Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uysal’dan Akkaya’ya ziyaret

Demokrat Parti Genel Başkanı (DP) ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Belediyesi’ni ziyaret etti...

2

Image

‘Şehitler üzerinden beklentiye girmeyiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, şehitten yana olmanın haktan yana olduğunu belirterek, "Şehitler üzer..

3

Image

Saadet Partisi adaylarını belirliyor
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından belirlenen bazı belediye başkan adayları açıklandı...

4

Image

‘AFJET’in kapasitesi iki katına çıkacak’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart seçimlerinde başkan seçilmesi halinde enerji alanında yapacağı çalışmalar hakkında bilgi ve..

5

Image

MHP adaylarını 24 Ocak’ta tanıtacak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart yerel seçimlerdeki tüm adaylarını 24 Ocak Perşembe günü saat 13:00’da Ankara Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak..

6

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

7

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

8

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

9

Image

Taytak’tan Ateş’e ziyaret

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Si..

10

Image

Taraftarlardan seferberlik
İkinci yarı öncesi TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’in başkanlığında bir araya gelerek mor beyazlı takıma tam destek kararı alan Afjet Afyonspor taraft..

11

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

12

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

13

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

14

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

15

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

16

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

17

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

Kadın çiftçiler sertifikalarını aldı | Gazete3.com.tr
Image

Kadın çiftçiler sertifikalarını aldı


  Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, KOSGEB, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, girişimleriyle Afyonkarahisar’da düzenlenen ‘Tarımda Genç Kadın Çiftçilerin Güçlendirilmesi’ projesi kapsamında yapılan girişimcilik eğitimi sonrası sertifika dağıtımı ve proje pazarı açılış töreni gerçekleştirildi
  SİYASET    04.07.2017 21:50:40


  Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, KOSGEB, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, girişimleriyle Afyonkarahisar’da düzenlenen ‘Tarımda Genç Kadın Çiftçilerin Güçlendirilmesi’ projesi kapsamında yapılan girişimcilik eğitimi sonrası sertifika dağıtımı ve proje pazarı açılış töreni gerçekleştirildi.     Alkan KURT Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, KOSGEB, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, girişimleriyle Afyonkarahisar’da düzenlenen Tarımda Genç Kadın Çiftçilerin Güçlendirilmesi projesi kapsamında yapılan girişimcilik eğitimi sonrası sertifika dağıtımı ve proje pazarı açılış töreni gerçekleştirildi. Program öncesi protokol heyeti projelerin anlatıldığı sergiyi gezdi. Proje sahibi bazı kadın girişimciler projelerini anlattı. “TARIM OLMAZSA HAYAT OLMAZ” Oruçoğlu Termal Otel’de düzenlenen programda bir konuşma yapan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Arap, Türkiye’nin tarımsal gelir sıralamasında dünyada 7 sırada olduğunu Avrupa Birliği içinde birinci sırada olduğunu söyleyerek, “Afyonkarahisar’ın tarımsal ve hayvansal ürün yetiştirilmesinde pek çok kaleme sahip olması neticesinde, üretim miktarında ya ilk 3’te ya ilk sırada ya da yedinci sırada. İlimiz üretim potansiyeli ile önem bir konumda yer alıyor. Tarım ve hayvancılık önemli. Tarım olmazsa hayat olmaz dedik, demeye de devam edeceğiz” dedi. “DAHA ÇOK KADINA ULAŞARAK ONLARIN YETENEKLERİNİ ORTAYA ÇIKACAĞIZ” Daha sonra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal söz aldı. Özkal, kadınların elinin değdiği ürünlerin daha güzle hale geldiğini ifade ederek, “Kadınlar fıtratı gereği üreten bir varlıktır. Bu nedenle kadınların sevdikleri, hoşlandıkları ürünleri üretmeleri gerekiyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı önemli bir olaya parmak basarak, kadınlardaki üretim potansiyelini harekete geçiriyor. Burada bakanlığın hazırladığı proje kapsamında 75 kadınımızın hazırladığı projeler destek görecek. Bundan sonra da yapılacak olan daha çok kadına ulaşmak ve onların potansiyellerini ve yeteneklerini ortaya çıkarmaktır” diye konuştu. EN İYİ 3 PROJE ÖDÜLLENDİRİLDİ Konuşmaların ardından kadınların hazırladığı projeler arasından en iyi 3 projenin seçimi yapıldı. Yapılan seçim sonrasında, Şuhut ilçesinden Aysun Çelik’in projesi üçüncü, Sultandağı ilçesinden Selda Özbayrak’in projesi ikinci, Hocalar ilçesinden Habibe Neşe Aydın’ın projesi birinci oldu. Sıralama giren projelere bin, 2 bin ve 3 bin liralık ödüller verildi. Sıralamaya giren projelerin ülkemiz genelinde yapılacak olan proje yarışmasında ilimizi temsil edeceği belirtildi. Programda son olarak sertifika almaya hak kazanan kadın girişimcilere sertifikaları verildi.
  SİYASET    04.07.2017 21:50:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER