Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

2

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

3

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

4

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

5

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

6

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

7

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

8

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

9

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

10

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

13

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

14

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

15

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

16

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

17

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı | Gazete3.com.tr
Image

Saadet Partisi aday adaylarını açıkladı


Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, dün parti binasında yaptığı basın toplantısında Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarını açıkladı.
  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel toplantıda yaptığı konuşmada Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayının Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu olduğunu belirterek, “Bir genel başkanın bu kadar kısa bir süre içerisinde siyaseti böylesine etkileyebildiği pek görülmüş bir şey değil. Önce analizleriyle, tahlilleriyle, yorumlarıyla, çağrılarıyla dikkat çekti. Birçok çevreler kayıkçı kavgası güdüyordu. O ise farklı şeyler konuşuyordu. Sanat diyordu, proje diyordu, üretim diyordu, teknoloji diyordu. Çok değil 1,5 yıl içerisinde herkesin kulak kesildiği bir isim oldu Temel Karamollaoğlu. Bütün kesimleri etkileyerek geliyor. İktidarıyla muhalefetiyle, sağcısıyla solcusuyla, muhafazakârıyla, fakiriyle zenginiyle herkesin üzerinde pozitif etkiler bırakarak geliyor. Daha dün sadece Saadet Partililerin, Milli Görüşçülerin Temel ağabeyiydi; bugünse fikri, görüşü, partisi ne olursa olsun siyasetin ağabeyi oldu. Türkiye’nin ağabeyi oldu… Tekrar hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Bu teşkilat Bilge Başkan Temel Başkanı Cumhurbaşkanı yapacaktır. Onda hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

AFYON’U KUCAKLAYAN ADAYLARIMIZLA HALKIMIZIN KARŞISINDAYIZ.

Şenel, Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylarını da açıklayarak, “24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçiminde Saadet Partisinden Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarımız. Bu dönem adaylık için birçok genç kardeşimizin adresi Saadet Partisi oldu. Bu teveccühten dolayı kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Tüm adaylarımız tertemiz bir yapıya sahiptir. Aday Adaylarımızdan yaşı en genç olan kardeşimiz yaşı 18’dir” dedi.>>>Gazete3

Saadet Partisi Milletvekili Aday Adayları:

Oğuzhan Turgut Branşı İnşaat Mühendisliği
Mücahit Arslan Branşı Otomotiv Mühendisliği
Safa Şenel Branşı İşadamı Yönetici
Mevlüt Yeşil Branşı Hukuk
Hüseyin Çiloğlu Branşı Edebiyat
Halit Kuş Branşı Müteahhit İşadamı
Mücahit Yıldız Branşı Makine Teknikeri
Semi Boyacı Branşı Veteriner Hekim.
Yaşar Karakaya Branşı Tüccar
Ali Başpınar Branşı Yönetici
Burak Koç Branşı Otomotiv Mühendisliği
H.Hüseyin Uğurlu Branşı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Yasin Elibol Branşı Büro Yönetimi.
Mustafa Taşkapı Branşı Sanayici İşadamı
Erhan Epli Branşı İnşaat Mühendisliği
Hanife Zengin Branşı Yönetici
Ali Aygün Branşı Sınıf öğretmenliği
Abdullah Kumru Branşı Mimari Restorasyon
Şerife Kartal Branşı Ev Hanımı Yönetici


  SİYASET    04.05.2018 10:05:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
OZEL HABERLER