Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’


Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi İl Binası Başkanlığında gerçekleştirdiği basın Toplantısı’nda aday adaylığı açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek yaptığı konuşmasında; “Afyonkarahisar’ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur” diye konuştu.

  SİYASET    03.05.2018 11:44:22


Mehmet TABAK

24 Haziran seçimleri öncesi Afyonkarahisar’da milletvekili aday adaylığı konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Aday Adaylığını açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek’te Afyonkarahisar’da seçim furyasının halkaları arasına girdi. Dün MHP İl Başkanlığında bir açıklama yapan Civelek, en temel gayesinin Afyonkarahisar halkını Ankara’da en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek, “Çıktığımız bu yolda layıkıyla yürüyebilmek, davamıza ve milletimize, büyük Türk milletine hizmet edebilmek tek dileğimizdir. Yüce Allah bu süreci vatanımız, milletimiz, devletimiz ve davamız adına hayırlı kılsın. İlk kez 21 yıl önce ayak bastığım bu topraklar bize gazi dedemizden yadigârdır. 21 yıldır ekmeğini yediğim, tarlasında izim olan bu topraklar vatanımızın vatan olduğu yerdir. Biz de bu bilinçteyiz, yola bu bilinçle çıkıyoruz” dedi.

“AFYONKARAHİSAR VE HALKI EN İYİYİ HAK EDİYOR”

Afyonkarahisar’ın ve Afyonkarahisarlıların en iyiyi hak ettiğini ifade eden Civelek, “Geçen süre zarfında, sürdürdüğümüz işler vasıtasıyla ailemle birlikte hizmet ettiğimiz Afyonkarahisar halkı samimiyeti ve nezaketi ile gönlümüzde yer etmiştir. Afyonkarahisar'ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur. Profesör olarak Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesinde, yetiştiricilerimize, hayvancılıkla uğraşan hemşehrilerimize, hayvan severlere hizmet verirken gördüğüm tek gerçek; Afyonkarahisar'ımızın ve siz güzide hemşehrilerimin her şeyin en iyisini hak ettiğidir. Mümkün olduğunca dolu dolu, okuyarak ve öğrenerek, gözlemleyerek ve proje bazlı, uygulama bazlı bir hayat geçirdik. Şimdi de, bilgi ve görgümüzü Afyonkarahisar'ımıza ve milletimize hizmette kullanmak üzere karşınızdayım” ifadelerine yer verdi.


  SİYASET    03.05.2018 11:44:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER