Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

2

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

3

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

4

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

5

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

6

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

7

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

8

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

9

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

10

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

11

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

12

Image

Başkan Çoban’dan Arslan’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından Eğitim-Bir- Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanlığına seçilen..

13

Image

‘Afyon spor branşlarında şaha kalktı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hakem camiasını ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, uzun yıllar sporun içinde olmasına karşın son 10..

14

Image

‘Memur kadrolarına geçirilmeliler’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

15

Image

MHP ‘Çetinkaya’ dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı belirlendi...

16

Image

‘Herhangi bir ittifak söz konusu değil’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. ..

17

Image

Afyon’a hizmet etmek benim için şereftir’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da vatandaşlara seslendi. Koçak, Afyonkarahisar’a hizmet etmenin kend..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar teşkilatlarında yıllardır çeşitli görevlerde bulunan en son İl Başkanı olarak görev yapan Mehmet Karagöz, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde MHP Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı. Karagöz, il Başkanlığı binasının önünde yaptığı açıklamada, milletvekili seçilmesi durumunda Afyonkarahisar’ı Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.
  SİYASET    01.05.2018 10:51:12


Alkan KURT

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli’yle görüştükten sonra Milletvekili aday adayı olacağını açıklayan MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, dün il Başkanlığı önünde yaptığı açıklamayla gereken başvuruyu yaptığını söyleyerek, teşkilat mensuplarına, ülkücü dava yoldaşlarına kendisini tanıttı.

“9 YAŞIMDAN BERİ ÜLKÜCÜ DAVANIN İÇİNDEYİM”

1974 yılında 9 yaşında ülkücü davayla tanıştığını kaydeden Karagöz, “9 yaşımdan bu yana 1 gün bile ara vermeden ülkücü davayı yaşadım ve çevremdekilere yaşattım. Yüzlerce binlerce gence davamızı, teşkilatımızı, hedeflerimizi anlattım, gerçekleştirmeye çalıştım. Davamızda 3 tane teşkilatımız var, İl yönetimi, ilçe yönetimi ve ülkü ocakları. Ülkü ocaklarında tüm kademelerde görev yaptım. Merkez İlçede sekreterlik, başkan yardımcılığı, muhasiplik ve merkez ilçe başkanlığı. İl Yönetiminde, il disiplin kurulu üyeliği, il yönetimi ve nihayetinde il başkanlığı görevlerinde bulundum. Bu davada ne kadar hizmet edilecek görev varsa hepsinde yer aldım. En sonunda milletvekili adayı olmak için huzurlarınıza geldim.

“TEŞKİLATIN VE VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI İYİ BİLİYORUM”

Teşkilatın ve Afyonkarahisarlı vatandaşların sorunlarını iyi bildiğini söyleyen Karagöz, “STK’lar içinde Elektrikçiler Odası başkanlığını uzun yıllardır sürdürüyorum, pek çok STK’da da yer alıyorum. Yani ben içinizden biriyim. Teşkilatların ve vatandaşların problemleri neyse hepsini tek tek biliyorum. Sizleri Ankara’da temsil edebilmek için Genel Başkanımızdan iznimi aldım. Genel başkanımız beni layık görür, halkımızda destek vererek milletvekili seçerse sizleri Ankara’da en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olacağım. MHP Afyonkarahisar Milletvekilliği aday adaylığı için 8 civarında müracaat var. Hepside aslanlar gibi, birbirinden değerli aday adaylarımızdır. Sizlerin kazandıracağı adaylarımız sizleri en iyi şekilde temsil edecektir. Ben kendimi size ve Allah’a emanet ettim, yapılacak olan seçimler inşallah ülkemize hayırlı ve uğurlu olur” diye konuştu.

  SİYASET    01.05.2018 10:51:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.12.2018
13.12.2018
13.12.2018
OZEL HABERLER