Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Karagöz: ‘Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum’


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar teşkilatlarında yıllardır çeşitli görevlerde bulunan en son İl Başkanı olarak görev yapan Mehmet Karagöz, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde MHP Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı. Karagöz, il Başkanlığı binasının önünde yaptığı açıklamada, milletvekili seçilmesi durumunda Afyonkarahisar’ı Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.
  SİYASET    01.05.2018 10:51:12


Alkan KURT

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli’yle görüştükten sonra Milletvekili aday adayı olacağını açıklayan MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, dün il Başkanlığı önünde yaptığı açıklamayla gereken başvuruyu yaptığını söyleyerek, teşkilat mensuplarına, ülkücü dava yoldaşlarına kendisini tanıttı.

“9 YAŞIMDAN BERİ ÜLKÜCÜ DAVANIN İÇİNDEYİM”

1974 yılında 9 yaşında ülkücü davayla tanıştığını kaydeden Karagöz, “9 yaşımdan bu yana 1 gün bile ara vermeden ülkücü davayı yaşadım ve çevremdekilere yaşattım. Yüzlerce binlerce gence davamızı, teşkilatımızı, hedeflerimizi anlattım, gerçekleştirmeye çalıştım. Davamızda 3 tane teşkilatımız var, İl yönetimi, ilçe yönetimi ve ülkü ocakları. Ülkü ocaklarında tüm kademelerde görev yaptım. Merkez İlçede sekreterlik, başkan yardımcılığı, muhasiplik ve merkez ilçe başkanlığı. İl Yönetiminde, il disiplin kurulu üyeliği, il yönetimi ve nihayetinde il başkanlığı görevlerinde bulundum. Bu davada ne kadar hizmet edilecek görev varsa hepsinde yer aldım. En sonunda milletvekili adayı olmak için huzurlarınıza geldim.

“TEŞKİLATIN VE VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI İYİ BİLİYORUM”

Teşkilatın ve Afyonkarahisarlı vatandaşların sorunlarını iyi bildiğini söyleyen Karagöz, “STK’lar içinde Elektrikçiler Odası başkanlığını uzun yıllardır sürdürüyorum, pek çok STK’da da yer alıyorum. Yani ben içinizden biriyim. Teşkilatların ve vatandaşların problemleri neyse hepsini tek tek biliyorum. Sizleri Ankara’da temsil edebilmek için Genel Başkanımızdan iznimi aldım. Genel başkanımız beni layık görür, halkımızda destek vererek milletvekili seçerse sizleri Ankara’da en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olacağım. MHP Afyonkarahisar Milletvekilliği aday adaylığı için 8 civarında müracaat var. Hepside aslanlar gibi, birbirinden değerli aday adaylarımızdır. Sizlerin kazandıracağı adaylarımız sizleri en iyi şekilde temsil edecektir. Ben kendimi size ve Allah’a emanet ettim, yapılacak olan seçimler inşallah ülkemize hayırlı ve uğurlu olur” diye konuştu.

  SİYASET    01.05.2018 10:51:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER