Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı | Gazete3.com.tr
Image

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı


Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, dün parti binasında yaptığı basın toplantısında Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarını açıkladı.
  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel toplantıda yaptığı konuşmada Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayının Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu olduğunu belirterek, “Bir genel başkanın bu kadar kısa bir süre içerisinde siyaseti böylesine etkileyebildiği pek görülmüş bir şey değil. Önce analizleriyle, tahlilleriyle, yorumlarıyla, çağrılarıyla dikkat çekti. Birçok çevreler kayıkçı kavgası güdüyordu. O ise farklı şeyler konuşuyordu. Sanat diyordu, proje diyordu, üretim diyordu, teknoloji diyordu. Çok değil 1,5 yıl içerisinde herkesin kulak kesildiği bir isim oldu Temel Karamollaoğlu. Bütün kesimleri etkileyerek geliyor. İktidarıyla muhalefetiyle, sağcısıyla solcusuyla, muhafazakârıyla, fakiriyle zenginiyle herkesin üzerinde pozitif etkiler bırakarak geliyor. Daha dün sadece Saadet Partililerin, Milli Görüşçülerin Temel ağabeyiydi; bugünse fikri, görüşü, partisi ne olursa olsun siyasetin ağabeyi oldu. Türkiye’nin ağabeyi oldu… Tekrar hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Bu teşkilat Bilge Başkan Temel Başkanı Cumhurbaşkanı yapacaktır. Onda hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

AFYON’U KUCAKLAYAN ADAYLARIMIZLA HALKIMIZIN KARŞISINDAYIZ.

Şenel, Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylarını da açıklayarak, “24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçiminde Saadet Partisinden Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarımız. Bu dönem adaylık için birçok genç kardeşimizin adresi Saadet Partisi oldu. Bu teveccühten dolayı kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Tüm adaylarımız tertemiz bir yapıya sahiptir. Aday Adaylarımızdan yaşı en genç olan kardeşimiz yaşı 18’dir” dedi.>>>Gazete3

Saadet Partisi Milletvekili Aday Adayları:

Oğuzhan Turgut Branşı İnşaat Mühendisliği
Mücahit Arslan Branşı Otomotiv Mühendisliği
Safa Şenel Branşı İşadamı Yönetici
Mevlüt Yeşil Branşı Hukuk
Hüseyin Çiloğlu Branşı Edebiyat
Halit Kuş Branşı Müteahhit İşadamı
Mücahit Yıldız Branşı Makine Teknikeri
Semi Boyacı Branşı Veteriner Hekim.
Yaşar Karakaya Branşı Tüccar
Ali Başpınar Branşı Yönetici
Burak Koç Branşı Otomotiv Mühendisliği
H.Hüseyin Uğurlu Branşı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Yasin Elibol Branşı Büro Yönetimi.
Mustafa Taşkapı Branşı Sanayici İşadamı
Erhan Epli Branşı İnşaat Mühendisliği
Hanife Zengin Branşı Yönetici
Ali Aygün Branşı Sınıf öğretmenliği
Abdullah Kumru Branşı Mimari Restorasyon
Şerife Kartal Branşı Ev Hanımı Yönetici


  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER