Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Vali Çiçek’e ziyaret
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Kaymakam Nurullah Kaya, Afyonkarahisar Valiliği'ne atanan Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret etti ..

2

Image

Vali Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretleri
Afyonkarahisar protokolü Vali Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu ..

3

Image

‘Milletin sırtından kaynak oluşturmayın’
İktidar partisini eleştiren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, “Esas olan milletin sırtından değil, millete yük yüklemeden kaynak ü..

4

Image

‘Hukuku tekeline almaya çalışıyorlar’
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Meclis başkanlığına sunulan “çoklu baro düzenlemesi” hakkında açıklamada bulundu. Uysal, açıklamasında “T..

5

Image

Su abone bağlantıları yapılıyor
İscehisar ilçesi genelinde yapılacak olan sıcak asfalt yol çalışmaları öncesinde tüm arsaların parsel bazlı pis su, temiz su abone bağlantıları yapılı..

6

Image

İstişare ettiler
Afyon Kocatepe Üniversitesi(AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Dağhan ile birlik..

7

Image

‘Yaz Kuran Kursu’ndan istifade edin’
İl Müftüsü Sinan Kazancı, bu yıl virüs salgını nedeniyle camiiler yerine Diyanet TV aracılığıyla düzenlenen Yaz Kur’an Kursu eğitiminden fırsatı olan ..

8

Image

Anadolu Efes’te ayrılık
Anadolu Efes Basketbol Takımı'nda ABD'li oyuncu Alec Peters ile yolların ayrıldığı bildirildi...

9

Image

‘Bize mutluluk kaynağı oluyor’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt çarşı merkezinde yeni hizmete giren iş yerinin açılışını gerçekleştirdi. Başkan Bozkurt, “İlçemizin yeni bir işle..

10

Image

‘Katma değer sunmak istiyoruz’
AFSÜ-TTO Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Mustafa Canbaz, yerli sağlık teknolojisine ve ilaç üretimine katkı sağlayarak, Türkiye’ye katma değer sunmak is..

11

Image

‘Disiplin altına alınması gerekiyor’
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, sosyal medya konusunda bir düzenlemenin yapılmasının gerekli olduğunu belirterek, “Sosyal medya hesaplarına yapılacak o..

12

Image

Özgül Termal çalışmalara başladı
Grand Özgür Termal Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, koronavirüs salgınına dair tüm önlemlerini aldıklarını ve tatil köyünü açtıklarının müjdesini verd..

13

Image

Vali Çiçek Sandıklı’yı fethetti
Vali Gökmen Çiçek, Sandıklı ilçesinde temaslarda bulundu. Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret eden Çiçek, belediyenin çalışmalarını inceledi. Sandı..

14

Image

İscehisar’ın yolları yenilenecek
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 40 bin metrekare kilitli parke döşemesi yapacaklarını söyledi ..

15

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

16

Image

Şuhut’ta asfaltlar yamanıyor
Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce rutin olarak ilçe genelinde asfalt yama işlemleri her gün farklı bir mahalle, sokak ve çarşı merkezinde devam..

17

Image

Taş süsleme atölyesi 1 yaşında
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamlığı’nın ortak projelerinden olan Şuhut Taş Süsleme Atölyesi 1.yılını doldurdu..

Oteller destek bekliyor | Gazete3.com.tr
Image

Oteller destek bekliyor


Dünyayı etkisi altına alan ve küresel önlemler alınan koronavirüs ile mücadele kapsamında bilim kurulu kararı ile hamam ve saunaların da kapanmasına karar verildi. Bazı otellerin kapanma derecesine geldiğini söyleyen ZAFTADER Başkanı Gümüşhan, devletten destek beklediklerini söyledi
  SİYASET    18.03.2020 11:03:53

Koronavirüs ile mücadele kapsamında her gün yeni önlemler açıklanıyor. Son açıklanan önlemler paketinden hamam ve saunaların da kapanmasına yönelik karar çıktı. Bu karar Afyonkarahisar’daki termal otelleri kapanma noktasına getirdi. Oteller alınan karara anında uyum bağlayarak bu bölümlerini müşterilerin kullanımına kapattı. Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği de bu konu ile acil olarak bir toplantı gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Ali Gümüşhan, toplantının ardından Gazetemize açıklamalarda bulundu.

HAMAM, SAUNA VE SPA GİBİ
BÖLÜMLER KAPATILDI

Gümüşhan, alınan kararları tüm oteller olarak desteklediklerini ve hemen uygulamaya koyduklarını belirterek, şunları kaydetti: “Açıklanan önlemlerin ardından oteller olarak hemen toplantı. Yaptık. Alınan kararları tüm oteller olarak destekliyoruz. Otellerde hamam, sauna ve SPA gibi bölümlerimizi kapattık. Afyonkarahisar’daki oteller zaten bu alanlarla var olan oteller. Buraların kapanması demek otellerin kapanması anlamına geliyor. Tekrar oteller olarak bir toplantı daha yapacağız otellerin kapatılıp kapatılmaması ile ilgili. Biz devletimizin yanındayız. Bu küresel salgının da üstesinden geleceğiz. Biz her zaman olduğu gibi devletimizden destek bekliyoruz. Bu oteller yüzde 90 boşalmış durumda. Devletimizin daha önce de olduğu gibi şimdide bize destek olacağını düşünüyoruz. Çünkü tüm sektörlerde destek beklentisi var.
”
Gümüşhan, mayıs ayına kadar olan tüm rezervasyonların iptal olduğunu belirtti. İptal olan rezervasyon sayısının 10 milyona yaklaştığını ifade eden Gümüşhan, termal otellerin kapanmasının Afyon ve Türkiye ekonomisine olumsuz yansımasının mutlaka olacağını sözlerine ekledi.>>>Mustafa BAYER

  SİYASET    18.03.2020 11:03:53

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
02.07.2020
02.07.2020
02.07.2020
OZEL HABERLER