Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Burcu’dan Gençlik Merkezi’ne ziyaret
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu Karahisar Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Gürbüz’e nezaket ziyare..

2

Image

Şehir Tiyatrosu perdelerini açıyor

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas yönetiminde sezonun ilk oyunu "Darısı Başımıza" adlı tiyatro oyunuyla y..

3

Image

Esnaflara 65 milyon TL kredi
Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından 2018 yılında 930 kişiye 65 milyon lira kredi kullandırıldı...

4

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

5

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

6

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

7

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

8

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

9

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

10

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

11

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

12

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

13

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

14

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

15

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

16

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

17

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

“NE YAŞ NE ENGEL Hayat Birlikte güzel” | Gazete3.com.tr
Image

“NE YAŞ NE ENGEL Hayat Birlikte güzel”


  81 ilde düzenlenen “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında yola çıkan Karahisar Gençlik Merkezi gönüllüleri, “He Yaş Ne Engel, Hayat Birlikte Güzel” sloganıyla Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler
  GÜNCEL    20.11.2017 09:03:49


  81 ilde düzenlenen “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında yola çıkan Karahisar Gençlik Merkezi gönüllüleri, “He Yaş Ne Engel, Hayat Birlikte Güzel” sloganıyla Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler. Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Gürbüz ve Gençlik Lideri Aynur Suveren’in de katıldığı etkinlikte Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerle bir araya gelen gönüllü gençler, fotoğraf çerçeveleri yaparak bu çerçevelerin içerisine özel eğitimli gençlerin fotoğraflarını yerleştirdiler. Etkinlik sonunda hep birlikte pasta kesilerek şarkılar söylendi. Bu tür etkinliklerin kendilerini son derece mutlu ettiğini belirten Karahisar Gençlik Merkezi gönüllü gençleri, “Özel eğitimli gençlerimizin yüzünde bir tebessüm oluşmasına sebep olan herkese teşekkür ederiz. Güler yüzlü karşılamalarından dolayı Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yönetici ve eğitmenlerine de ayrıca teşekkür ederiz” dediler. “Ne Yaş Ne Engel, Hayat Birlikte Güzel” etkinliği, gönüllü gençlerle, Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin hatıra fotoğrafı çektirmeleri ile sona erdi.
  GÜNCEL    20.11.2017 09:03:49

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.01.2019
24.01.2019
24.01.2019
OZEL HABERLER