Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Haşhaş için araştırma yapılmalı’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Afyonkara..

2

Image

Bilgici ailesinin acı günü

Özlemin Grup Yönetim Kurulu Başkanı, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgici’nin kuzeni Erol Bilgici vefat etti. Merhum Bilgici, İmar..

3

Image

AKÜ öğrencisinin babası şehit oldu

AKÜ İİBF İngilizce İşletme bölümü öğrencisi Esat Tahir Bebek’in babası İstihkam Uzman Çavuş Hacı Bebek, Barış Pınarı Harekatı’nda şehit oldu...

4

Image

‘Afyon festival merkezi haline geldi’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, ‘Altıneller Geleneksel El Sanatları Festivali’ne katıldı. Yurdunuseven, kentimizin kab..

5

Image

‘Bizim yerimiz belli’

Memur Sen İl Divan Toplantısı Afyonkarahisar Öğretmenevi’nde Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu’nun katılımıyla gerçekleştirildi...

6

Image

Protokol Yürütme Kurulu toplandı

Milli Eğitim Bakanlığı, TOBB ve TOBB ETÜ arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü, çerçevesinde, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Od..

7

Image

‘Sorunları yerinde tespit ediyoruz’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, ekibi ile birlikte saha çalışmalarına yoğunluk verdi. Sorunları yerinde gördüklerini kaydeden Çoban “..

8

Image

Islah projesini inceledi

Vali Mustafa Tutulmaz, Dinar ilçesinde bulunan Kültür Evi ve Menderes Nehrini yerinde görerek incelemelerde bulundu...

9

Image

Ünlülerin okulu Afyon Lisesi

Türkiye'de "tarihi ilk 100 okul" arasında yer alan Afyon Lisesi, merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Seze..

10

Image

‘Afyon yaratıcı şehir olacak’

1.Altıneller Geleneksel El Sanatları Festivali’nde konuşan Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar’ı yaratıcı şehirler arasında sokacaklarını söyledi...

11

Image

‘İscehisar’ı bayraklarla donatalım’

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla, İscehisar’daki herkesin ev ve işyerlerine Türk Bayrağı asmasını..

12

Image

Başkan Sarı’dan harekata destek

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Barış Pınarı Harekâtına destek için bir mesaj yayınladı. Sarı, vatandaşlara ev ve işyerlerine bayrak asmaya da..

13

Image

‘Başka canlar yanmasın’

Afyonkarahisar’da geçtiğimiz gün Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer (ANS) kavşağında meydana gelen trafik kazasından hayatını k..

14

Image

Tapular dağıtıldı

Dinar ilçesinde sonuçlanan imar planları gereğince 3194 sayılı İmar Yasasının 18. maddesine istinaden Muratlı Mahallesi’nde toplam 15000 m2 alanı..

15

Image

Silah kaçakçıları yakalandı

Emniyet ekipleri, Sinanpaşa ilçesinde takip ettikleri bir araçta çok sayıda tabanca ve mühimmat ele geçirdi. ..

16

Image

Zeybek’ten Belçika çıkarması

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Avrupa Bölgeler ve Şehirler Haftası nedeniyle Belçika'nın başkenti Brüksel'de temaslarına devam ediyor...

17

Image

‘Araç filomuzu genişlettik’

31 Mart Yerel Seçimlerin ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, belediyenin araç filosuna ..

Köylere ziyaretler devam ediyor | Gazete3.com.tr
Image

Köylere ziyaretler devam ediyorİl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu.
  SİYASET    20.06.2019 11:04:07


İGM Başkanı Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya köyünde hizmete açılan düğün salonu ve hayırsever iş adamı tarafından yaptırılan İlköğretim okulunda incelemelerde bulundu. Anıtkaya Köyünün tarihi mirası olan kervansarayı da ziyaret eden Başkan Çoban ve Meclis Üyeleri Kervansaray ile ilgili bilgiler aldı.>>>Gazete3

  SİYASET    20.06.2019 11:04:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.10.2019
14.10.2019
14.10.2019
OZEL HABERLER