Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

TARLACI’DAN ÖZVERİ | Gazete3.com.tr
Image

TARLACI’DAN ÖZVERİ


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı 24 Haziran seçimlerine aday adayı olmuyor. Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada, ‘Benim ilçem Dinar. Tam 21 yıl sonra İlçem bir Milletvekili çıkartmış durumda. Şimdi Ali Özkaya bey’de hem Milletvekilimiz, hem de yeniden aday adayı. O varken benimde aday adayı olmam şık olmazdı, bende bu nedenle aday adayı olmuyorum’ dedi.
  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

GAZETE 3’E AÇIKLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olmayacağını söyledi. Tarlacı, Hemşehrilerimden ve dostlarımdan, partili arkadaşlarımdan erken seçim kararı alınır alınmaz şahsıma karşı güzel teveccühler oldu. Fakat Dinar’dan 21 yıldır Milletvekili çıkmıyordu, Ali Özkaya Milletvekilimiz oldu. Şimdi O’nun olduğu noktada ikinci birisinin aynı İlçeden çıkması bana yanlış geliyor. O nedenle ben aday adaylığına müracaat etmiyorum. İlçemizden Ali Özkaya’nın aday adaylığını da destekliyorum’ dedi.

ÖZVERİSİ TAKDİR TOPLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Dinar’lı hemşehrimiz Mustafa Tarlacı’nın özverili davranışı takdir toplarken, bürokrasideki başarısı nedeniyle daha önemli görevlere de getirilebileceğine işaret edildi. Öte yandan AK Parti’den aday adaylıklarına da müracaatlar hızlandı. Eski Milletvekillerimizden Halil Ürün’ün aday adaylığı müracaatını bugün yapması bekleniyor. İşadamı Abdullah Sancak’ın da AK Partiden aday adaylığı müracaatını yapacağı öğrenildi. Cengiz Sağlam, Dr. Recep Özgün, Melek Yavuz, Osman Akbaş, Rasime Kıpırtı, Gamze Kılıç’ın gerekli istifaları dün akşam saatlerine kadar tamamladıkları öğrenildi.

  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER