Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

7

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

Proje Yarışması ödül töreni düzenlendi | Gazete3.com.tr
Image

Proje Yarışması ödül töreni düzenlendi


Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 7. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması ödül törenine katıldı. Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü tarafından Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya katılım belgesi takdim edildi
  SİYASET    21.04.2022 17:57:08

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler Birliği'nin Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenlediği Akdeniz Belediye Birliği 7. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması Ödül törenine ve akabinde gerçekleşen olağan Meclis Toplantısına Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek ve Haydarlı Belediye Başkanı Duygu Peker ile birlikte katıldı. Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü başkanlığında gerçekleşen Ödül töreninde Tütüncü ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Nihat Sarı, Belediye olarak yaptıkları çalışmalar ve hayata geçirdikleri projeler ile ilgili istişarelerde bulundu.

BAŞKAN SARI’YA KATILIM
BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Ödül törenin sonunda katılım belgesi takdim töreninde Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü tarafından Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya katılım belgesi takdim edildi. Belediye Başkanı Nihat Sarı, takdim edilen belge dolayısıyla teşekkür ederek, düzenlenen yarışma sergisinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Belge takdiminin akabinde ise Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Nihat Sarı günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Düzenlenen belge takdim törenin ardından düzenlenen Akdeniz Belediyeler Birliği'nin Olağan Meclis toplantısına geçildi. Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesinin ve ardından temennilerin alınmasıyla birlikte sona erdi. Katılımcılara verilen iftar yemeğiyle program sona erdi.>>>Gazete3


  SİYASET    21.04.2022 17:57:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER