Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Promosyon ihalesini Vakıfbank kazandı
16 Eylül 2020 tarihinde yapılan ve 5 bankanın katıldığı yarış sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) personeline yapılacak maaş ve ücret ödemeler..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Veteriner Hekimler Odası başkanlığını ziyaret etti. M..

3

Image

‘Tasvip etmiyoruz’
MHP İl Başkanı Kocacan, Türk Tabipler Birliği’nin tavırlarını tasvip etmediklerini ifade ederek, “Türkiye’nin bekasını derinden yaralayan PKK dediğimi..

4

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

5

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

6

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

7

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

8

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

9

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

10

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

11

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

12

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

13

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

14

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

15

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

16

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

17

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

Milli emlak arsa satıyor | Gazete3.com.tr
Image

Milli emlak arsa satıyor


Afyonkarahisar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Millik Emlak Müdürlüğü, hazineye ait 124 adet taşınmazın satışı işin ihaleye çıktı. Merkez Sahipata Mahallesi ile merkeze bağlı bazı beldelerde bulunan konut ve bahçe alanı olarak imarlı arsaların satışı 11-18 ağustos tarihleri arasındaki ihalelerle yapılacak.
  SİYASET    11.08.2020 14:59:50Afyonkarahisar Milli Emlak Müdürlüğü, taşınmaz ve taşınır satışı için ilan yayınladı. Afyonkarahisar Valiliği internet sitesinden yapılan duyuruda merkez ve beldelerde olmak üzere 124 arsa ihale ile satılacak. Satışı gerçekleştirilecek bu arsa vasfındaki taşınmazların 14’ü Afyonkarahisar merkez Sahipata Mahallesi’nde bulunuyor.Arsaların büyüklüğü 700 metrekare ile 300 metrekare arasında değişirken, en yüksek tahmini bedel ise 161 bin lira olarak duyuruldu.
FİYATI 76 BİN TL
Arsa satışı gerçekleştirilecek yerlerden bir diğeri ise merkeze bağlı Fethibey beldesi. Fethibey’de de 14 adet konut alanı imarlı arsa ihale ile satılacak. Arsalarında büyüklüğü 360 metre kare ile bin 370 metrekare arasında değişiyor. Nuriye beldesindeki 30 arsada ihale ile satışa sunuldu. Yapılacak ihalede alıcısını bekleyecek 30 arsanın büyüklükleri de 300 metrekare ile bin 300 metrekare arasında, fiyatları ise 76 bin lira ile 19 bin lira arasında değişiyor.
SATILACAK ARSA SAYISI 18 ADET
Halımoru köyünde ise imarsız durumda bulunan bir ahşap ev ile bir bahçe de satışa çıkan taşınmazlar arasında yer alıyor. Sülümenli kasabasında ise satılacak arsa sayısı 18 adet. Burada satışa sunulacak arsaların büyüklükleri de 400 ile bin 700 metrekare arasında değişiyor. En fazla satış yapılacak olan belde ise Beyyazı Beldesi. Bu beldede tam 32 konut alanı imarlı arsa satışa çıktı. Birde küçük sanayi alanı imarlı bir arsa satılacak. Satışa sunulan konut alanı imarlı arsaların büyüklükleri de 500 ile 600 metrekare arasında değişiyor.
KAMU LOJMANLARI SATILACAK
Yayınlanan ihale ilanında Çıkrık’ta 4, Değirmen Ayvalı’da 2, Susuz kasabasında 2, Karaarslan Köyünde 2, Erenler Mahallesi, Kocatepe beldesi ve Sülün kasabasında ise birer arsa satışa çıktı. İhalede ayrıca hazineye ait 3 otomobil ile 2 motosiklet de açık arttırma usulü ihale ile satılacak. Ayrıca hazineye ait Örnekevler ve Esentepe mahallesinde bulunan bazı kamu lojmanları da satılacak.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    11.08.2020 14:59:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER