Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman yanlarında olacağız’

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Belediye ..

2

Image

‘Eğitimdeki kaliteyi arttırmak istiyoruz’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye’nin eğitim sistemindeki kalitenin artması için gay..

3

Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi..

4

Image

Rektör Karakaş konuklarını ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zenkin v..

5

Image

‘Ticarette geriye gitmeyelim’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Birleşik Krallık arasındaki ticari ilişkinin yönünün ciddi bir belirsizlik içinde olduğuna dikkati çek..

6

Image

Yüzde 30 indirim

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından alınan kararla Afyonkarahisar’ın yöresel değerleri arasında yer alan kiraz ve vişne gönderilerine yüzd..

7

Image

Bakan Selçuk’tan belediyeye ziyaret

Bir dizi toplantı ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti...

8

Image

Afyonkarahisar Almanya’da tanıtılacak

Dünya genelinde 80 ülkede canlı, toplam 180 ülkede yayınlanan Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of TURKEY) Türkiye etabı ve Afyonkarahisar tan..

9

Image

‘Sıkıntıları iyi analiz etmeliyiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen İl Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısında konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tatil dönemini değerle..

10

Image

AB Projesi’nin açılışı yapılacak
ATSO'nun yaptığı ve AB’den hibe almaya hak kazanan “KOBİ Hastanesi ve Avrupa ağı” AB Projesi’nin basın toplantısı ve açılış konferansı bugün saat 09.0..

11

Image

Yol yapımları devam ediyor

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğal gaz çalışmalarının tahrip ettiği yollarda başlatılan tamir ve düzenleme çalışmaları aralı..

12

Image

Başkan Çöl’e önemli görev

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Bursa’da düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’nda Birlik Encümen üyesi seçildi.
..

13

Image

Akdağ’a mini market

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Belediye Başkanı Must..

14

Image

Satranç turnuvası düzenlenecek
İscehisar'da DEMMER sponsorluğunda Demireller Dünya Köfte Et Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İscehisar Kaymakamlığı 6.Geleneksel Elo ..

15

Image

‘İyi işler yapacağız’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarla..

16

Image

‘Suriyelileri geri göndereceğiz’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin olarak açıklamala..

17

Image

Köylere ziyaretler devam ediyor

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu...

TARLACI’DAN ÖZVERİ | Gazete3.com.tr
Image

TARLACI’DAN ÖZVERİ


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı 24 Haziran seçimlerine aday adayı olmuyor. Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada, ‘Benim ilçem Dinar. Tam 21 yıl sonra İlçem bir Milletvekili çıkartmış durumda. Şimdi Ali Özkaya bey’de hem Milletvekilimiz, hem de yeniden aday adayı. O varken benimde aday adayı olmam şık olmazdı, bende bu nedenle aday adayı olmuyorum’ dedi.
  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

GAZETE 3’E AÇIKLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından hemşehrimiz Mustafa Tarlacı GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olmayacağını söyledi. Tarlacı, Hemşehrilerimden ve dostlarımdan, partili arkadaşlarımdan erken seçim kararı alınır alınmaz şahsıma karşı güzel teveccühler oldu. Fakat Dinar’dan 21 yıldır Milletvekili çıkmıyordu, Ali Özkaya Milletvekilimiz oldu. Şimdi O’nun olduğu noktada ikinci birisinin aynı İlçeden çıkması bana yanlış geliyor. O nedenle ben aday adaylığına müracaat etmiyorum. İlçemizden Ali Özkaya’nın aday adaylığını da destekliyorum’ dedi.

ÖZVERİSİ TAKDİR TOPLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Dinar’lı hemşehrimiz Mustafa Tarlacı’nın özverili davranışı takdir toplarken, bürokrasideki başarısı nedeniyle daha önemli görevlere de getirilebileceğine işaret edildi. Öte yandan AK Parti’den aday adaylıklarına da müracaatlar hızlandı. Eski Milletvekillerimizden Halil Ürün’ün aday adaylığı müracaatını bugün yapması bekleniyor. İşadamı Abdullah Sancak’ın da AK Partiden aday adaylığı müracaatını yapacağı öğrenildi. Cengiz Sağlam, Dr. Recep Özgün, Melek Yavuz, Osman Akbaş, Rasime Kıpırtı, Gamze Kılıç’ın gerekli istifaları dün akşam saatlerine kadar tamamladıkları öğrenildi.

  SİYASET    27.04.2018 10:48:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER