Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BAK ŞU PRENSİN YAPTIĞINA
Suudi Veliaht Prens Selman'ın yakınındaki isimlerden Kahtani'nin emriyle Twitter'da içerisinde İkbal'inde yer aldığı Türk ürünlerine boykot çağrısı ya..

2

Image

Kelekçi ve Gönüllü aday
Milliyetçi Hareket Partisi tarafından 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yarışacak adaylar belirlenmeye devam ediyor. ..

3

Image

Taytak kanun teklifi verecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulunda 24 Kasım Öğretmenler Günü hakkında konuşma yaptı.Taytak, ..

4

Image

Başkan Çoban’a bir ödül daha
Afyonkarahisar Belediyesi, bu yılda kentsel sit alanı içerisinde bulunan Akmescit Kültür Evleri, Benlioğlu Konağı, Kadınanalar Türbesi, Abdi Kadı ve ..

5

Image

Cansuyu'ndan BBP’ye ziyaret
Cansuyu İstişare Heyeti olarak başlatmış olduğu "Kaynaşma ve Dayanışma" ziyaretleri kapsamında, MKYK üyeliğine seçilmesi nedeniyle, BBP Afyonkarahisar..

6

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi (ACM) Başkanı Fatih Serdar Köken,..

7

Image

Başkan Çöl Dobra Dobra’da
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programının konuğu Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl olacak...

8

Image

Taytak AİHM’nin kararını kınadı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Avrupa İnsan
Hakları Mahkemesi (AİHM) kararını Meclis Genel Kurulunda kınadı...

9

Image

E-temayüle büyük teveccüh
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, hafta sonu gerçekleşen e-temayülün ardından yazılı bir açıklama yaptı...

10

Image

‘Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarısınız’
Saadet Partisi İL Başkanlığı heyetinin ziyaretinde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsu..

11

Image

Cansuyu’ndan Saadet Partisine ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ziyaretinde konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, “Birlik - beraberlik ve en mühimi toplumsal sa..

12

Image

‘Adaylar Aralık sonu belli olur’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programına katılan gazeteciler, mahalli idareler seçimleri öncesi aday adaylarını değerlendirdiler. Gazeteciler, Aral..

13

Image

‘İcraatlar en büyük referans’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından ilk defa yapılan e-temayül yoklamasında konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti’de beledi..

14

Image

‘Yemen işgal altında’
Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turgut, Yemen’de yaşanan katliamlara bütün dünyanın suspus olduğunu ve gözlerini kaçırdığını ifade e..

15

Image

Cansuyu’ndan CHP’ye ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Cansuyu İstişare Heyeti olarak başlatılan ..

16

Image

‘Hak eden kazansın’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni yeni dernek binasında ziyaret eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, örnek bir birlikteliğe imza atan dernek y..

17

Image

Kanun teklifi kabul edildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya’nın ve beş milletvekili arkadaşının hazırladığı Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına ..

İscehisar’da kış tedbirleri toplantısı yapıldı | Gazete3.com.tr
Image

İscehisar’da kış tedbirleri toplantısı yapıldı


İscehisar Kaymakamı Ali Altınkaynak'ın başkanlığında kış tedbirleri toplantısı yapıldı
  SİYASET    16.12.2015 15:19:27


İscehisar Kaymakamı Ali Altınkaynak'ın başkanlığında kış tedbirleri toplantısı yapıldı. İscehisar Kaymakamı Ali Altınkaynak, Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, ilçe merkezinde ve bağlı köylerde yağmur, tipi, kar, sis ve buzlanma gibi olumsuz hava koşulları sonucunda oluşabilecek sıkıntılara yönelik tedbirlerin alınması için toplandıklarını belirtti. Kurumlar arasında görev dağılımı yaptıklarını aktaran Altınkaynak, "Emniyetimiz ile trafik tedbirleri görüşüldü. Herhangi  bir olumsuzluk yaşamadan kış mevsimini geçirmeyi hedefliyoruz. Bu konuda Emniyet ve Belediyemize bağlı ekipler ile gerekli koordinasyonu sağladık" dedi. Toplantıya, İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Başçavuş Bekir Genç, İlçe Emniyet Müdürü Bilgin Murat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Avcı, SYDV Müdür Vekili Ali ihsan Demir, Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav ile Devlet Hastanesi Başhekimi Dilek Kestane katıldı.>>>Gazete3
  SİYASET    16.12.2015 15:19:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER