Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Durmaz, Afyon’da mola verdi

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Antalya’da düzenlenecek olan Belediye Başkanları ve İl Başkanları Toplantıs..

2

Image

‘15 Temmuz efsane bir geceydi’

Gazeteci-Yazar Nedim Şener 2.Afyon Kitap Fuarı'na katılmak üzere Afyonkarahisar’daydı...

3

Image

Kavşak neden düzeltilmiyor?

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne giden yolda mavi hastane kavşağı olarak bilinen yerde yapılan hatalı kavşak neden düzeltilmiyor. ..

4

Image

Eski Bakan Attila’dan ziyaret

Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından hemşehrimiz İsmet Attila, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti...

5

Image

Vali Tutulmaz, Başkan Sarı’yı tebrik etti

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...

6

Image

Halef selef rektörlerden ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Mehmet K..

7

Image

‘Başarılar dilerim’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Tuğg..

8

Image

Merkez Valisi Güner'den ziyaret

Merkez Valisi Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e tebrik ziyaretinde bulundu. ..

9

Image

Yurdunuseven’den Çöl’e tebrik

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sandıklı Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Mustafa Çöl’e hayırlı olsun ziyareti..

10

Image

‘İnsanlığın aydınlık dönemi başladı’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in doğum günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sezen, efendimizin dün..

11

Image

Belediye Meclisi yarın toplanıyor

Afyonkarahisar Belediye Meclisi yeni başkan Mehmet Zeybek’in başkanlığında yarın ilk toplantısını yapacak. ..

12

Image

Girişimcilik eğitimi başladı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde ATSO’da yılın ilk Uygulamal..

13

Image

MÜSİAD’tan ziyaret

MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol ve yönetim kurulu üyeleri Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. ..

14

Image

Devir teslim pazartesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Karakaş,görevini pazartesi günü devralacak...

15

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

16

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

17

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

Yeşilay Cemiyeti önemli bir görev yürütüyor | Gazete3.com.tr
Image

Yeşilay Cemiyeti önemli bir görev yürütüyor


1-7 Mart Yeşilay haftası dolayısıyla Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi heyetini  makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Yeşilay Cemiyeti’nin insan sağlığına büyük zarar veren içki, sigara ve uyuşturucuya karşı büyük bir mücadele verdiğini söyledi
  SİYASET    01.03.2016 11:58:28


1-7 Mart Yeşilay haftası dolayısıyla Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi heyetini  makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Yeşilay Cemiyeti’nin insan sağlığına büyük zarar veren içki, sigara ve uyuşturucuya karşı büyük bir mücadele verdiğini söyledi. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 1-7 Mart Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.  Yeşilay Cemiyeti Şube Başkanı Yusuf Gökçe başkanlığında gerçekleşen ziyarete, Şube Başkan Yardımcısı Arif Kavas, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fatih Koşan, Ahmet Çığırı, Ethem Karahan ve Murat Kırıkkulak katıldı.  Ziyarette, Cemiyet Başkanı Yusuf Gökçe, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Yeşilay Haftası dolayısıyla düzenleyecekleri etkinlikler hakkında Başkan Çoban’a bilgi veren heyet, desteklerinden dolayı teşekkür etti.   BAŞKAN ÇOBAN’A KOLLUK TAKILDI Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen uyuşturucu maddeler, alkollü içecekler ve sigaraya karşı, toplumu bilgilendirmeye, bilinçlendirmeye ve kamuoyu oluşturmaya yönelik kutlanan Yeşilay Haftası’nın önemine dikkat çekti.  Başkan Burhanettin Çoban, toplum olarak ülkemizde ahlâkî ve kültürel bir kalkınma atmosferi içerisinde; sigara da dahil olmak üzere tüm içki ve uyuşturucu maddelerinin tüketiminin önüne geçilerek sağlıklı bir yaşam sürdürmemiz gerektiğini söyledi.  Ziyaret sonunda Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetimi, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a Yeşilay kolluğu taktı. Cemiyet üyeleri böylelikle Başkan Burhanettin Çoban’ı takılan kollukla Yeşilay adına Belediye’nin takım kaptanı ilan ettiklerini ifade etti. >>>Gazete3  
  SİYASET    01.03.2016 11:58:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.04.2019
20.04.2019
20.04.2019
OZEL HABERLER