Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

2

Image

KAYNAK BULUNDU
Hizmete girmesiyle birlikte Afyon’a önemli katkıları olacak olan YHT ile ilgili sevindirici haber geldi. AK Parti Afyon Milletvekillerinin ısrarla tak..

3

Image

Araç hibe edildi
Sinanpaşa Belediyesine hizmetlerinde kullanması amacıyla bir adet araç hibe edildi. ..

4

Image

Turizm turları devam ediyor
Sandıklı ilçesinde turizm faaliyeti kapsamında ilçe turları düzenleniyor. Başkan Mustafa Çöl, tur kapsamında ilçeye gelen vatandaşlarla her fırsatta ..

5

Image

Başkan Çöl, CHP’lileri ağırladı
Cumhuriyet Halk Partisi Sandıklı İlçe Başkanı Raşit Güneş ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek işl..

6

Image

‘Ekonomi düzene sokulmalı’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de ekonomi düzeni sağlamak için borç-faiz-vergi-trafik cezası ekonomisinden, üretim-ist..

7

Image

İstişare Kurulu toplandı
Ticaret Bakanlığı 9. İstişare Kurulu Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın başka..

8

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

9

Image

Bozkurt, Kaymakam’ı ağırladı
Bolvadin Kaymakamı ve Şuhut Kaymakam Vekili Adem Öztürk Şuhut Belediyesini ziyaret etti. ..

10

Image

‘Destek vermeye hazırız’
Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilk yerli kamyon fabrikasının İscehisar’da kurulması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. ..

11

Image

Kitap Fuarı açıldı
Şuhut ilçesinde Şuhut Kitap Fuarı’nın açılışı yapıldı. ..

12

Image

AK Parti’de görev değişimleri
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında görev değişimi oldu. İl Yürütme Kurulunda ve İl Yönetiminde olan dördü görevli toplam beş kişinin görev yerle..

13

Image

Karakaş, Özdemir’i ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Muhittin Özdemir’i makamında kabul etti...

14

Image

‘MYO’daki bölümler güçlendirilecek’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İscehisar Meslek Yüksekokulu’ndaki bölümleri güçlendirerek, daha aktif hale getirileceğini söyledi..

15

Image

Mahalleliler taleplerini iletti
Sandıklı ilçesinde bulunan Sazak Mahallesi sakinleri, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’le istişare ederek, mahallede yapılacak olan çalışmaları anlattılar..

16

Image

Süleyman Demir başkan oldu
Yeniden Refah Partisi İhsaniye İlçe gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimde Süleyman Demir İlçe Başkanlığına seçildi...

17

Image

‘Sevgi Yılı Projesini önemsiyoruz’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Afyonkarahisar Valiliği tarafından başlatılan Sevgi Yılı Projesini desteklediklerini belirterek, “Öze..

Uluslararası bağlantı kurmak istiyoruz | Gazete3.com.tr
Image

Uluslararası bağlantı kurmak istiyoruz


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, uluslararası bağlantılar kurmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.
  SİYASET    13.01.2020 11:11:05

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş temaslarda bulundu. Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş sırasıyla Türkiye Eczacıları Birliği (TEB) Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Türkiye temsilciliği Ofisi Başkanı Dr. Pavel Ursu’yu ziyaret etti.
“SAĞLIK HİZMETLERİNE
KATKI SUNMAK İSTİYORUZ”
Ziyaret kapsamında üniversitede yürütülen faaliyetler ve projeler görüşüldü ve başkanlarla görüş alışverişinde bulunuldu. Yapılan ziyaretlerin üniversitemiz adına verimli geçtiğini ileten Rektörümüz: “Hız kesmeden ve kararlı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bir taraftan yeni yapılan modern derslikler gibi üniversitemizin fiziksel yapısıyla ilgilenirken ve üniversitemizin koyduğu hedefler doğrultusunda ülkemizin değerli kuruluşları ile bağlantılar kurarken diğer taraftan öğrenci değişim programları gibi amaçlar için uluslararası bağlantılar kurmanın gayreti içerisindeyiz. Ülkemizin sağlık hizmetleri sunumuna katkı sağlamak ve AFSܒyü daha da iyi bir statüye kavuşturmak için tüm yönetim olarak duraksız çalışmaktayız.” dedi.
“HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ”
TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ile yapılan görüşmede ise AFSܒdeki bilimsel çalışmalar ve TÜBİTAK’ın bilimsel çalışmalara verdiği destek görüşüldü. Prof. Dr. Hasan Mandal, kısa süre önce açılmış olmasına rağmen sağlık temalı bir üniversite olarak Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin bilimsel gelişimi ve yapılan çalışmalardan büyük sevinç ve memnuniyet duyduğunu, TÜBİTAK olarak her türlü desteğe hazır olduklarını, bu nedenle de en kısa sürede üniversitemizi ziyaret edip yapılan çalışmaları yerinde görmek istediğini ve tüm akademisyenlere yönelik bir bilimsel konferans vereceğini belirtti.
“SON DERECE MEMNUNUZ”
WHO Türkiye temsilciliği Ofisi Başkanı Dr. Pavel Ursu da genel müdürlük yaptığı dönemden yakınen tanıdığını ve çalışmalarından memnuniyet duyduğunu Okumuş’un ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirtti. Rektör Okumuş’un Dünya Sağlık Örgütü’ne sunduğu “Nöral Tüp Defektli Doğumların Önlenmesinde Ekmek ve Makarnaya B12 Vitamini ve Folik Asit Eklenmesi Projesi”nden büyük heyecan duyduğunu belirten Dr. Ursu, bu projenin hayata geçirilmesi için hemen çalışmalara başlayacaklarını ve UNICEF ve Dünya Gıda Örgütü ile birlikte WHO Türkiye temsilciliği olarak her türlü desteği vereceklerini belirtti.>>>Gazete3

  SİYASET    13.01.2020 11:11:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.02.2020
19.02.2020
19.02.2020
OZEL HABERLER