’un göz bebeği ve turizm merkezi olduğuna dikkat çekerek,"Mesele yukarıdan gelen malzemenin önlenmesidir. Şu ana kadar burada 5 adet terzip bendi yapıldı. Bir takım çalışmalar hala devam etmektedir. Buranın temiz tutulmasını sağlamak istiyoruz. İri ve büyük malzemeyi terzip bendleri ile önleyebiliyoruz ama ince malzemeyi önleyemiyoruz. Vatandaşlarımızın da zaman zaman bıraktığı kirli malzemeler atıklar buraya geliyor. Kirliliklerin yaşanmaması için ince malzemeyi ve atıkları önlediğimizde daha temiz olacak. Havuz sistemleri oluşturacağız” dedi. “Bu gördüğünüz sallama makinelerimiz 1.5 aydır çalışıyorlar” diyen Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, “Buradan çıkan malzemeyi belediyelerle dolgu alanlarına kullanıyoruz. Çalışmalarımız bittiğinde burası daha güzel olacak.” diye konuştu.>>>Gazete3


  GÜNCEL    23.07.2019 10:52:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.09.2019
17.09.2019
17.09.2019
OZEL HABERLER