Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Arsalar bankanın oldu
Afyonkarahisar’ın termal turizm bölgesinde yer alan ve borçların ödenmemesinden dolayı alacaklı bankalar tarafından icraya verilen toplam 80 bin metre..

2

Image

Keçe ürünleri indirimli gönderilecek

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Sanatçısı keçe ustaları arasında indirimli kargo gönderimi konusunda protok..

3

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

4

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

5

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

6

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

7

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

8

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

9

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

10

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

11

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

12

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

13

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

14

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

15

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

16

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

17

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

“Döviz oyununu bozacağız” | Gazete3.com.tr
Image

“Döviz oyununu bozacağız”


AK Parti İl Başkanlığı yetkilileri AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven önderliğinde Ziraat Bankası’na giderek, ellerindeki dövizleri bozdurdu
  GÜNCEL    07.12.2016 09:07:47


AK Parti İl Başkanlığı yetkilileri AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven önderliğinde Ziraat Bankası’na giderek, ellerindeki dövizleri bozdurdu. Başkan Yurdunuseven, “15 Temmuz gecesi Türkiye’deki vatandaşlar darbecilerin tank ve tüfeklerini ayakları altına alarak ezdiği gibi, ülkemiz üzerinde oynanan döviz oyununu da ayakları altına alacaktır” diye konuştu. AK Parti İl Başkanlığı yetkilileri dün örnek bir çalışmaya imza attı. Ülkemizde son günlerde değeri artan dolar ve euro’ya karşı Dövizini boz, oyunu boz kampanyası başlatan AK Partili yetkililer kampanya kapsamında ellerindeki dövizleri Ziraat Bankası’na bozdurdu. Ekonomi üzerinden FETÖ ile birlikte bazı dış kaynaklı örgütlerin bir oyun oynamaya çalıştığını belirten İl Başkanı Yurdunuseven, buna asla müsaade edilmeyeceğini vurguladı.   “BUNDAN SONRA TL VEYA ALTIN ÜZERİNDEN İŞLEMLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ” Yurdunuseven, “40 yıldır sinsice hareket eden Fettullahçı Terör Örgütü-Parelel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Türkiye üzerinde oynadığı oyunlara dur demek için biliyorsunuz, bu kampanyayı yapıyoruz. 15 Temmuz gecesi bütün milleti ve devleti parçalamak için bir darbe girişimi oldu, elhamdülillah başarılı olamadılar. Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayeti ve cesareti ile halkımızın da feraseti ile bunu defettik. Şimdi bu oyunlar devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de ekonomik bir oyun oynamaya başladı. FETÖ örgütü ve diğer uluslararası örgütlere karşı nasıl 15 Temmuz gecesi tankların üzerine çıktıysak şimdide dövizin üzerine çıkıp ayağımızın altına alıp bunu defedeceğiz inşallah. Bunun içinde AK Parti İl Teşkilatı olarak elimizdeki ve cebimizdeki tüm dövizleri bozdurduk. Bu şekilde de ekonomimize katkıda bulunuyoruz. Biz de yabancı para artık bulundurmayacağız bunun da üzerine basarak söylüyorum. Artık ne yaparsak TL üzerinden gerekirse de altın üzerinden işlemlerimizi ve tasarruflarımızı devam ettireceğiz. AK Parti İl teşkilatındaki arkadaşlarımızla birlikte kampanyaya destek veriyoruz. Afyonkarahisar’daki bütün iş adamlarımızı bu işe davet ediyoruz. Ayrıca halkımızdan da çok ciddi destek var. Bundan dolayı tüm Afyonkarahisar halkına teşekkür ederiz” dedi.>>>Alkan KURT
  GÜNCEL    07.12.2016 09:07:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER