Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

2

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

3

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

4

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

5

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

6

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

7

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

8

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

9

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

10

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

11

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

12

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

13

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

14

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

15

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

16

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

17

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

Vali Çiçek’e hayırlı olsun ziyareti devam ediyor | Gazete3.com.tr
Image

Vali Çiçek’e hayırlı olsun ziyareti devam ediyorSon yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Afyonkarahisar Valiliğine atanan Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
  SİYASET    11.08.2020 13:29:02


Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, bir yandan yapılması gereken çalışmaları yaparken diğer yandan da hayırlı olsuna gelen misafirlerini ağırlıyor. İlk olarak Avşar Emaye A.ş Genel Müdürü Murat Tabak ile İş insanı Halil İbrahim Sevim’i makamında ağırlayan Vali Gökmen Çiçek, AVŞAR Emaye A.Ş hakkında bilgiler aldı.
İSTİHDAM KAPISI AÇACAĞIZ
Tabak, AVŞAR Emaye’nin 450 çalışanı ile Afyon’un istihdam, ihracat ve katma değerli üretim alanında önde gelen şirketlerinden birisi olduğunu ifade etti. Avşar Emaye A.Ş’nin dünyada yaşanan pandemi sürecine rağmen üretim kapasitesini artırdığına dikkat çekerek, yeni istihdam kapılarını açmaya devam edeceklerini söyledi.

ÇALIŞAN SAYIMIZ ARTACAK
Avşar Emaye’nin 2020 yılında fabrika bünyesinde yeni inşaat alanları ve modern makine parkları ile yatırımlara imza attığını belirten Tabak, “Her geçen gün istihdam hedefimizi artırmakta kararlıyız. Bu kapsamda Avşar Emaye A.Ş olarak 100 kişiye yakın yeni çalışma arkadaşlarını da takımımıza dahil ederek toplam çalışan sayımızı 550 kişiye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.
MURAT TABAK’A TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’ın ekonomisine büyük katkılar veren Avşar Emaye A.Ş Genel Müdürü Murat Tabak’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Vali Çiçek, Afyonkarahisar’ın gelişmesi için ellerinden gelen her şeyi birlikte yapacaklarını söyledi.
SAVCI AYDOĞAN İLE ÇELİKBİLEK’TEN ZİYARET
Cumhuriyet Savcısı Ramazan Aydoğan ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Daire Başkanı olarak görev yapan Ali Çelikbilek’te Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Cumhuriyet Savcısı Ramazan Aydoğan ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Daire Başkanı Ali Çelikbilek, Vali Çiçek’e yeni görevinde başarılar diledi. Vali Çiçek ise nazik ziyaretinden dolayı konuklarına teşekkür etti.
KAYMAKAM KAÇMAZ İLE ÖZEN’DEN ZİYARET
2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Şuhut Kaymakamlığına atanan Kaymakam Erkan Kaçmaz ile Kızılören Kaymakamlığına atanan Kaymakam Bekir Özen, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Vali Çiçek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kaymakam Kaçmaz ile Özen’e yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

TURİZM İLE İLGİLİ BİLGİ ALDI

Vali Çiçek, daha sonra TÜRSAB Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Temsilcisi Bilal Şenel ve beraberindeki misafirlerini ağırladı. Afyonkarahisar’ın turizm alanında büyük başarı kaydettiğinin altını çizen Vali Çiçek, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Temsilcisi Bilal Şenel’den detaylı bilgi aldı.

BANKA MÜDÜRLERİNDEN ZİYARET

Halkbank Afyonkarahisar Şube Müdürü Birkan Meydan, Vakıfbank Afyonkarahisar Şube Müdürü Ömer Özgün ve Ziraat Bankası Afyonkarahisar Şube Müdürü Murat Bilen’de Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Vali Çiçek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Banka Müdürlerine çalışmalarında başarılar diledi.

YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, gün içerisinde misafirlerini kabul etmeye devam etti. 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ankara İli Vali Yardımcılığı görevine atanan Ediz Sürücü ve Emirdağ Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Osman Bilici de Vali Çiçek’i ziyaret etti. Vali Gökmen Çiçek, Ankara Vali Yardımcısı Ediz Sürücü ile Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici’ye yeni görevlerinde başarılar diledi. >>Gazete3

  SİYASET    11.08.2020 13:29:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER