Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

5

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

6

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

7

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

11

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

15

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

16

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’


Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi İl Binası Başkanlığında gerçekleştirdiği basın Toplantısı’nda aday adaylığı açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek yaptığı konuşmasında; “Afyonkarahisar’ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur” diye konuştu.

  SİYASET    03.05.2018 11:44:22


Mehmet TABAK

24 Haziran seçimleri öncesi Afyonkarahisar’da milletvekili aday adaylığı konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Aday Adaylığını açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek’te Afyonkarahisar’da seçim furyasının halkaları arasına girdi. Dün MHP İl Başkanlığında bir açıklama yapan Civelek, en temel gayesinin Afyonkarahisar halkını Ankara’da en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek, “Çıktığımız bu yolda layıkıyla yürüyebilmek, davamıza ve milletimize, büyük Türk milletine hizmet edebilmek tek dileğimizdir. Yüce Allah bu süreci vatanımız, milletimiz, devletimiz ve davamız adına hayırlı kılsın. İlk kez 21 yıl önce ayak bastığım bu topraklar bize gazi dedemizden yadigârdır. 21 yıldır ekmeğini yediğim, tarlasında izim olan bu topraklar vatanımızın vatan olduğu yerdir. Biz de bu bilinçteyiz, yola bu bilinçle çıkıyoruz” dedi.

“AFYONKARAHİSAR VE HALKI EN İYİYİ HAK EDİYOR”

Afyonkarahisar’ın ve Afyonkarahisarlıların en iyiyi hak ettiğini ifade eden Civelek, “Geçen süre zarfında, sürdürdüğümüz işler vasıtasıyla ailemle birlikte hizmet ettiğimiz Afyonkarahisar halkı samimiyeti ve nezaketi ile gönlümüzde yer etmiştir. Afyonkarahisar'ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur. Profesör olarak Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesinde, yetiştiricilerimize, hayvancılıkla uğraşan hemşehrilerimize, hayvan severlere hizmet verirken gördüğüm tek gerçek; Afyonkarahisar'ımızın ve siz güzide hemşehrilerimin her şeyin en iyisini hak ettiğidir. Mümkün olduğunca dolu dolu, okuyarak ve öğrenerek, gözlemleyerek ve proje bazlı, uygulama bazlı bir hayat geçirdik. Şimdi de, bilgi ve görgümüzü Afyonkarahisar'ımıza ve milletimize hizmette kullanmak üzere karşınızdayım” ifadelerine yer verdi.


  SİYASET    03.05.2018 11:44:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER