Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yerel basın desteklenmeli’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basının meslek yasası olması gerektiğini belirterek, “Türk basınının en büyük sorunların..

2

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

3

Image

“Atatürk tüm dünyayı etkileyen bir lider’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıldı. Programda konuşan g..

4

Image

Saygıyla anıyoruz
Afyonkarahisar protokolü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıldönümü nedeniyle mesajlar yayınladı...

5

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

6

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

7

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

8

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

9

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

10

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

11

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

12

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

13

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

14

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

15

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

16

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

17

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

“Döviz oyununu bozacağız” | Gazete3.com.tr
Image

“Döviz oyununu bozacağız”


AK Parti İl Başkanlığı yetkilileri AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven önderliğinde Ziraat Bankası’na giderek, ellerindeki dövizleri bozdurdu
  GÜNCEL    07.12.2016 09:07:47


AK Parti İl Başkanlığı yetkilileri AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven önderliğinde Ziraat Bankası’na giderek, ellerindeki dövizleri bozdurdu. Başkan Yurdunuseven, “15 Temmuz gecesi Türkiye’deki vatandaşlar darbecilerin tank ve tüfeklerini ayakları altına alarak ezdiği gibi, ülkemiz üzerinde oynanan döviz oyununu da ayakları altına alacaktır” diye konuştu. AK Parti İl Başkanlığı yetkilileri dün örnek bir çalışmaya imza attı. Ülkemizde son günlerde değeri artan dolar ve euro’ya karşı Dövizini boz, oyunu boz kampanyası başlatan AK Partili yetkililer kampanya kapsamında ellerindeki dövizleri Ziraat Bankası’na bozdurdu. Ekonomi üzerinden FETÖ ile birlikte bazı dış kaynaklı örgütlerin bir oyun oynamaya çalıştığını belirten İl Başkanı Yurdunuseven, buna asla müsaade edilmeyeceğini vurguladı.   “BUNDAN SONRA TL VEYA ALTIN ÜZERİNDEN İŞLEMLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ” Yurdunuseven, “40 yıldır sinsice hareket eden Fettullahçı Terör Örgütü-Parelel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Türkiye üzerinde oynadığı oyunlara dur demek için biliyorsunuz, bu kampanyayı yapıyoruz. 15 Temmuz gecesi bütün milleti ve devleti parçalamak için bir darbe girişimi oldu, elhamdülillah başarılı olamadılar. Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayeti ve cesareti ile halkımızın da feraseti ile bunu defettik. Şimdi bu oyunlar devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de ekonomik bir oyun oynamaya başladı. FETÖ örgütü ve diğer uluslararası örgütlere karşı nasıl 15 Temmuz gecesi tankların üzerine çıktıysak şimdide dövizin üzerine çıkıp ayağımızın altına alıp bunu defedeceğiz inşallah. Bunun içinde AK Parti İl Teşkilatı olarak elimizdeki ve cebimizdeki tüm dövizleri bozdurduk. Bu şekilde de ekonomimize katkıda bulunuyoruz. Biz de yabancı para artık bulundurmayacağız bunun da üzerine basarak söylüyorum. Artık ne yaparsak TL üzerinden gerekirse de altın üzerinden işlemlerimizi ve tasarruflarımızı devam ettireceğiz. AK Parti İl teşkilatındaki arkadaşlarımızla birlikte kampanyaya destek veriyoruz. Afyonkarahisar’daki bütün iş adamlarımızı bu işe davet ediyoruz. Ayrıca halkımızdan da çok ciddi destek var. Bundan dolayı tüm Afyonkarahisar halkına teşekkür ederiz” dedi.>>>Alkan KURT
  GÜNCEL    07.12.2016 09:07:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.11.2018
17.11.2018
17.11.2018
OZEL HABERLER