Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman yanlarında olacağız’

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Belediye ..

2

Image

‘Eğitimdeki kaliteyi arttırmak istiyoruz’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye’nin eğitim sistemindeki kalitenin artması için gay..

3

Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi..

4

Image

‘Ticarette geriye gitmeyelim’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Birleşik Krallık arasındaki ticari ilişkinin yönünün ciddi bir belirsizlik içinde olduğuna dikkati çek..

5

Image

Yüzde 30 indirim

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından alınan kararla Afyonkarahisar’ın yöresel değerleri arasında yer alan kiraz ve vişne gönderilerine yüzd..

6

Image

Rektör Karakaş konuklarını ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zenkin v..

7

Image

Bakan Selçuk’tan belediyeye ziyaret

Bir dizi toplantı ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti...

8

Image

Afyonkarahisar Almanya’da tanıtılacak

Dünya genelinde 80 ülkede canlı, toplam 180 ülkede yayınlanan Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of TURKEY) Türkiye etabı ve Afyonkarahisar tan..

9

Image

‘Sıkıntıları iyi analiz etmeliyiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen İl Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısında konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tatil dönemini değerle..

10

Image

AB Projesi’nin açılışı yapılacak
ATSO'nun yaptığı ve AB’den hibe almaya hak kazanan “KOBİ Hastanesi ve Avrupa ağı” AB Projesi’nin basın toplantısı ve açılış konferansı bugün saat 09.0..

11

Image

Yol yapımları devam ediyor

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğal gaz çalışmalarının tahrip ettiği yollarda başlatılan tamir ve düzenleme çalışmaları aralı..

12

Image

Başkan Çöl’e önemli görev

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Bursa’da düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’nda Birlik Encümen üyesi seçildi.
..

13

Image

Satranç turnuvası düzenlenecek
İscehisar'da DEMMER sponsorluğunda Demireller Dünya Köfte Et Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İscehisar Kaymakamlığı 6.Geleneksel Elo ..

14

Image

‘İyi işler yapacağız’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarla..

15

Image

‘Suriyelileri geri göndereceğiz’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin olarak açıklamala..

16

Image

Köylere ziyaretler devam ediyor

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu...

17

Image

Akdağ’a mini market

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Belediye Başkanı Must..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar teşkilatlarında yıllardır çeşitli görevlerde bulunan en son İl Başkanı olarak görev yapan Mehmet Karagöz, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde MHP Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı. Karagöz, il Başkanlığı binasının önünde yaptığı açıklamada, milletvekili seçilmesi durumunda Afyonkarahisar’ı Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.
  SİYASET    01.05.2018 10:51:12


Alkan KURT

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli’yle görüştükten sonra Milletvekili aday adayı olacağını açıklayan MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, dün il Başkanlığı önünde yaptığı açıklamayla gereken başvuruyu yaptığını söyleyerek, teşkilat mensuplarına, ülkücü dava yoldaşlarına kendisini tanıttı.

“9 YAŞIMDAN BERİ ÜLKÜCÜ DAVANIN İÇİNDEYİM”

1974 yılında 9 yaşında ülkücü davayla tanıştığını kaydeden Karagöz, “9 yaşımdan bu yana 1 gün bile ara vermeden ülkücü davayı yaşadım ve çevremdekilere yaşattım. Yüzlerce binlerce gence davamızı, teşkilatımızı, hedeflerimizi anlattım, gerçekleştirmeye çalıştım. Davamızda 3 tane teşkilatımız var, İl yönetimi, ilçe yönetimi ve ülkü ocakları. Ülkü ocaklarında tüm kademelerde görev yaptım. Merkez İlçede sekreterlik, başkan yardımcılığı, muhasiplik ve merkez ilçe başkanlığı. İl Yönetiminde, il disiplin kurulu üyeliği, il yönetimi ve nihayetinde il başkanlığı görevlerinde bulundum. Bu davada ne kadar hizmet edilecek görev varsa hepsinde yer aldım. En sonunda milletvekili adayı olmak için huzurlarınıza geldim.

“TEŞKİLATIN VE VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI İYİ BİLİYORUM”

Teşkilatın ve Afyonkarahisarlı vatandaşların sorunlarını iyi bildiğini söyleyen Karagöz, “STK’lar içinde Elektrikçiler Odası başkanlığını uzun yıllardır sürdürüyorum, pek çok STK’da da yer alıyorum. Yani ben içinizden biriyim. Teşkilatların ve vatandaşların problemleri neyse hepsini tek tek biliyorum. Sizleri Ankara’da temsil edebilmek için Genel Başkanımızdan iznimi aldım. Genel başkanımız beni layık görür, halkımızda destek vererek milletvekili seçerse sizleri Ankara’da en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olacağım. MHP Afyonkarahisar Milletvekilliği aday adaylığı için 8 civarında müracaat var. Hepside aslanlar gibi, birbirinden değerli aday adaylarımızdır. Sizlerin kazandıracağı adaylarımız sizleri en iyi şekilde temsil edecektir. Ben kendimi size ve Allah’a emanet ettim, yapılacak olan seçimler inşallah ülkemize hayırlı ve uğurlu olur” diye konuştu.

  SİYASET    01.05.2018 10:51:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER