Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman yanlarında olacağız’

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Belediye ..

2

Image

‘Eğitimdeki kaliteyi arttırmak istiyoruz’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye’nin eğitim sistemindeki kalitenin artması için gay..

3

Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi..

4

Image

Rektör Karakaş konuklarını ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zenkin v..

5

Image

Akdağ’a mini market

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Belediye Başkanı Must..

6

Image

Satranç turnuvası düzenlenecek
İscehisar'da DEMMER sponsorluğunda Demireller Dünya Köfte Et Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İscehisar Kaymakamlığı 6.Geleneksel Elo ..

7

Image

Bakan Selçuk’tan belediyeye ziyaret

Bir dizi toplantı ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti...

8

Image

Afyonkarahisar Almanya’da tanıtılacak

Dünya genelinde 80 ülkede canlı, toplam 180 ülkede yayınlanan Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of TURKEY) Türkiye etabı ve Afyonkarahisar tan..

9

Image

Köylere ziyaretler devam ediyor

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu...

10

Image

‘Sıkıntıları iyi analiz etmeliyiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen İl Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısında konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tatil dönemini değerle..

11

Image

Yol yapımları devam ediyor

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğal gaz çalışmalarının tahrip ettiği yollarda başlatılan tamir ve düzenleme çalışmaları aralı..

12

Image

Yüzde 30 indirim

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından alınan kararla Afyonkarahisar’ın yöresel değerleri arasında yer alan kiraz ve vişne gönderilerine yüzd..

13

Image

Başkan Çöl’e önemli görev

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Bursa’da düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’nda Birlik Encümen üyesi seçildi.
..

14

Image

‘İyi işler yapacağız’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarla..

15

Image

AB Projesi’nin açılışı yapılacak
ATSO'nun yaptığı ve AB’den hibe almaya hak kazanan “KOBİ Hastanesi ve Avrupa ağı” AB Projesi’nin basın toplantısı ve açılış konferansı bugün saat 09.0..

16

Image

‘Suriyelileri geri göndereceğiz’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin olarak açıklamala..

17

Image

‘Ticarette geriye gitmeyelim’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Birleşik Krallık arasındaki ticari ilişkinin yönünün ciddi bir belirsizlik içinde olduğuna dikkati çek..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’ | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Civelek: ‘Amacım Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek’


Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi İl Binası Başkanlığında gerçekleştirdiği basın Toplantısı’nda aday adaylığı açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek yaptığı konuşmasında; “Afyonkarahisar’ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur” diye konuştu.

  SİYASET    03.05.2018 11:44:22


Mehmet TABAK

24 Haziran seçimleri öncesi Afyonkarahisar’da milletvekili aday adaylığı konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Aday Adaylığını açıklayan Prof. Dr. Turan Civelek’te Afyonkarahisar’da seçim furyasının halkaları arasına girdi. Dün MHP İl Başkanlığında bir açıklama yapan Civelek, en temel gayesinin Afyonkarahisar halkını Ankara’da en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek, “Çıktığımız bu yolda layıkıyla yürüyebilmek, davamıza ve milletimize, büyük Türk milletine hizmet edebilmek tek dileğimizdir. Yüce Allah bu süreci vatanımız, milletimiz, devletimiz ve davamız adına hayırlı kılsın. İlk kez 21 yıl önce ayak bastığım bu topraklar bize gazi dedemizden yadigârdır. 21 yıldır ekmeğini yediğim, tarlasında izim olan bu topraklar vatanımızın vatan olduğu yerdir. Biz de bu bilinçteyiz, yola bu bilinçle çıkıyoruz” dedi.

“AFYONKARAHİSAR VE HALKI EN İYİYİ HAK EDİYOR”

Afyonkarahisar’ın ve Afyonkarahisarlıların en iyiyi hak ettiğini ifade eden Civelek, “Geçen süre zarfında, sürdürdüğümüz işler vasıtasıyla ailemle birlikte hizmet ettiğimiz Afyonkarahisar halkı samimiyeti ve nezaketi ile gönlümüzde yer etmiştir. Afyonkarahisar'ımız en iyi temsil ve en yüksek düzeyde hizmeti hak etmektedir. Çıktığımız bu yolda amacımız, yegane gayemiz de budur. Profesör olarak Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesinde, yetiştiricilerimize, hayvancılıkla uğraşan hemşehrilerimize, hayvan severlere hizmet verirken gördüğüm tek gerçek; Afyonkarahisar'ımızın ve siz güzide hemşehrilerimin her şeyin en iyisini hak ettiğidir. Mümkün olduğunca dolu dolu, okuyarak ve öğrenerek, gözlemleyerek ve proje bazlı, uygulama bazlı bir hayat geçirdik. Şimdi de, bilgi ve görgümüzü Afyonkarahisar'ımıza ve milletimize hizmette kullanmak üzere karşınızdayım” ifadelerine yer verdi.


  SİYASET    03.05.2018 11:44:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER