Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

2

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

3

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

4

Image

‘BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ’

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rekt..

5

Image

AFRAY’ın detayları konuşuldu

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Devlet Demiryolları 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti...

6

Image

‘MHP seçimlerden zaferlerle çıktı’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart seçimlerinde Afyonkarahisar’da MHP’den belediye başkanlığını kazana..

7

Image

‘Belediye çiftlik gibi yönetilmiş’
Çay ilçesinde Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Atlı’yı ziyaret eden Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu yaptığı açıklamada, “Bizden önceki belediye ..

8

Image

‘Sultandağı örnek bir ilçe olmalı’

Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel ..

9

Image

‘Emirdağ marka ilçe haline gelecek’

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’ya ziyarette bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veyse..

10

Image

‘Ateş böyle yakılır’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, sessizliğini bozarak CHP’nin eski 2 il başkanlarının yaptığı eleştirilerine cevap verd..

11

Image

“AK Parti’nin farkını ortaya koyacağız”

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından İl Genel Meclisi Üyeliği’ne seçilen Burhanettin Çoban, Ferda Ertürk, Nurettin Birliktir, Mustafa Y..

12

Image

Vali Tutulmaz anaokulu açtı

Devlet millet iş birliği çerçevesinde Hayırsever Ahmet Kızılkaya tarafından Kanlıca Mahallesi’ne yapılan Vediha-Ahmet Kızılkaya Anaokulu’nun açıl..

13

Image

‘Birlik ve beraberlik içinde çalışacağız’

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı görevine başladıktan sonra ilk ziyaretini Vali Mustafa Tutulmaz’a yapan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonk..

14

Image

‘Dolandırıcılara itibar etmeyin’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada, dolandırıcılık yapan bazı şahısların Vali Mustafa Tutulmaz ve vali yardımcılarını..

15

Image

‘Başkanlarımız 10’ar yıllık çalışacak’

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, da..

16

Image

‘31 Mart Cumhur’un zaferidir’

31 Mart seçimleri sonrası MHP’nin kazandığı belediyelerdeki, Belediye Başkanlarını ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31..

17

Image

‘Sorunları çözüme kavuşturacağız’

Afyonkarahisar’da Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde Eğitim-Öğretim ve Bilim Hizmet Kolu Çalışanları Sorunlar..

Toptancı hali binası yenilendi | Gazete3.com.tr
Image

Toptancı hali binası yenilendi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yeniden inşa edilen Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali hizmet binasını gezdi
  SİYASET    01.12.2017 08:48:23


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yeniden inşa edilen Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali hizmet binasını gezdi. Alkan KURT Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Halinde, daha önceden küçük bir denetim noktası ve ayrı bir binada bulunan idari binada birbirine bağlı olarak faaliyet gösteren hizmet binası yeniden inşa edildi. Yeni hizmet binasının yapılmasıyla denetim noktası ve idari birimler tek bir merkezde toplandı. Yine daha önceden hal dışında olan araç tartım kantarı, kontrollerin daha hızlı ve sağlıklı olması için yeni hizmet binasının hemen yanına yeniden yapıldı. Toptancı Halinin mevcut asfaltı kazınarak tamamı yeniden asfaltlandı  ve hal girişindeki tabelalar yenilerek, Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali modern bir görünüme kavuşturuldu. ISINMA VE GÜVENLİK SORUNLARI SONA ERDİ Kış aylarında ısınma problemi çeken hal esnafını da unutmayan Afyonkarahisar Belediyesi, tüm bu çalışmalar sırasında hem idari bina hem de hal içerisindeki 54 işyerinin kullanımı için Toptancı Haline doğalgaz hattı çekilmesini sağladı. Ayrıca halin muhtelif noktalarına kameralar konularak güvenlik tedbirleri de arttırıldı. BAŞKAN ÇOBAN TOPTANCİ HALİNİ GEZDİ Belediye Başkanı Burhanettin Çoban beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Ayfer Örten, Sabri Demirkapu ve Ziya Arı ile Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile birlikte, yeni Toptancı Hali hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundu. Toptancı Hal Birim Sorumlusu Mustafa Yağdan'dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Çoban, hizmet akışının daha da hızlanacağı yeni hizmet binasının tüm sebze ve meyve esnafına hayırlı olmasını diledi.
  SİYASET    01.12.2017 08:48:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER