Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

7

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar teşkilatlarında yıllardır çeşitli görevlerde bulunan en son İl Başkanı olarak görev yapan Mehmet Karagöz, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde MHP Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı. Karagöz, il Başkanlığı binasının önünde yaptığı açıklamada, milletvekili seçilmesi durumunda Afyonkarahisar’ı Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.
  SİYASET    01.05.2018 10:51:12


Alkan KURT

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli’yle görüştükten sonra Milletvekili aday adayı olacağını açıklayan MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, dün il Başkanlığı önünde yaptığı açıklamayla gereken başvuruyu yaptığını söyleyerek, teşkilat mensuplarına, ülkücü dava yoldaşlarına kendisini tanıttı.

“9 YAŞIMDAN BERİ ÜLKÜCÜ DAVANIN İÇİNDEYİM”

1974 yılında 9 yaşında ülkücü davayla tanıştığını kaydeden Karagöz, “9 yaşımdan bu yana 1 gün bile ara vermeden ülkücü davayı yaşadım ve çevremdekilere yaşattım. Yüzlerce binlerce gence davamızı, teşkilatımızı, hedeflerimizi anlattım, gerçekleştirmeye çalıştım. Davamızda 3 tane teşkilatımız var, İl yönetimi, ilçe yönetimi ve ülkü ocakları. Ülkü ocaklarında tüm kademelerde görev yaptım. Merkez İlçede sekreterlik, başkan yardımcılığı, muhasiplik ve merkez ilçe başkanlığı. İl Yönetiminde, il disiplin kurulu üyeliği, il yönetimi ve nihayetinde il başkanlığı görevlerinde bulundum. Bu davada ne kadar hizmet edilecek görev varsa hepsinde yer aldım. En sonunda milletvekili adayı olmak için huzurlarınıza geldim.

“TEŞKİLATIN VE VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI İYİ BİLİYORUM”

Teşkilatın ve Afyonkarahisarlı vatandaşların sorunlarını iyi bildiğini söyleyen Karagöz, “STK’lar içinde Elektrikçiler Odası başkanlığını uzun yıllardır sürdürüyorum, pek çok STK’da da yer alıyorum. Yani ben içinizden biriyim. Teşkilatların ve vatandaşların problemleri neyse hepsini tek tek biliyorum. Sizleri Ankara’da temsil edebilmek için Genel Başkanımızdan iznimi aldım. Genel başkanımız beni layık görür, halkımızda destek vererek milletvekili seçerse sizleri Ankara’da en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olacağım. MHP Afyonkarahisar Milletvekilliği aday adaylığı için 8 civarında müracaat var. Hepside aslanlar gibi, birbirinden değerli aday adaylarımızdır. Sizlerin kazandıracağı adaylarımız sizleri en iyi şekilde temsil edecektir. Ben kendimi size ve Allah’a emanet ettim, yapılacak olan seçimler inşallah ülkemize hayırlı ve uğurlu olur” diye konuştu.

  SİYASET    01.05.2018 10:51:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER