Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Promosyon ihalesini Vakıfbank kazandı
16 Eylül 2020 tarihinde yapılan ve 5 bankanın katıldığı yarış sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) personeline yapılacak maaş ve ücret ödemeler..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Veteriner Hekimler Odası başkanlığını ziyaret etti. M..

3

Image

‘Tasvip etmiyoruz’
MHP İl Başkanı Kocacan, Türk Tabipler Birliği’nin tavırlarını tasvip etmediklerini ifade ederek, “Türkiye’nin bekasını derinden yaralayan PKK dediğimi..

4

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

5

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

6

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

7

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

8

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

9

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

10

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

11

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

12

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

13

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

14

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

15

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

16

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

17

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

Megabirlik bayramlaştı | Gazete3.com.tr
Image

Megabirlik bayramlaştı


Megabirlik Medya Yönetimi ve personelleri bayramlaştı
  SİYASET    31.07.2020 21:00:43

Kanal 3 hizmet binasında yapılan bayramlaşma törenine Megabirlik Medya Başkan Vekili Adnan Demirel, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgici, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ve Megabirlik çalışanları katıldı.
SERTESER, HERKESİN
BAYRAMINI KUTLADI
İl dışında olduğu için bayramlaşma törenine katılamayan Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, telefonla görüntü olarak bağlanarak herkesin bayramını kutladı. Serteser, COVİD-19 sürecinin atlatılarak daha güzel bayramlarda bir arada olmak temennisinde bulundu.
“EN GÜZEL BAYRAMLAR
SİZLERLE OLSUN”
Törende konuşan Megabirlik Medya Başkan Vekili Adnan Demirel, tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramını kutlayarak, “Kurban Bayramınız kutlu olsun. Eşlerinizle çocuklarınızla daha nice mutlu bayramlar dilerim. İnşallah gelecek yılki bayram COVİD 19 salgını nedeniyle mesafeli değil de, eskisi gibi el öperek, tokalaşarak, kucaklaşarak yapılmasını temenni ediyorum. En güzel bayramlar sizlerle olsun” dedi.
“SAĞLIKLI VE MUTLU NİCE
BAYRAMLAR DİLERİM”
Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgici, “Başta tüm İslam Alemi’nin, Afyonkarahisar’ın, Megabirlik Medyamızın değerli başkan yardımcımızın, değerli Genel Koordinatörümüzün ve değerli çalışan arkadaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, sağlıklı, mutlu nice bayramlar geçirmenizi dilerim” diye konuştu.
“İNŞALLAH GELECEK SENE KENDİ
YERİMİZDE KUTLAMA YAPARIZ”
Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğu içinde olduğunu söyleyen Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “En önemlisinin sağlık olduğunu bir kez daha anladık. Sağlık gibisi yok. Allah hepinizden razı olsun. Bayramda bir aradayız. İnşallah nice bayramlara daha başarılı bir şekilde ulaşırız. Kendi yerimizde ulaşırız, her sene temennimiz bu yönde. İnşallah 2021 yılındaki bayramlaşmamızı kendi yerimizde yaparız” dedi.
“BAYRAMLAR DARGINLIKLARIN
GİDERİLMESİ İÇİN VESİLEDİR”
Tüm çalışanların fedakarca mesai yaptığını belirten Güzbey, “Pek çok sektör bayramda çalışmamasına rağmen sizler burada çalışıyorsunuz. Bulunduğumuz yerlerde en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ama ne yönetim kurulu bunu tek başına yapabilirler ne ben yapabilirim, ne de sizler tek başınıza bu işleri yapabilirsiniz. Bu bir ekip işi. Dargınlıklar olabilir, bayramlar bunları gidermek için bir vesiledir. Mesai arkadaşlarımızın arasında sertliklerden dolayı kalp kırıklıkları olabilir. Benimde zaman zaman kalbim kırılabiliyor ama bütün arkadaşlarıma hakkımı helal ediyorum. Sizlerde aranızda olabilecek olumsuzlukları giderin, laf üstüne laf katmadan işimize odaklanalım. Eğer işimize odaklanırsak ben buradaki ekibin daha iyi şeyler başaracağına inanıyorum. Hep beraber nice bayramlara” ifadelerini kullandı.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    31.07.2020 21:00:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER