Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

2

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

3

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

4

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

5

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

6

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

7

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

8

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

9

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

10

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

13

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

14

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

15

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

16

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

17

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

TARLACI’DAN ÖZVERİ | Gazete3.com.tr
Image

TARLACI’DAN ÖZVERİ


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı 24 Haziran seçimlerine aday adayı olmuyor. Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada, ‘Benim ilçem Dinar. Tam 21 yıl sonra İlçem bir Milletvekili çıkartmış durumda. Şimdi Ali Özkaya bey’de hem Milletvekilimiz, hem de yeniden aday adayı. O varken benimde aday adayı olmam şık olmazdı, bende bu nedenle aday adayı olmuyorum’ dedi.
  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

GAZETE 3’E AÇIKLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olmayacağını söyledi. Tarlacı, Hemşehrilerimden ve dostlarımdan, partili arkadaşlarımdan erken seçim kararı alınır alınmaz şahsıma karşı güzel teveccühler oldu. Fakat Dinar’dan 21 yıldır Milletvekili çıkmıyordu, Ali Özkaya Milletvekilimiz oldu. Şimdi O’nun olduğu noktada ikinci birisinin aynı İlçeden çıkması bana yanlış geliyor. O nedenle ben aday adaylığına müracaat etmiyorum. İlçemizden Ali Özkaya’nın aday adaylığını da destekliyorum’ dedi.

ÖZVERİSİ TAKDİR TOPLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Dinar’lı hemşehrimiz Mustafa Tarlacı’nın özverili davranışı takdir toplarken, bürokrasideki başarısı nedeniyle daha önemli görevlere de getirilebileceğine işaret edildi. Öte yandan AK Parti’den aday adaylıklarına da müracaatlar hızlandı. Eski Milletvekillerimizden Halil Ürün’ün aday adaylığı müracaatını bugün yapması bekleniyor. İşadamı Abdullah Sancak’ın da AK Partiden aday adaylığı müracaatını yapacağı öğrenildi. Cengiz Sağlam, Dr. Recep Özgün, Melek Yavuz, Osman Akbaş, Rasime Kıpırtı, Gamze Kılıç’ın gerekli istifaları dün akşam saatlerine kadar tamamladıkları öğrenildi.

  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER