Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özgül Termal çalışmalara başladı
Grand Özgür Termal Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, koronavirüs salgınına dair tüm önlemlerini aldıklarını ve tatil köyünü açtıklarının müjdesini verd..

2

Image

Vali Çiçek Sandıklı’yı fethetti
Vali Gökmen Çiçek, Sandıklı ilçesinde temaslarda bulundu. Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret eden Çiçek, belediyenin çalışmalarını inceledi. Sandı..

3

Image

Şuhut’ta asfaltlar yamanıyor
Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce rutin olarak ilçe genelinde asfalt yama işlemleri her gün farklı bir mahalle, sokak ve çarşı merkezinde devam..

4

Image

İscehisar’ın yolları yenilenecek
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 40 bin metrekare kilitli parke döşemesi yapacaklarını söyledi ..

5

Image

Otobüs seferleri güncellendi
İscehisar Belediyesi tarafından, İscehisar-Afyonkarahisar arasında sefer yapan otobüslerin sefer saatlerinde güncelleme yapıldı ..

6

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

7

Image

‘Reformlara imza atıyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Türkiye’nin denizciliği geliştirecek reformlara imza attığını söyledi ..

8

Image

Taş süsleme atölyesi 1 yaşında
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamlığı’nın ortak projelerinden olan Şuhut Taş Süsleme Atölyesi 1.yılını doldurdu..

9

Image

‘ÖSYM Başkanı istifa etmelidir’
Mil-Diyanet Sen Sinanpaşa İlçe Başkanı Resul Elmas, Mabel Matiz’in bir şarkısının sözüne YKS’de yer verilmesinin kabul edilmez olduğunu belirterek, “L..

10

Image

Bozkurt, gizli kahramanlarla buluştu
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, pandemi ve yeni normalleşme sürecinin gizli kahramanları olarak adlandırdığı Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Ko..

11

Image

Köksal’dan kanun teklifi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, şehitlerin eşlerinin, çocuklarının, eş ve çocuk olmaması halinde de kardeşlerin ..

12

Image

‘Büyük katkı sağlandı’
Kabotaj Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti hükümetlerinin yaptığı çalışmalarla ülkemizde..

13

Image

Mahalle fırını yeniden inşa edildi
Mahalle fırını kültürünü yaşatmak adına Şuhut ilçesinde başlatılan proje kapsamında yeniden inşaa edilen Taşlıca Mahallesi fırını tamamlanarak halkın ..

14

Image

Tam zamanlı çalışmalar başladı
Şuhut ilçesinde ilçe içi ulaşım sağlayan 4 araç tam zamanlı olarak çalışmaya başladı ..

15

Image

‘Üretici de tüketici de sahipsiz kaldı’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, özelleştirilen kurumlar nedeniyle piyasa kontrolünün elden kaçırıldığını belirterek, “Üretici de tüketici de kimse..

16

Image

‘Hijyene önem verilmeli’
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nadire Tuncer, virüslerden korunmak için hijyene önem verilmesi gerektiğini belirtti ..

17

Image

‘FIRSAT VERMEYECEĞİZ’
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ı ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhur İttifakı’nın, Türkiye’yi kötü günlerine döndürmek isteyenlere fı..

Sezen Tutulmaz’la istişare etti | Gazete3.com.tr
Image

Sezen Tutulmaz’la istişare etti


AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Vali Mustafa Tutulmaz ile coronavirüs ile ilgili koordinasyon konusunda görüş alışverişinde bulundu
  SİYASET    19.03.2020 10:23:13

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, beraberinde İl Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ile birlikte Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ve Türkeli Gazetesi imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Başkan Sezen Vali Tutulmaz ile coronavirüs konusunda şehrimizdeki kurum ve kuruluşların koordinasyonu konusunda görüş alışverişinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ortak çağrı ise vatandaşların tedbir almaları yönünde oldu.

“YEREL BASIN ULUSAL BASININ ANA KAYNAĞIDIR”

Öte yandan İl Başkanı Sezen Türkeli Gazetesinin yeni imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Sezen, Türkeli gazetesinin Afyonkarahisar’a büyük kazanımlar sağladığını söyledi. Yerel basının önemine vurgu yapan Sezen, “Bütün ulusal gazeteler ya da televizyonlar haberlerini yerelden alır. Bu minvalde yerel basın, ulusal basının ana kaynağıdır. Zira şehrimize büyük kazanımlar sağlayan demokrasimizin olmazsa olmazı yerel basınımız halkımızı bilgilendirme noktasında çok önemli görevler üstlenmektedir. Ülkemizin en köklü tarihine sahip olan Türkeli de kuruluşundan bugüne halkımıza bu güveni aşılamış ve halkımız da gereken karşılığını vermiştir” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    19.03.2020 10:23:13

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.07.2020
01.07.2020
01.07.2020
OZEL HABERLER