Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Birlik ve beraberlik içinde olacağız’
AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığı..

2

Image

Develi’den Serteser ve Beşer’e övgü
20.Dönem Denizli Milletvekilli, KOSGEB eski Başkanı ve Dünya Gazetesi Yazarı Hilmi Develi, Dünya Gazetesindeki köşe yazısında Afyonkarahisar’da düzenl..

3

Image

Kaymakam Kaya’dan ziyaretler
Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya, Şuhut İlçe Müftülüğü ve Kur'an kurslarını ziyaret etti. ..

4

Image

Başkan Çoban, Rektör Kavuncu’yu ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu'yu makamında kabul etti...

5

Image

Cansuyu’ndan İYİ Parti’ye ziyaret
Cansuyu Afyonkarahisar İl Temsilciliği sosyal ziyaretleri kapsamında, İYİ Parti İl Başkanını ziyaret etti...

6

Image

‘Zaman eşit verilen bir servettir’
ATSO KOBİ Akademisi’nin etkinlik takvimi çerçevesinde düzenlenen Zaman Yönetimi eğitiminde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey, “Zaman,..

7

Image

'Ufka Yolculuk' için kayıtlar başladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 1 Kasım'da startı verilen 7. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması kapsamında il düzenleme heyetini makamında ka..

8

Image

Tutumlu aday adayı
Afyonkarahisar’da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyaset kazanı kaynamaya devam ediyor...

9

Image

‘Türkiye, İslam Birliği’ni aktifleştirmeli’
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, İsrail’in dünyan..

10

Image

Başkan Çoban’dan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Kadastro Müdürlüğü görevine atanan Ali Soydan’a iade-i ziyarette bulundu.
..

11

Image

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’
CHP İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek Afyonkarahisar’daki basın kuruluşlarının yayın anlayışına teşekkür ederken, b..

12

Image

Cansuyu’ndan MHP’ye ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret etti...

13

Image

‘Sürpriz adaylarımız var’
CHP il başkanlığında haftalık basın toplantısı düzenlendi...

14

Image

‘3600 ek gösterge ne olacak?’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, “AKP tarafından seç..

15

Image

‘Gerekli tedbirler alınmalı’
TBMM Genel Kurulu’nda Hakkâri’deki şehitler konusunda açıklama yapan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, teröristlerin yeni saldırılarını ö..

16

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

17

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

Toptancı hali binası yenilendi | Gazete3.com.tr
Image

Toptancı hali binası yenilendi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yeniden inşa edilen Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali hizmet binasını gezdi
  SİYASET    01.12.2017 08:48:23


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yeniden inşa edilen Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali hizmet binasını gezdi. Alkan KURT Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Halinde, daha önceden küçük bir denetim noktası ve ayrı bir binada bulunan idari binada birbirine bağlı olarak faaliyet gösteren hizmet binası yeniden inşa edildi. Yeni hizmet binasının yapılmasıyla denetim noktası ve idari birimler tek bir merkezde toplandı. Yine daha önceden hal dışında olan araç tartım kantarı, kontrollerin daha hızlı ve sağlıklı olması için yeni hizmet binasının hemen yanına yeniden yapıldı. Toptancı Halinin mevcut asfaltı kazınarak tamamı yeniden asfaltlandı  ve hal girişindeki tabelalar yenilerek, Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali modern bir görünüme kavuşturuldu. ISINMA VE GÜVENLİK SORUNLARI SONA ERDİ Kış aylarında ısınma problemi çeken hal esnafını da unutmayan Afyonkarahisar Belediyesi, tüm bu çalışmalar sırasında hem idari bina hem de hal içerisindeki 54 işyerinin kullanımı için Toptancı Haline doğalgaz hattı çekilmesini sağladı. Ayrıca halin muhtelif noktalarına kameralar konularak güvenlik tedbirleri de arttırıldı. BAŞKAN ÇOBAN TOPTANCİ HALİNİ GEZDİ Belediye Başkanı Burhanettin Çoban beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Ayfer Örten, Sabri Demirkapu ve Ziya Arı ile Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile birlikte, yeni Toptancı Hali hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundu. Toptancı Hal Birim Sorumlusu Mustafa Yağdan'dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Çoban, hizmet akışının daha da hızlanacağı yeni hizmet binasının tüm sebze ve meyve esnafına hayırlı olmasını diledi.
  SİYASET    01.12.2017 08:48:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.11.2018
17.11.2018
17.11.2018
OZEL HABERLER