Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

2

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

3

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

4

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

5

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

6

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

7

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

8

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

9

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

10

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

11

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

12

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

13

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

14

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

15

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

16

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

17

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı | Gazete3.com.tr
Image

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı


Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, dün parti binasında yaptığı basın toplantısında Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarını açıkladı.
  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel toplantıda yaptığı konuşmada Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayının Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu olduğunu belirterek, “Bir genel başkanın bu kadar kısa bir süre içerisinde siyaseti böylesine etkileyebildiği pek görülmüş bir şey değil. Önce analizleriyle, tahlilleriyle, yorumlarıyla, çağrılarıyla dikkat çekti. Birçok çevreler kayıkçı kavgası güdüyordu. O ise farklı şeyler konuşuyordu. Sanat diyordu, proje diyordu, üretim diyordu, teknoloji diyordu. Çok değil 1,5 yıl içerisinde herkesin kulak kesildiği bir isim oldu Temel Karamollaoğlu. Bütün kesimleri etkileyerek geliyor. İktidarıyla muhalefetiyle, sağcısıyla solcusuyla, muhafazakârıyla, fakiriyle zenginiyle herkesin üzerinde pozitif etkiler bırakarak geliyor. Daha dün sadece Saadet Partililerin, Milli Görüşçülerin Temel ağabeyiydi; bugünse fikri, görüşü, partisi ne olursa olsun siyasetin ağabeyi oldu. Türkiye’nin ağabeyi oldu… Tekrar hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Bu teşkilat Bilge Başkan Temel Başkanı Cumhurbaşkanı yapacaktır. Onda hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

AFYON’U KUCAKLAYAN ADAYLARIMIZLA HALKIMIZIN KARŞISINDAYIZ.

Şenel, Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylarını da açıklayarak, “24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçiminde Saadet Partisinden Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarımız. Bu dönem adaylık için birçok genç kardeşimizin adresi Saadet Partisi oldu. Bu teveccühten dolayı kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Tüm adaylarımız tertemiz bir yapıya sahiptir. Aday Adaylarımızdan yaşı en genç olan kardeşimiz yaşı 18’dir” dedi.>>>Gazete3

Saadet Partisi Milletvekili Aday Adayları:

Oğuzhan Turgut Branşı İnşaat Mühendisliği
Mücahit Arslan Branşı Otomotiv Mühendisliği
Safa Şenel Branşı İşadamı Yönetici
Mevlüt Yeşil Branşı Hukuk
Hüseyin Çiloğlu Branşı Edebiyat
Halit Kuş Branşı Müteahhit İşadamı
Mücahit Yıldız Branşı Makine Teknikeri
Semi Boyacı Branşı Veteriner Hekim.
Yaşar Karakaya Branşı Tüccar
Ali Başpınar Branşı Yönetici
Burak Koç Branşı Otomotiv Mühendisliği
H.Hüseyin Uğurlu Branşı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Yasin Elibol Branşı Büro Yönetimi.
Mustafa Taşkapı Branşı Sanayici İşadamı
Erhan Epli Branşı İnşaat Mühendisliği
Hanife Zengin Branşı Yönetici
Ali Aygün Branşı Sınıf öğretmenliği
Abdullah Kumru Branşı Mimari Restorasyon
Şerife Kartal Branşı Ev Hanımı Yönetici


  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER