Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Osman Attila dualarla anıldı
Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. yılında, kabri başında dualarla anıldı. ..

2

Image

‘Kültür şölenine dönüşsün istiyoruz’

Afyonkarahisar’da 2.Kitap Fuarı’na katılan Serkan Şengül’ün yaptığı söyleşiye katılan Vali Mustafa Tutulmaz, Kitap Fuarı’nın mekandan ibaret olma..

3

Image

Zirai don uyarısı

Meteoroloji 5. Bölge Müdürü Alper Akçakaya, bugün ve akabindeki 3 günlük süreçte zirai don uyarısında bulundu...

4

Image

Osman Attila anılacak

Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. Yılında bugün saat 10.00’da Kocatepe Asri Mezarlığı’nda bulunan kabri başında anılacak...

5

Image

Kanser hastalarına kitaplı destek

Afyonkarahisar'da ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin kaleme aldığı ‘Minik Yüreklerimizden Kalemlerimize Dökülenler’ isimli kitap, Valilik tarafından..

6

Image

Protokol kandili kutladı

Afyonkarahisar protokolü Berat Kandili dolayısıyla mesajlar yayınladı. ..

7

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar Belediyesi yaklaşan Ramazan Ayı nedeniyle camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor...

8

Image

Yazar Yalnız çocuklarla buluştu

Çocuk kitapları yazarı Ferrin İlbay Yalnız 2.Afyon Kitap Fuarı'na katılmak için Afyonkarahisar'a geldi. ..

9

Image

Esnaflar Gastro Afyon’u bekliyor

Afyonkarahisar’ın yöresel lezzetlerinin tanıtılacağı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali görkemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak...

10

Image

CİB’e büyük ödül

Birleşmiş Milletler (BM) Uluslararası Telekomünikasyon Birliği tarafından Cenevre'de gerçekleştirilen Dünya Bilgi Toplumu Zirvesinde (WSIS), Cumh..

11

Image

Osman Attila anılacak

Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. yılında 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10:15’te kabri başında anılacak...

12

Image

Şehit polisler anıldı

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Afyon Kocatepe Asri Mezarlığı’nda bulunan Polis Şehitliği’nde tören düzenl..

13

Image

‘Polislik kutsal bir meslek’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalar yapan p..

14

Image

Çoban köpekleri yarıştı

Afyonkarahisar'da Türk Çoban Köpekleri Festivali kapsamında Yerli Irklar Irk Standartları Yarışması yapıldı...

15

Image

Adı ormanda yaşayacak

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) Afyonkarahisar Şubesi’nin Kurucu Başkanı Ceyhun Yeltekin Arısoy’un adının verildiği bir hatıra ormanı..

16

Image

Küllerin Arasından oyunu sahnelenecek


Haldun Dormen ve Arena Oyuncuları ‘Küllerin Arasından’ tiyatro oyunu ile Afyonkarahisar’a geliyor...

17

Image

Otizmli çocuklar eğlendi

Özdilek Afyonkarahisar, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla otizmli çocuklara ev sahipliği yaptı. Çocuklar, Özdilek’te unutamayacakları bi..

“NE YAŞ NE ENGEL Hayat Birlikte güzel” | Gazete3.com.tr
Image

“NE YAŞ NE ENGEL Hayat Birlikte güzel”


  81 ilde düzenlenen “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında yola çıkan Karahisar Gençlik Merkezi gönüllüleri, “He Yaş Ne Engel, Hayat Birlikte Güzel” sloganıyla Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler
  GÜNCEL    20.11.2017 09:03:49


  81 ilde düzenlenen “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında yola çıkan Karahisar Gençlik Merkezi gönüllüleri, “He Yaş Ne Engel, Hayat Birlikte Güzel” sloganıyla Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler. Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Gürbüz ve Gençlik Lideri Aynur Suveren’in de katıldığı etkinlikte Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerle bir araya gelen gönüllü gençler, fotoğraf çerçeveleri yaparak bu çerçevelerin içerisine özel eğitimli gençlerin fotoğraflarını yerleştirdiler. Etkinlik sonunda hep birlikte pasta kesilerek şarkılar söylendi. Bu tür etkinliklerin kendilerini son derece mutlu ettiğini belirten Karahisar Gençlik Merkezi gönüllü gençleri, “Özel eğitimli gençlerimizin yüzünde bir tebessüm oluşmasına sebep olan herkese teşekkür ederiz. Güler yüzlü karşılamalarından dolayı Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yönetici ve eğitmenlerine de ayrıca teşekkür ederiz” dediler. “Ne Yaş Ne Engel, Hayat Birlikte Güzel” etkinliği, gönüllü gençlerle, Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin hatıra fotoğrafı çektirmeleri ile sona erdi.
  GÜNCEL    20.11.2017 09:03:49

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.04.2019
20.04.2019
20.04.2019
OZEL HABERLER