Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uysal’dan Akkaya’ya ziyaret

Demokrat Parti Genel Başkanı (DP) ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Belediyesi’ni ziyaret etti...

2

Image

‘Şehitler üzerinden beklentiye girmeyiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, şehitten yana olmanın haktan yana olduğunu belirterek, "Şehitler üzer..

3

Image

Saadet Partisi adaylarını belirliyor
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından belirlenen bazı belediye başkan adayları açıklandı...

4

Image

‘AFJET’in kapasitesi iki katına çıkacak’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart seçimlerinde başkan seçilmesi halinde enerji alanında yapacağı çalışmalar hakkında bilgi ve..

5

Image

MHP adaylarını 24 Ocak’ta tanıtacak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart yerel seçimlerdeki tüm adaylarını 24 Ocak Perşembe günü saat 13:00’da Ankara Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak..

6

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

7

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

8

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

9

Image

Taytak’tan Ateş’e ziyaret

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Si..

10

Image

Taraftarlardan seferberlik
İkinci yarı öncesi TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’in başkanlığında bir araya gelerek mor beyazlı takıma tam destek kararı alan Afjet Afyonspor taraft..

11

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

12

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

13

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

14

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

15

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

16

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

17

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

Toptancı hali binası yenilendi | Gazete3.com.tr
Image

Toptancı hali binası yenilendi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yeniden inşa edilen Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali hizmet binasını gezdi
  SİYASET    01.12.2017 08:48:23


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yeniden inşa edilen Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali hizmet binasını gezdi. Alkan KURT Afyonkarahisar Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Halinde, daha önceden küçük bir denetim noktası ve ayrı bir binada bulunan idari binada birbirine bağlı olarak faaliyet gösteren hizmet binası yeniden inşa edildi. Yeni hizmet binasının yapılmasıyla denetim noktası ve idari birimler tek bir merkezde toplandı. Yine daha önceden hal dışında olan araç tartım kantarı, kontrollerin daha hızlı ve sağlıklı olması için yeni hizmet binasının hemen yanına yeniden yapıldı. Toptancı Halinin mevcut asfaltı kazınarak tamamı yeniden asfaltlandı  ve hal girişindeki tabelalar yenilerek, Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali modern bir görünüme kavuşturuldu. ISINMA VE GÜVENLİK SORUNLARI SONA ERDİ Kış aylarında ısınma problemi çeken hal esnafını da unutmayan Afyonkarahisar Belediyesi, tüm bu çalışmalar sırasında hem idari bina hem de hal içerisindeki 54 işyerinin kullanımı için Toptancı Haline doğalgaz hattı çekilmesini sağladı. Ayrıca halin muhtelif noktalarına kameralar konularak güvenlik tedbirleri de arttırıldı. BAŞKAN ÇOBAN TOPTANCİ HALİNİ GEZDİ Belediye Başkanı Burhanettin Çoban beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Ayfer Örten, Sabri Demirkapu ve Ziya Arı ile Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile birlikte, yeni Toptancı Hali hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundu. Toptancı Hal Birim Sorumlusu Mustafa Yağdan'dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Çoban, hizmet akışının daha da hızlanacağı yeni hizmet binasının tüm sebze ve meyve esnafına hayırlı olmasını diledi.
  SİYASET    01.12.2017 08:48:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER