Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uçaklara yedek parça üretilecek
Afyonkarahisar Ekonomi Basını Buluşması programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Airbus firmasına Afyonkarahisar’da yedek parça üretimi yapılacağını..

2

Image

Kaynağı 55 Milyar TL’ye yükselttik
AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı Ege Bölge Toplantısı'nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, sosyal yardım ve hizm..

3

Image

TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI
Orman Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’nin çok güçlü bir ülke haline geldiğin..

4

Image

Desteğimiz devam edecek
Sandıklı ilçesinde faaliyet gösteren Sandıklı Süs Tavukları Derneği heyeti, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret etti. Başkan Çöl, ilçenin tanıtımın..

5

Image

Katı atık sorununu çözüme kavuşturacak ilk adım atıldı
Çevre Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı’nda alınan kararla Dinar, Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Tatarlı, Kızılören ve Haydarlı Belediye Başkanlıkları..

6

Image

DIŞA BAĞIMLILIK BİTTİ
Afyonkarahisar’da Özerler tarafından yanmaz konveyör band üretimi başladı. Özerler Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Özer, Metan gazının..

7

Image

Amacımız daha modern hizmet vermek
Ankara’da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’ne katılan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “İscehisar Belediyesi olarak her aland..

8

Image

Kampüs yapılmalı
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, haftalık basın toplantısında Down Sendromlu çocukların durumu hakkında açıklama yaparak, Down Sendromlu çocuklar için k..

9

Image

Akrones Termal Otel, Utrecht Turizm Fuarı’nda
Akrones Termal Otel dünyanın önde gelen turizm fuarları arasında yer alan Utrecht Turizm Fuarı’na katılarak, tanıtım yaptı. ..

10

Image

Ekonomi iyi masalı kabusa dönüştü
Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Ekonomi iyi yolda, istikrar sürüyor, enflasyon düşüyor masalı, çarşı pazardaki gerçek fiyatlarla kâbusa dönüşmüş..

11

Image

Çoban, köyleri ziyaret etti.
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, merkeze bağlı Karaaslan, Değirmendere ve Kızıldağ köylerini ziyaret etti. Vatandaşların talep önerilerini ..

12

Image

DESTEK VERMEYE HAZIRIZ
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Deve Kamyon Fabrikası’nın İscehisar ilçesinde kurulmasını istedi. ..

13

Image

Tarımdaki sorunlar giderilmeli
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de tarım alanında yaşanan sorunların giderilmesi gerektiğini belirtti. ..

14

Image

Pancar ailesinin acı günü
İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Pancar’ın vefat eden annesi Ayten Pancar, dün Afyonkarahisar’da ebediyete uğurlandı. ..

15

Image

Sorumlu kim?
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar’da kartopu oynayan öğrencilerin yaşadığı durumu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a sordu. ..

16

Image

Tarihe geçecek bir manifesto
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen kampı değerl..

17

Image

Mahalle muhtarlarına ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek, Afyonkarahisar’da mahalle muhtarlarını ziyaret etti. ..

İnternet Medya Birliği Ziyareti | Gazete3.com.tr
Image

İnternet Medya Birliği Ziyareti


‘Ortak çalışmalar yapabiliriz’
İnternet Medya Birliği’ni ağırlayan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey; basın, yayın konusunda ortak çalışmalar yapılabileceğini söyledi.
Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in ağırladığı heyette; Aydemir Kurt, Hakan Dilek, Yüksel Elçi, İsmail Ögeday, Faruk Kılınç, Hakan Tüplek, Soner Gürsan yer aldı.

  SİYASET    22.11.2019 10:07:22

“MERDİVEN ALTI İNTERNETÇİLİĞİ BİTİRMEK İSTİYORUZ”
Ziyarette birlik adına konuşan Aydemir Kurt, İnternet Medya Birliği’nin 12 internet sitesi sahibinden oluştuğunu belirterek: “Birliğimizin üyeleri, vergi mükellefi olan kişiler. Pek çok ziyarette bulunduk. Ziyaret ettiğimiz kişiler, internet medyasının dağınık halde olduğunu bu birliğin kurulmasının bu dağınıklığın giderilmesine büyük katkı sağlayacağını belirttiler. Bizler de bu işi kendi işiymiş gibi yapan kişileri birliğimize dahil ettik. Katılmak isteyen çok sayıda kişi oldu. Bizler, bize katılmak isteyenlere belli kurallar ve kriterler sunduk. Bu kural ve kriterlere uymaları şartıyla birliğimize dahil ediyoruz. Çıkış amacımız, merdiven altı internetçiliği bitirmek.” dedi.
“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”
İnternet Medya Birliği’ni önemsediklerini ve desteklediklerini ifaden Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey: “Birlikteki sayı çok önemli değil, etik ve ahlaki değerlerde bu işin sürdürülmesi önemli. Bu işi vergi levhası olmadan, sigortalı çalıştırılan işçisi olmadan, merdiven altı yapanlar zaman içerisinde silinecektir. Bunları öncelikle ayıklamak sizlere düşüyor. Bu noktada resmi kurumlar ve STK’lar bilinçli. İlerleyen dönemlerde bazı akreditasyonları sizlerle yapabiliriz. Derneğimiz ve sizin birliğiniz birlikte hareket edebilir. Önemli olan hepimizin evine helal lokma götürebilmesi. Bizler de sizlere her zaman destek olmaya hazırız.” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    22.11.2019 10:07:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.01.2020
18.01.2020
18.01.2020
OZEL HABERLER