Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘2023’e gümbür gümbür geliyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Koordinatörlük görevini yürüttüğü Manisa'da ve Afyonkarahisar'da bir dizi temaslarda bulundu..

2

Image

..

3

Image

Sıcak hava balonu büyük ilgi gördü
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde başlayan sıcak hava balonu seferleriyle binden fazla yerli ve yabancı turist, tarihi Frig Vadisi ve Emre Gölü üze..

4

Image

..

5

Image

Başkan Zeybek’ten eğitime destek
Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğin teminatı olan öğrencilere eğitim desteğini bu yılda verecek. Belediye sınırları ve mücavir alan içerisinde ikamet..

6

Image

‘TCDD her geçen gün güçleniyor’
TCDD’nin kuruluşunun 165. yılı nedeniyle TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ve beraberindekileri kabul eden Vali Gökmen Çiçek, “Şehirlerarası demiryolu i..

7

Image

‘Devrim niteliğinde çalışmalara imza attık’
TBMM Küresel İklim Değişikliğinin Etkilerinin En Aza İndirilmesi, Kuraklıkla Mücadele ve Su Kaynaklarının Verimli Kullanılması İçin Alınması Gereken T..

8

Image

‘Türkiye artık eski Türkiye değil’
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ilçel..

9

Image

‘Gücümüz halkın istek ve taleplerini dinlemekten gelir’
Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, vatandaşların taleplerinin çok yoğun olduğunu ancak Bolvadin’in gelişip, kalkınması için yoğun tempo ile çalışacakları..

10

Image

Vali Çiçek hedef yükseltti
Afyonkarahisar’da kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdikleri üretimler ile adeta destan yazan ve yaklaşık 1 yılda üretilen ürünler ile 4 milyon TL’l..

11

Image

‘Mobilya imalatçıları zor günler yaşıyor’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, irili ufaklı birçok mobilya imalatçısının zor günler yaşadığını belirterek, “Ham..

12

Image

Yollar yenileniyor
Çay ilçesinde Cedit ve Ali İhsan Paşa Mahallesinde yol yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor...

13

Image

Uyuşturucu madde ele geçirildi
Jandarma ekipleri, Sandıklı ilçesine bağlı Örenkaya köyünde bir şahsın ikametinde yaptıkları aramada uyuşturucu madde ele geçirdi ..

14

Image

Afyon’un üreten kadınları 4 milyon lira ciroya ulaştı
Vali Gökmen Çiçek’in kentin tüm dinamiklerini devreye sokarak başlattığı Kadın Kültür Evleri Projesi kapsamında üretmeye başlayan kadınlar, satışlarda..

15

Image

‘Afyon’u gastronomi alanında hak ettiği yere getireceğiz’
UNESCO Türkiye Milli Komitesi üyeleri ve Moldova heyetini ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar’ın marka değerlerini ön plana çıka..

16

Image

Gazi Yayla’dan destek
Kardeş köy okulları projesi kapsamında gönüllüler, köylerde yaşayan çocukların hem ihtiyaçlarını karşılıyorlar hem de şehitlerin adını yaşatıyorlar. ..

17

Image

Sporcular gizemli şehir Afyon’u keşfetti
Afyonkarahisar, 18-19 Eylül tarihlerinde Frig Ultra Maratonu’nun da sekiz ülke ve 32 şehirden gelen yerli ve yabancı 800 sporcuya ev sahipliği yaptı...

Melih Köken için mevlid okutuldu | Gazete3.com.tr
Image

Melih Köken için mevlid okutulduGeçtiğimiz ay geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Afyonkarahisar Eczacı Odası Başkanı Melih Köken için Paşa Camii’nde mevlid okutuldu
  SİYASET    16.11.2020 11:42:004 Ekim 2020 tarihinde Uşak Banaz’da motosikletle seyir halindeyken geçirdiği trafik kazasında vefat eden Afyonkarahisar Eczacı Odası Başkanı Melih Köken’in vefatının 40.günü dolayısıyla mevlid okutuldu. Paşa Camii’nde okunan mevlide Köken ailesinin yakınları, sevenleri ve vatandaşlar katıldı. Mevlid sonrası vatandaşlara ikramlarda bulunuldu.>>>Gazete3

  SİYASET    16.11.2020 11:42:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER