Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

2

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

3

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

4

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

5

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

6

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

7

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

8

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

9

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

10

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

11

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

12

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

13

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

14

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

15

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

16

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

17

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

TÜRK’ÜN GÜCÜ HERYER DE | Gazete3.com.tr
Image

TÜRK’ÜN GÜCÜ HERYER DE


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yılında 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimini anlatan kitabı Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e hediye etti. Ziyarette Burcu, geçtiğimiz günlerde ani rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Güzbey’e geçmiş olsun dileğinde bulundu.
  SİYASET    11.08.2020 13:48:10


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti. Ziyarette Bölge Müdürü Burcu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından, yurt içi ve dışında, darbe girişimine karşı milletin ortaya koyduğu destansı mücadele ve Fetullahçı Terör Örgütü'nün ihaneti anlatan kitabı Güzbey’e hediye etti.

HEDİYE KİTİNİ TAKDİM ETTİ
Ziyarette konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu, Koranavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bu yıl 15 Temmuz’u buruk andıklarını söyleyerek, “Cumhurbaşkanlığımızca hazırlanan hediye kitlerini bütün protokole sunduk. Böylesine özel önemli günlerde Kanal 3 ekibi bizlerin yanında oldu. Her zaman yayınlanmasını istediğimiz haberlerde, gerekli çalışma yapan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e teşekkür etmek adına hediye kitini takdim ettim” dedi.

GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATIYORUZ
Afyonkarahisar’da anlamlı ve güzel bir televizyon olmasının kendileri için gurur verici olduğunu belirten Burcu, “Bütün devletin tanıtma siyasetini yerelde de yaymak adına burada iletmek adına Mehmet Emin Güzbey ve Kanal 3 ile bütün yönetimiyle güzel çalışmalara imza atıyoruz, atmaya da devam edeceğiz. Bu anlamda devlete olan desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖNEMLİ BİR SINAV VERDİK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ise, “İnsanların hayatları boyunca aldıkları birçok hediye vardır. Ama bunlardan bazıları çok hassastır. 15 Temmuz milletin zaferini anlatan kiti bizzat Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu’nun elinden almak beni ayrıca mutlu etti. Devletimiz 15 Temmuz gecesi çok önemli bir sınav verdi. Medyada asli vazifesini, gerçek vatanseverler de o gece gösterdiler” dedi.

HER ZAMAN 15 TEMMUZ’U ANACAĞIZ
“Umarım ve diliyorum ki bundan sonra o tür şeyler geçmişte kalacaktır” diyen Güzbey sözlerine şöyle devam etti: “Bundan sonrada daha güzel günler gelecek. Ama geçmişi hatırlamak, gelecekte o olayların önüne geçmek içinde önemli bir husustur. Unutmayacağız, unutturmayacağız. Her zaman 15 Temmuz gününü anacağız, Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Onlar şehit oldular ama bu vatana bir kere daha hepimize hediye ettiler. Ruhları şad olsun” ifadelerini kullandı.

FETÖ TEMİZLENMEYE DEVAM EDİYOR
Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bütün yöneticilere hayırlı uzun ömürler dileyen Güzbey, “Bugün Suriye’de, Libya’da bayrağımız dalgalanıyor. Türk’ün gücü her yerde gösteriliyor. 15 Temmuz’da hain FETÖ temizlendi, temizlenmeye de devam ediyor” dedi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu’nun bölge müdürü olarak hem Kanal 3 hem de bölgemizdeki medyaya büyük önem verdiğini belirten Güzbey, “Yereldeki hangi gazetecilerin hangi zorlukta çalıştığını en iyi siz biliyorsunuz ve her noktada sizden destek görüyoruz. İnşallah bu destekler daha da artarak devam eder dedi.” >>Gül Seçkin

  SİYASET    11.08.2020 13:48:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER