Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

7

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’


Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi İl Binası Başkanlığında gerçekleştirdiği basın Toplantısı’nda aday adaylığı açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek yaptığı konuşmasında; “Afyonkarahisar’ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur” diye konuştu.

  SİYASET    03.05.2018 11:44:22


Mehmet TABAK

24 Haziran seçimleri öncesi Afyonkarahisar’da milletvekili aday adaylığı konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Aday Adaylığını açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek’te Afyonkarahisar’da seçim furyasının halkaları arasına girdi. Dün MHP İl Başkanlığında bir açıklama yapan Civelek, en temel gayesinin Afyonkarahisar halkını Ankara’da en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek, “Çıktığımız bu yolda layıkıyla yürüyebilmek, davamıza ve milletimize, büyük Türk milletine hizmet edebilmek tek dileğimizdir. Yüce Allah bu süreci vatanımız, milletimiz, devletimiz ve davamız adına hayırlı kılsın. İlk kez 21 yıl önce ayak bastığım bu topraklar bize gazi dedemizden yadigârdır. 21 yıldır ekmeğini yediğim, tarlasında izim olan bu topraklar vatanımızın vatan olduğu yerdir. Biz de bu bilinçteyiz, yola bu bilinçle çıkıyoruz” dedi.

“AFYONKARAHİSAR VE HALKI EN İYİYİ HAK EDİYOR”

Afyonkarahisar’ın ve Afyonkarahisarlıların en iyiyi hak ettiğini ifade eden Civelek, “Geçen süre zarfında, sürdürdüğümüz işler vasıtasıyla ailemle birlikte hizmet ettiğimiz Afyonkarahisar halkı samimiyeti ve nezaketi ile gönlümüzde yer etmiştir. Afyonkarahisar'ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur. Profesör olarak Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesinde, yetiştiricilerimize, hayvancılıkla uğraşan hemşehrilerimize, hayvan severlere hizmet verirken gördüğüm tek gerçek; Afyonkarahisar'ımızın ve siz güzide hemşehrilerimin her şeyin en iyisini hak ettiğidir. Mümkün olduğunca dolu dolu, okuyarak ve öğrenerek, gözlemleyerek ve proje bazlı, uygulama bazlı bir hayat geçirdik. Şimdi de, bilgi ve görgümüzü Afyonkarahisar'ımıza ve milletimize hizmette kullanmak üzere karşınızdayım” ifadelerine yer verdi.


  SİYASET    03.05.2018 11:44:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER