Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'Kanserde erken teşhis önemli'
Kanser Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kanserde erken teşhisin mücadele de büyük önem taşıdığını ifade etti ..

2

Image

'O suçlara indirim yok'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İnfaz Kanunu değişiklik tasarısında cinsel istismar, terör ve uyuşturucu ticareti suçlarında herhangi..

3

Image

Tüm tedbirler değerlendirildi
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında il genelinde bugüne dek yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığındaki toplan..

4

Image

'Üretime devam ediyoruz'
Avşar Emaye Genel Müdürü Murat Tabak, koronavirüs salgını ve ekonomik olarak olumsuz etkilerinin olmasına rağmen, firma olarak üretime devam ettikleri..

5

Image

'Koruyucu maske üreteceğiz'
Koronavirüse karşı aldığı önlemler kapsamında toplu yaşam alanlarının temizliğinde hassasiyet gösteren, 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı bulunan va..

6

Image

AFYON İÇİN VEFA VAKTİ
İş adamları, odalar, sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde düzenlenecek “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasının t..

7

Image

TEHLİKE KAPIMIZDA
Afyonkarahisar'da koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti. Kentte Covid-19 tedavisi gören 70 yaşındaki erkek hasta hayatını kaybetti..

8

Image

3 bin 152 aileye nakdi yardım
Afyonkarahisar Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla sosyal yardım veya aylık alan dezavantajlı 3 bin 512 aileye hane başına bin TL olmak üz..

9

Image

'Tedbirlere uyalım'
Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Üstün, Afyonkarahisar'daki bakkal esnaflarının koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler..

10

Image

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık'
Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, oda tarafından satışı yapılan patates sökme makinesinin odaya kayıtlı bir makine olduğunu ve usulsüz bir ..

11

Image

'Faturaların ertelenmesini istiyoruz'
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile video konferansta görüştü. Sezen, pandemi hakkında..

12

Image

'Kampanyalar iktidarı rahatsız etti'
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP'li koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı yardım kampanyalarının iktidarı rahatsız ettiğini bu yüzden..

13

Image

'Milletin işi ve aşıyla ilgili tedbir alınmalı'
..

14

Image

'Avukatlarda kapsama alındı'
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, koronavirüsle mücadele kapsamında avukatların ekonomik etkilerden mücbir sebep kapsamında etkilenecek sektör..

15

Image

'Ateş düşürücü mü verildi?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, koronavirüs salgını..

16

Image

'Öncelik halkımızın sağlığı'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya küresel pandemi koronavirüs ile ilgili açıklama yaptı. Türkiye’de önceliğin halkın sağlığı olduğunu sö..

17

Image

ÖRNEK DAVRANIŞ
Afyonkarahisar Tıbbi Mümessilleri yaptıkları açıklama ile sağlık çalışanlarına teşekkür ettiler..

Sezen Tutulmaz’la istişare etti | Gazete3.com.tr
Image

Sezen Tutulmaz’la istişare etti


AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Vali Mustafa Tutulmaz ile coronavirüs ile ilgili koordinasyon konusunda görüş alışverişinde bulundu
  SİYASET    19.03.2020 10:23:13

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, beraberinde İl Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ile birlikte Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ve Türkeli Gazetesi imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Başkan Sezen Vali Tutulmaz ile coronavirüs konusunda şehrimizdeki kurum ve kuruluşların koordinasyonu konusunda görüş alışverişinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ortak çağrı ise vatandaşların tedbir almaları yönünde oldu.

“YEREL BASIN ULUSAL BASININ ANA KAYNAĞIDIR”

Öte yandan İl Başkanı Sezen Türkeli Gazetesinin yeni imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Sezen, Türkeli gazetesinin Afyonkarahisar’a büyük kazanımlar sağladığını söyledi. Yerel basının önemine vurgu yapan Sezen, “Bütün ulusal gazeteler ya da televizyonlar haberlerini yerelden alır. Bu minvalde yerel basın, ulusal basının ana kaynağıdır. Zira şehrimize büyük kazanımlar sağlayan demokrasimizin olmazsa olmazı yerel basınımız halkımızı bilgilendirme noktasında çok önemli görevler üstlenmektedir. Ülkemizin en köklü tarihine sahip olan Türkeli de kuruluşundan bugüne halkımıza bu güveni aşılamış ve halkımız da gereken karşılığını vermiştir” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    19.03.2020 10:23:13

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
02.04.2020
02.04.2020
02.04.2020
OZEL HABERLER