Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

2

Image

Esra Albayrak’a hakarete gözaltı
Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak’ı hedef alan hakaret içerikli yorumun ardından, şüpheli E..

3

Image

ATSO’ya ziyaret
Afyonkarahisar’da Eylül ayında hizmete girecek olan Minik Atom Karınca Akademi’nin kurucusu Merve Derin ve Akademi Müdürü Asiye Pınar Çekiç, Afyonkara..

4

Image

Akdeniz Belediyeler Birliği toplandı
Sandıklı Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler birliği Denizli Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde toplandı..

5

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

6

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

7

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

8

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

9

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

10

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

11

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

12

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

13

Image

‘Beyannamelerin ertelenmesini istiyoruz’
TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu, Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs konusunda, mali müşavirlerin vereceği beyannamelerin ertelenmesini istedi ..

14

Image

Marketler denetlendi
Şuhut Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği ve İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı Gıda Mühendisleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerde den..

15

Image

Zabıtadan fiyat denetimi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in talimatıyla temizlik ve dezenfekte çalışmaları ilçe genelinde devam ederken, belediye zabıta ekipleri de fiy..

16

Image

Mağazalardan kapatma kararı
Korona virüs nedeniyle birçok giyim markası Türkiye çapında mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı...

17

Image

Çay’da dezenfekte çalışmaları
Çay ilçesinde topluma açık alanlara dezenfekte çalışmaları yapılıyor ..

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ' | Gazete3.com.tr
Image

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ'


Trabzon Sera Gölü hakkında açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün temizliğine büyük önem vereceklerini belirtti.
  GÜNCEL    23.07.2019 10:52:07


Trabzon’da temaslarda bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nde yapılan temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Makam aracından inip yürüyerek göl etrafında incelemelerde bulunan Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’ya, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu, Akçaabat Kaymakamı Sonel Şenel, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Ahmet İpek, Doğa Koruma 12. bölge Müdürü Ahmet Usta, Trabzon Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Trabzon Şube Müdürü Akif Ümüzer, Trabzon Meteoroloji Bölge Müdürü Abdullah Ceylan, Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe, Akçaabat Belediyesi ETÜD Proje Müdürü Turgut Aydemir eşlik etti.
“BURASI ŞEHRİN GÖZBEBEĞİ”
Ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesislerinde verilen kahvaltıda buluşan heyete MÜSİAD Trabzon Şubesi Başkanı Ali Kaan ve Yardımcısı Mehmet Üçüncüoğlu da katıldı. Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün Trabzon’un göz bebeği ve turizm merkezi olduğuna dikkat çekerek,"Mesele yukarıdan gelen malzemenin önlenmesidir. Şu ana kadar burada 5 adet terzip bendi yapıldı. Bir takım çalışmalar hala devam etmektedir. Buranın temiz tutulmasını sağlamak istiyoruz. İri ve büyük malzemeyi terzip bendleri ile önleyebiliyoruz ama ince malzemeyi önleyemiyoruz. Vatandaşlarımızın da zaman zaman bıraktığı kirli malzemeler atıklar buraya geliyor. Kirliliklerin yaşanmaması için ince malzemeyi ve atıkları önlediğimizde daha temiz olacak. Havuz sistemleri oluşturacağız” dedi. “Bu gördüğünüz sallama makinelerimiz 1.5 aydır çalışıyorlar” diyen Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, “Buradan çıkan malzemeyi belediyelerle dolgu alanlarına kullanıyoruz. Çalışmalarımız bittiğinde burası daha güzel olacak.” diye konuştu.>>>Gazete3


  GÜNCEL    23.07.2019 10:52:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.07.2020
03.07.2020
03.07.2020
OZEL HABERLER