Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Milletvekili Özkaya, GAZETE 3’ün gündeme getirdiği ‘Kitap’ konusunda net konuştu; ‘PARASINI CEBİNDEN ÖDEYECEK’
İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır’ın kendi yazdığı ve Afyon ile ilgisi olmayan bir kitabı Özel İdare kaynaklarıyla ve Valilik izni olmadan bastı..

2

Image

Bangir ailesinin acı günü

Afyonkarahisarlı zahireci İhsan Bangir’in eşi Hacı Muhtereme Bangir vefat etti. Merhume Bangir, dün İmaret Camii’nde kılınan cenaze namazının ard..

3

Image

Akademisyenler cübbe giydi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) tarafından profesör ve doçent kadrolarına atanmış olan akademisyenler için “Cübbe Giyme Töreni” düzenlendi...

4

Image

İstişare ettiler

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı ilçesiyle ilgili yapılacak olan çalışmaları istişare etti. ..

5

Image

‘18 yıldır böyle simit satıyorum’

Bolvadin ilçesinde, takım elbise giyip kravat taktığı için "kravatlı simitçi" olarak tanınan 44 yaşındaki Halim Adalı, 18 yıldır simit tezgahınd..

6

Image

SAYGIYLA ANDIK
Çağının en önemli liderlerinden olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. Yıldönümü dolayısıyla Afyon Lisesi Konferans Salonunda an..

7

Image

Su sorunu çözüme kavuştu

Bolvadin İlçesi'ne bağlı Ortakarabağ Köyü'nde "40 gündür akmayan sular", Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Mil..

8

Image

‘Yatırımlar bitmek üzere’

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, yapımı devam eden spor kompleksinin bitmek üzere olduğunu, Ali Özkaya Sanayi Sitesi’nin de yeni yılda h..

9

Image

Engelliler unutulmadı

Sandıklı ilçesinde hizmete açılan Engelli Bakım Merkezi’nde Mevlid Kandili dolayısıyla etkinlik düzenlendi. ..

10

Image

‘Şov yapmalarına izin vermeyeceğiz’

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Ömer Dayı, bazı CHP’lilerin Bolvadin’in köyleri üzerinden asılsız iddialarda bulunduğunu belirterek, “AK Parti ola..

11

Image

Üniversite öğrencilerinden teknik gezi

AKÜ Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü tarafından Kütahya’daki Gürallar LAV Cam Fabrikasına Teknik Gezi Düze..

12

Image

Kitap okudular

Dinar'da "Kültür Şehri Dinar Okuyor" projesi kapsamında kitap okuma etkinliği düzenlendi...

13

Image

Yolda buldukları cüzdanı polise verdiler

Bolvadin ilçesinde Suriye uyruklu Ali el-Muhammed ile oğlu Abdülrezzak el-Muhammed, yolda bulduğu içinde 2 bin lira ve kredi kartları olan cüzdan..

14

Image

‘Atatürk milleti arkasına alarak cumhuriyeti kurdu’

TÜRKAV tarafından hazırlanan Atatürk’ü anma programında konuşan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Atatürk, milletini a..

15

Image

Miniklere itfaiyecilik eğitimi

Sandıklı ilçesinde öğrenim gören minik öğrencilere Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından eğitim verildi. ..

16

Image

Korel Otel’de Atatürk’ü andılar

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 81.yılında Gaziantep Yardım Sevenler Derneği ve Korel Otel işbirliği ile coşkulu bir pro..

17

Image

Yumurta Zirvesi’ne Afyon damgası

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Sait Evrenkaya ile Meclis Üyesi (TOBB Del..

Mesleki deneyimler paylaşılıyor | Gazete3.com.tr
Image

Mesleki deneyimler paylaşılıyorAfyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Veteriner Fakültesinde Mesleki Paylaşım Günleri başladı.
  SİYASET    22.10.2019 11:00:00


Veteriner Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Turan Civelek başkanlığında organize edilen etkinliklerde ilk etapta 10 farklı konuşmacı, farklı günlerde öğrencilerle bir araya gelecek. Bu etkinlik çerçevesinde veteriner hekimlik alanında Türkiye’de başarılı işlere imza atmış, bu alanda fark ortaya koymuş veteriner hekimler ve alanla ilgili iş insanları Veteriner Fakültesi öğrencisi genç veteriner hekim adayları ile buluşarak mesleki deneyimlerini paylaşma imkanı bulacak. Etkinliğin ilk davetlisi olan Metropolitan Hayvan Hastanesi sahibi Dr. Levent Uğurlu, öğrencilerle bir araya gelerek mesleki alandaki tecrübelerini paylaştı. İkinci davetli ise Pet Hospital Hayvan Hastanesi sahibi Uzm. Veteriner Hekim Hakan Köse oldu. Davetlilerin sunumları ve sorular sonrası etkinlikler günün anısına plaket takdimi ile son buldu.>>>Gazete3

  SİYASET    22.10.2019 11:00:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
11.11.2019
11.11.2019
11.11.2019
OZEL HABERLER