Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Bu gösteri kaçmaz!

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları, Zaferin kazanıldığı topraklarda gösteri yapacak. ..

2

Image

Afyonkarahisar’da 6.8 deprem olabilir
Afyon Kocatepe Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, Afyonkarahisar’ın Denizli’ye yakın bölgelerinde bulu..

3

Image

SERKAN BAŞKAN ZİYARET TURUNDA

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Afyon protokolüne nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Başkan Koyuncu..

4

Image

AFYON'A 5 BİN 174 KİŞİ GÖÇ ETTİ
Türkiye'ye göç edenlerin sayısı 2018 yılında arttı. Türkiye’ye göç eden 577 bin 457 kişinin 5 bin 174’ü Afyonkarahisar’a geldi. ..

5

Image

BAGIŞLAR BEKLENİYOR
Cansuyu Derneği İl Temsilciliği, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Mehmet Demir, ziyarette yaptığı açıklam..

6

Image

BASIN MENSUPLARININ HER ZAMAN YANINDAYIZ
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Dünyanın her köşesinde haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına savaşlara,..

7

Image

Genç MÜSİAD’tan ziyaret

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Sayın, Ahmet Yaşar ve Mehmet Hamziyan, 24 Temmuz Basın Bayram..

8

Image

Sokak hayvanları yararına kermes
Afyonkarahisar’da sokak hayvanlarının bakım ve beslenme masraflarını karşılamak amacıyla haftaya pazartesi günü kermes açılacağı belirtildi...

9

Image

GURBETÇİLER İÇİN STANT

Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gurbetçi vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini dinleyerek değerlendirmek ü..

10

Image

Yaralı geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında ön sağ ayağından yaralı şekilde bulunan yavru kızıl geyik Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon..

11

Image

PROTOKOL BASIN BAYRAMI'NI KUTLADI
Afyonkarahisar protokolü 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesajlar yayınladı...

12

Image

DOĞAN İMZA GÜNÜ DÜZENLEYECEK
Afyonkarahisarlı yazar Zekiye Doğan, 26 Temmuz – 04 Ağustos tarihleri arasında Emirdağ’da belediye tarafından düzenlenecek olan kitap fuarında imza gü..

13

Image

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ'
Trabzon Sera Gölü hakkında açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün temizliğine büyük önem vereceklerini beli..

14

Image

86 KONUTA ELEKTİRİK VERİLDİ

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Dinar’a bağlı Suçıkan Mahallesi’nde yapımı sona eren ve anahtar teslimleri yapılan 86 konuta, AK..

15

Image

SANDIKLI'DA EMRAH KÖRLÜ RÜZGARI
Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilerek ikincisi düzenlenen Bedesten Yaz Akşamları, Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanan p..

16

Image

AFRAY'DA İLK ÖDENEK TAMAM
Afyon Gar ile Kocatepe Üniversitesi arası 1. Etap 2. Konvansiyonel hattının yapımı, etüd, proje, mühendislik ve danışmanlık hizmet işi için gerekli öd..

17

Image

Kanlıca'ya halı saha yapılacak
Kanlıca Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların mahalle için halı saha ve çimlendirme yapılması tale..

‘Bilgi gücümüz kuvvetli olmalı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Bilgi gücümüz kuvvetli olmalı’Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Türkiye’nin güçlü olabilmesi için bilgi gücünün de olması gerektiğini söyledi.
  GÜNCEL    26.03.2019 11:04:34


Afyonkarahisar’da Kütüphaneler Haftası dolayısıyla program düzenlendi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte, öğrenciler tarafından şiirler okundu. Programda konuşan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, kütüphanelerin ve kitap okumanın öneminden söz ederek, şunları söyledi: “Toplumumuzun kalkınması için, bireylerin kalkınması ve gelişebilmesi için, okumanın dışında bir yolumuz olmadığını tecrübeyle gördük. Kendinizi geliştirmek, topluma ve insanlığa faydalı olmak için kitap okumalısınız. Kitap okumadan bilgi dağarcığınızı genişletebilmeniz, yorum günücünü arttırabilmeniz olaylara sağlıklı açıdan bakabilmeniz mümkün değildir”

“GÜÇLÜ OLMAZSAK VAR OLAMAYIZ”

Türkiye’nin kalkınma içinde olan bir ülke olduğunu işaret eden Tutulmaz, “Eğer biz güçlü olmazsak, bu topraklarda yeterince kalabilmemiz, bu toprakları vatan olarak elimizde tutabilmemiz mümkün olmaz. Onun için bizim güçlü olmamız lazım. Güçlü olmanın yolu da bilgi gücünden geçiyor. Biz bilgili olacağız ve o bilgiyi üretime yönlendireceğiz. Biz bilgiyi üretime yönlendiremezsek, komşularımız Suriye ve Irak’ın içinde bulunduğu durumlar, bizim ülkemiz için de geçerli olacaktır” diye konuştu.

KİTAP KURDU ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Tanır ise, kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile birlikte çalışmalar yaptıklarını dile getirdi. Kütüphanesi olmayan ilçelere kütüphane kazandırmak için çalışmalar yaptıklarını dile getiren, Tanır, son olarak Evciler İlçesine kütüphane açılması için bakanlık olurunun alındığını aktardı. Program, yıl içinde en fazla kitap okuyanlara hediyelerinin Vali Mustafa Tutulmaz tarafından verilmesiyle sona erdi.>>>Mustafa BAYER

  GÜNCEL    26.03.2019 11:04:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.08.2019
23.08.2019
23.08.2019
OZEL HABERLER