Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

2

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

3

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

4

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

5

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

6

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

7

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

8

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

9

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

10

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

11

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

12

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

13

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

14

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

15

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

16

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

17

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

TARLACI’DAN ÖZVERİ | Gazete3.com.tr
Image

TARLACI’DAN ÖZVERİ


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı 24 Haziran seçimlerine aday adayı olmuyor. Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada, ‘Benim ilçem Dinar. Tam 21 yıl sonra İlçem bir Milletvekili çıkartmış durumda. Şimdi Ali Özkaya bey’de hem Milletvekilimiz, hem de yeniden aday adayı. O varken benimde aday adayı olmam şık olmazdı, bende bu nedenle aday adayı olmuyorum’ dedi.
  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

GAZETE 3’E AÇIKLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olmayacağını söyledi. Tarlacı, Hemşehrilerimden ve dostlarımdan, partili arkadaşlarımdan erken seçim kararı alınır alınmaz şahsıma karşı güzel teveccühler oldu. Fakat Dinar’dan 21 yıldır Milletvekili çıkmıyordu, Ali Özkaya Milletvekilimiz oldu. Şimdi O’nun olduğu noktada ikinci birisinin aynı İlçeden çıkması bana yanlış geliyor. O nedenle ben aday adaylığına müracaat etmiyorum. İlçemizden Ali Özkaya’nın aday adaylığını da destekliyorum’ dedi.

ÖZVERİSİ TAKDİR TOPLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Dinar’lı hemşehrimiz Mustafa Tarlacı’nın özverili davranışı takdir toplarken, bürokrasideki başarısı nedeniyle daha önemli görevlere de getirilebileceğine işaret edildi. Öte yandan AK Parti’den aday adaylıklarına da müracaatlar hızlandı. Eski Milletvekillerimizden Halil Ürün’ün aday adaylığı müracaatını bugün yapması bekleniyor. İşadamı Abdullah Sancak’ın da AK Partiden aday adaylığı müracaatını yapacağı öğrenildi. Cengiz Sağlam, Dr. Recep Özgün, Melek Yavuz, Osman Akbaş, Rasime Kıpırtı, Gamze Kılıç’ın gerekli istifaları dün akşam saatlerine kadar tamamladıkları öğrenildi.

  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER