Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

8

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

9

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

10

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

11

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

17

Image

Bir Yıldız Doğuyor da sona yaklaşıldı
İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Bel..

Maskesiz sokağa çıkılmayacak | Gazete3.com.tr
Image

Maskesiz sokağa çıkılmayacak


Afyonkarahisar Hıfzıssıhha Meclisi tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında alınan karara göre, maske takmadan sokağa çıkılamayacak
  SİYASET    14.05.2020 13:08:12

Afyonkarahisar Hıfzıssıhha Meclisi tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında yeni kararlar alındı. Alınan karara göre kentte vatandaşlar maske takmadan sokağa çıkamayacak. Ticari taksilerle ilgili olarakta bazı kararlar alındı. Ticari taksi hizmeti almak isteyen vatandaşlar, taksilere maske takalarak binebilecek. Taksilerde hijyenik şartlar oluşturulacak ve kolonya bulundurma zorunluluğa getirildi. Taksilere tek seferde 3 kişiden fazla kimse binemeyecek. Afyonkarahisar'da Bakkallar ve tekel bayileri saat 24.00'de kapatılacak.
OTOBÜSLERDEKİ KISITLAMALAR KALDIRILDI
Köy, belde ve ilçe otobüsleri yüzde 50 oranında yolcu kabulü ve maskesiz binilmemesi koşullarıyla taşımacılık faaliyetlerine devam edecek. Şehir içi otobüslerde ise aynı şartları karşılamaları koşuluyla saat 20.00 ile 06.00 saatleri arasında da hizmet vermelerine izin verildi. Sadıkbey Mahallesi'nde uygulanan kontrollü giriş çıkışlar sona erdirildi. Banaz ilçesinden, Hocalar ilçesine giden fakat koronavirüsle mücadele kapsamında kapatılan dağ yollarının tekrar açılmasına karar verildi. Kentte faaliyetleri durdurulan Açık Oto pazarı tekrar hizmet vermeye başladı.
AVM'LERDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR BELİRLENDİ
Afyonkarahisar'da alışveriş merkezleri saat 10.00 ile 22.00 arasında hizmet verecek. AVM'de görevli olan güvenlik görevlileri ve diğer görevlilerde koruyucu maske ve siperlik takacaklar. AVM'ye girecek olan vatandaşların ateşleri ölçülecek. Ateşi 38 dereceden yüksek olan vatandaşlar AVM'ye alınmayacak ve ilgili sağlık kuruluşlarına yönlendirilecek. Çalışan personellerin yemekleri kumanya şeklinde olurken, tek kullanımlık bardak, çatal, kaşık gibi malzemeler kullanılacak.>>>Gazete3

  SİYASET    14.05.2020 13:08:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER