Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Var gücümüzle çalışacağız
Belediye bünyesinde çalışan personelleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’daki vatandaşlara hizmet etme noktasında var güçl..

2

Image

İş-Kur hizmet noktası açılacak
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun seçim çalışmalarındaki projelerinden biri olan “Kariyer İstihdam Merkezi” projesinin ilk adımı atıldı. Emi..

3

Image

Bu çocukların hakkını veremeyiz
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Milli Eğitim sistemimizde yıllardır kanayan iki yara var. Birincisi normal okullarda (örgün eğitim) okuyamayıp sa..

4

Image

2019 yılını verimli geçirdik
Halk Günü Toplantısı’nda konuşan Tutulmaz, 2019 yılı boyunca Hak Günü toplantılarında çok sayıda vatandaşların problemini çözüme kavuşturduklarını söy..

5

Image

Başkan Şahin’e plaket
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e derneğe verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaket..

6

Image

‘Emir Kır’ın yanındayız’
Afyonkarahisar Genç Atılımcılar Derneği (AGAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Kaan Taytak, Belçika Brüksel Saint Josse Belediye Başkanı ve Federal Mille..

7

Image

Emin Özkara istifa etti
Sosyalist Parti (PS) skandal bir karara imza atarak, Başkan Emir Kır’ı MHP ile görüştüğü iddiasıyla partiden ihraç etti. Avrupa basının da çok yankı b..

8

Image

Su kuyularında akıllı sistem
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatıyla Şuhut Merkez’de 2 tanesi boyalık,1 tanesi eski üniversite, 1 tanesi de Afyonkarahisar yolu üzerind..

9

Image

‘EVRENSEL BİR İLİZ’
Sandıklı ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Avrupa Tarihi Termal Kentler Birliği ve UNESCO’nun gastronomi olmak üz..

10

Image

Bu coğrafyanın sigortasıyız
AK Parti tarafından STK’larla istişare toplantısında konuşan Özkaya, güçlü Türkiye’nin içinde bulunduğumuz coğrafyanın sigortası olduğunu söyledi. Tür..

11

Image

‘Birinci sorun ekonomi’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, ülkemizin birinci sorununun ekonomi olduğunu söyledi. ..

12

Image

‘Birbirinizi ötekileştirmeyin’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı. Hisarcıklıoğlu burada yap..

13

Image

Tutulmaz Sandıklı’yı fethetti
Sandıklı ilçesinde incelemelerde ve bir dizi ziyarette bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, yetkililerden ayrıntılı bilgiler aldı...

14

Image

Muhtarlar bilgilendirildi
İscehisar Kaymakamlığı tarafından, köy ve mahalle muhtarlarına yönelik hizmet içi eğitim düzenlendi...

15

Image

‘EVRENSEL BİR İLİZ’
Sandıklı ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın uluslararası alanda 2 büyük ağa dahil olan evrensel bir şehir olduğunu..

16

Image

‘Biz büyük bir aileyiz’
Ankara’da bazı temaslara bulunan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı ilçesine emeği geçen herkesi tebrik ederek, “Biz, büyük bir aileyiz” ..

17

Image

‘YOKSULLUĞU AZALTTIK’
AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığı, Afyonkarahisar’da faaliyetlerini sürdüren sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile buluşma toplantısı..

NG Afyon ana sponsor oldu | Gazete3.com.tr
Image

NG Afyon ana sponsor oldu


Dünya Motokros Şampiyonası’nın da yapılacağı 6-7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Spor ve Motokros Festivali için TMF ile NG Afyon Hotel arasında isim sponsorluğu anlaşması yapıldı.
  SİYASET    06.09.2019 10:34:51Cumhurbaşkanlığı Himayesinde 6-7-8 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası’nın da içinde bulunduğu Spor ve Motosiklet Festivali’ne NG Afyon Hotel ana sponsor oldu. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ile DG Afyon Hotels arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması imza töreninde konuşan TMF As Başkanı Mahmut Nedim Akülke, Afyonkarahisar Belediyesi’nin ekipleri tarafından alanda her şeyin kusursuz olması için çalışıldığını ifade ederek, şunları kaydetti: “Geçen yıl pistimiz en iyi altyapı ödülü alarak çalışmalarımız taçlanmıştı. Bu sene de sosyal sorumluluk ve sponsorluk çalışmalarına ağırlık vererek etkinlik için çalışıyoruz. Geçen yıl bu etkinliğe Afyonkarahisarlı işadamlarımız gerektiği kadar sahip çıkmamıştı. Bu sene daha iyi bir destek alıyoruz. Umuyoruz ki daha iyi olacak. Bu yola çıkarken amacımız Afyonkarahisar’a motosiklet festivali kazandırmaktı. Bunu geçen yıl başardık. Şimdi de çıtamızı yükselterek spor ve motosiklet festivali olarak etkinlikler yapacağız. Gelecek yıl bu festivali Türkiye Fest olarak yalpak istiyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için ciddi bütçeler gerekiyor. Bunun için en büyük desteği NG Afyon Hotels verdi. Bu yıl Spor ve Motosiklet Festivali, NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali olarak anılacak.”
“SPOR TANITIM İÇİN ÖNEMLİ BİR ARAǔ
NG Afyon Hotels Genel Müdürü Cenker Yılmaz ise konuşmasında sporun Afyonkarahisar’ın tanıtımı için çok önemli bir araç olduğunu söyledi. Yılmaz, Afyonkarahisar’da sportif etkinliklerin yapılıyor olmasından büyük mutluluk ve gurur duyduklarının belirterek, “Avrupa’da ve Dünya’da çok ses getiren Dünya Motokros Şampiyonası’nın Afyonkarahisar’da yapılıyor olması kentimizin marka değeri için katkı sağlıyor. Önceden Afyonkarahisar’ın nerede olduğunu anlatmaya çalışırdık. Ama artık Afyonkarahisar’ı anlatmak TMF’nin hazırladığı içeriklerle daha kolay oluyor. Bu etkinliklerin sürdürülebilir olması çok önemli. İkincisini yaptığımız şampiyonanın 10.’sunu da yapmak çok önemli. Bu tür etkinlikleri uzun süreli planlamamız, ona göre destek vermemiz gerekiyor” diye konuştu. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ise belediye olarak festivale ve Dünya Motokros Şampiyonası’na her türlü desteği vereceklerini dile getirdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    06.09.2019 10:34:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2020
22.01.2020
22.01.2020
OZEL HABERLER