Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman yanlarında olacağız’

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Belediye ..

2

Image

‘Eğitimdeki kaliteyi arttırmak istiyoruz’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye’nin eğitim sistemindeki kalitenin artması için gay..

3

Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi..

4

Image

Rektör Karakaş konuklarını ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zenkin v..

5

Image

Akdağ’a mini market

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Belediye Başkanı Must..

6

Image

Satranç turnuvası düzenlenecek
İscehisar'da DEMMER sponsorluğunda Demireller Dünya Köfte Et Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İscehisar Kaymakamlığı 6.Geleneksel Elo ..

7

Image

Bakan Selçuk’tan belediyeye ziyaret

Bir dizi toplantı ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti...

8

Image

Afyonkarahisar Almanya’da tanıtılacak

Dünya genelinde 80 ülkede canlı, toplam 180 ülkede yayınlanan Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of TURKEY) Türkiye etabı ve Afyonkarahisar tan..

9

Image

Köylere ziyaretler devam ediyor

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu...

10

Image

‘Sıkıntıları iyi analiz etmeliyiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen İl Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısında konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tatil dönemini değerle..

11

Image

Yol yapımları devam ediyor

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğal gaz çalışmalarının tahrip ettiği yollarda başlatılan tamir ve düzenleme çalışmaları aralı..

12

Image

Yüzde 30 indirim

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından alınan kararla Afyonkarahisar’ın yöresel değerleri arasında yer alan kiraz ve vişne gönderilerine yüzd..

13

Image

Başkan Çöl’e önemli görev

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Bursa’da düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’nda Birlik Encümen üyesi seçildi.
..

14

Image

‘İyi işler yapacağız’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarla..

15

Image

AB Projesi’nin açılışı yapılacak
ATSO'nun yaptığı ve AB’den hibe almaya hak kazanan “KOBİ Hastanesi ve Avrupa ağı” AB Projesi’nin basın toplantısı ve açılış konferansı bugün saat 09.0..

16

Image

‘Suriyelileri geri göndereceğiz’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin olarak açıklamala..

17

Image

‘Ticarette geriye gitmeyelim’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Birleşik Krallık arasındaki ticari ilişkinin yönünün ciddi bir belirsizlik içinde olduğuna dikkati çek..

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı | Gazete3.com.tr
Image

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı


Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, dün parti binasında yaptığı basın toplantısında Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarını açıkladı.
  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel toplantıda yaptığı konuşmada Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayının Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu olduğunu belirterek, “Bir genel başkanın bu kadar kısa bir süre içerisinde siyaseti böylesine etkileyebildiği pek görülmüş bir şey değil. Önce analizleriyle, tahlilleriyle, yorumlarıyla, çağrılarıyla dikkat çekti. Birçok çevreler kayıkçı kavgası güdüyordu. O ise farklı şeyler konuşuyordu. Sanat diyordu, proje diyordu, üretim diyordu, teknoloji diyordu. Çok değil 1,5 yıl içerisinde herkesin kulak kesildiği bir isim oldu Temel Karamollaoğlu. Bütün kesimleri etkileyerek geliyor. İktidarıyla muhalefetiyle, sağcısıyla solcusuyla, muhafazakârıyla, fakiriyle zenginiyle herkesin üzerinde pozitif etkiler bırakarak geliyor. Daha dün sadece Saadet Partililerin, Milli Görüşçülerin Temel ağabeyiydi; bugünse fikri, görüşü, partisi ne olursa olsun siyasetin ağabeyi oldu. Türkiye’nin ağabeyi oldu… Tekrar hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Bu teşkilat Bilge Başkan Temel Başkanı Cumhurbaşkanı yapacaktır. Onda hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

AFYON’U KUCAKLAYAN ADAYLARIMIZLA HALKIMIZIN KARŞISINDAYIZ.

Şenel, Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylarını da açıklayarak, “24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçiminde Saadet Partisinden Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarımız. Bu dönem adaylık için birçok genç kardeşimizin adresi Saadet Partisi oldu. Bu teveccühten dolayı kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Tüm adaylarımız tertemiz bir yapıya sahiptir. Aday Adaylarımızdan yaşı en genç olan kardeşimiz yaşı 18’dir” dedi.>>>Gazete3

Saadet Partisi Milletvekili Aday Adayları:

Oğuzhan Turgut Branşı İnşaat Mühendisliği
Mücahit Arslan Branşı Otomotiv Mühendisliği
Safa Şenel Branşı İşadamı Yönetici
Mevlüt Yeşil Branşı Hukuk
Hüseyin Çiloğlu Branşı Edebiyat
Halit Kuş Branşı Müteahhit İşadamı
Mücahit Yıldız Branşı Makine Teknikeri
Semi Boyacı Branşı Veteriner Hekim.
Yaşar Karakaya Branşı Tüccar
Ali Başpınar Branşı Yönetici
Burak Koç Branşı Otomotiv Mühendisliği
H.Hüseyin Uğurlu Branşı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Yasin Elibol Branşı Büro Yönetimi.
Mustafa Taşkapı Branşı Sanayici İşadamı
Erhan Epli Branşı İnşaat Mühendisliği
Hanife Zengin Branşı Yönetici
Ali Aygün Branşı Sınıf öğretmenliği
Abdullah Kumru Branşı Mimari Restorasyon
Şerife Kartal Branşı Ev Hanımı Yönetici


  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER