Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HEYBELİ VE GAZLIGÖL Turizm Merkezleri iptal

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl ve Bolvadin Heybeli Term..

2

Image

Mezbahanede çalışmalar tamamlandı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın göreve geldiği ilk günden itibaren başlattığı mezbahane revizyon çalışmaları tamamlandı...

3

Image

Otopark paralı oldu boş kaldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9 Eylül pazartesi gününden bu yana ücretli olarak hizmet vermeye başlayan kapalı otopark, ücret nedeniyle bo..

4

Image

‘Yapılan yanlıştan dönülmelidir’


Gazlıgöl Havzası Termal Yatırımcılar ve İşletmeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Başaran, Gazlıgöl Turizm Bölgesi’nin turizm sahasından..

5

Image

İlçelere kaymakam bulunamıyor

Afyonkarahisar’ın ilçelerinden 9 tanesi kaymakam vekilleriyle yönetiliyor. Bu vekillerden üç tanesi ise iki görev yürütüyor. Birisi vali yardı..

6

Image

Arazi tartışması kanlı bitti

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde, arazi anlaşmazlığı yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada av tüfeğiyle yaralanan kişi kaldırıldığı hastanede..

7

Image

Başkanlar taleplerini iletti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak öncülüğünde MHP’li belediye başkanları Ankara’da bir dizi..

8

Image

‘Özel sektör dijitalleşmeli’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği’nin işbirliği ile hayata geçirilen Facebook İstasyonu’nun açılışında konuş..

9

Image

Devlet Hastanesi’nde müzik dinletisi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde palyatif servisinde uzun süredir yatmakta olan hastaların refakatçilerine müzik dinletisi gerçekleştirilerek moral ..

10

Image

Kart kopyalama düzeneği ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda banka kartı kopyalama düzeneği ve beraberindeki teçhizatlar ele geçirildi. Olayla il..

11

Image

Çalınan hayvanlar bulundu


Çay ilçesine bağlı Kadıköy köyünde bir çiftlikten çalınan hayvanlar emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu kısa sürede bulunarak sahibine te..

12

Image

Yaz Şenlikleri devam ediyor

İscehisar Belediyesi Yaz Şenliklerinin 4. Gününde Osman Öztekin sahne aldı...

13

Image

Teknoloji farkındalığı konuşuldu

75. Yıl İlkokulu tarafından hazırlanan Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı tarafından desteklenen “Teknoloji Farkındalık Projesi” kapsam..

14

Image

87 yıldır leblebili helva yapıyorlar

Sandıklı ilçesinde 87 yıl önce açılan iş yerinde leblebili helva yapan Ayhopa ailesi, tatlı sevenleri bir asırdır aynı lezzetle buluşturuyor...

15

Image

VELİLERE UYARI

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,okul servisi özel izni olmayan ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nce logo yapıştırılmay..

16

Image

Teminatlar geri alınabilecek

Kırsal kalkınma destekleri kapsamında tarıma dayalı projeleri için hibe sözleşmesi imzalamış ancak bugüne kadar herhangi bir ödeme yapılmamış yat..

17

Image

‘MB’nin adımları moral veriyor’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine i..

NG Afyon ana sponsor oldu | Gazete3.com.tr
Image

NG Afyon ana sponsor oldu


Dünya Motokros Şampiyonası’nın da yapılacağı 6-7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Spor ve Motokros Festivali için TMF ile NG Afyon Hotel arasında isim sponsorluğu anlaşması yapıldı.
  SİYASET    06.09.2019 10:34:51Cumhurbaşkanlığı Himayesinde 6-7-8 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası’nın da içinde bulunduğu Spor ve Motosiklet Festivali’ne NG Afyon Hotel ana sponsor oldu. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ile DG Afyon Hotels arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması imza töreninde konuşan TMF As Başkanı Mahmut Nedim Akülke, Afyonkarahisar Belediyesi’nin ekipleri tarafından alanda her şeyin kusursuz olması için çalışıldığını ifade ederek, şunları kaydetti: “Geçen yıl pistimiz en iyi altyapı ödülü alarak çalışmalarımız taçlanmıştı. Bu sene de sosyal sorumluluk ve sponsorluk çalışmalarına ağırlık vererek etkinlik için çalışıyoruz. Geçen yıl bu etkinliğe Afyonkarahisarlı işadamlarımız gerektiği kadar sahip çıkmamıştı. Bu sene daha iyi bir destek alıyoruz. Umuyoruz ki daha iyi olacak. Bu yola çıkarken amacımız Afyonkarahisar’a motosiklet festivali kazandırmaktı. Bunu geçen yıl başardık. Şimdi de çıtamızı yükselterek spor ve motosiklet festivali olarak etkinlikler yapacağız. Gelecek yıl bu festivali Türkiye Fest olarak yalpak istiyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için ciddi bütçeler gerekiyor. Bunun için en büyük desteği NG Afyon Hotels verdi. Bu yıl Spor ve Motosiklet Festivali, NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali olarak anılacak.”
“SPOR TANITIM İÇİN ÖNEMLİ BİR ARAǔ
NG Afyon Hotels Genel Müdürü Cenker Yılmaz ise konuşmasında sporun Afyonkarahisar’ın tanıtımı için çok önemli bir araç olduğunu söyledi. Yılmaz, Afyonkarahisar’da sportif etkinliklerin yapılıyor olmasından büyük mutluluk ve gurur duyduklarının belirterek, “Avrupa’da ve Dünya’da çok ses getiren Dünya Motokros Şampiyonası’nın Afyonkarahisar’da yapılıyor olması kentimizin marka değeri için katkı sağlıyor. Önceden Afyonkarahisar’ın nerede olduğunu anlatmaya çalışırdık. Ama artık Afyonkarahisar’ı anlatmak TMF’nin hazırladığı içeriklerle daha kolay oluyor. Bu etkinliklerin sürdürülebilir olması çok önemli. İkincisini yaptığımız şampiyonanın 10.’sunu da yapmak çok önemli. Bu tür etkinlikleri uzun süreli planlamamız, ona göre destek vermemiz gerekiyor” diye konuştu. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ise belediye olarak festivale ve Dünya Motokros Şampiyonası’na her türlü desteği vereceklerini dile getirdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    06.09.2019 10:34:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.09.2019
14.09.2019
14.09.2019
OZEL HABERLER