Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

2

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

3

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

4

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

5

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

6

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

7

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

8

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

9

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

10

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

11

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

12

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

13

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

14

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

15

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

16

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

17

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

İkbal’de doluluk oranı yüzde 60’a ulaştı | Gazete3.com.tr
Image

İkbal’de doluluk oranı yüzde 60’a ulaştıAfyonkarahisar’ın beş yıldızlı otelleri arasında bulunan İkbal Termal Otel, pandemi dolayısıyla ara verilen hizmetlerine Güvenli Turizm Sertifikası belgesi alarak yeniden misafirlerini kabul etmeye başladı. Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan, otelde doluluk olanının yüzde 60’ları bulduğunu söyledi.
  SİYASET    11.08.2020 14:06:33


Yeni normalleşme adımlarının atılmasının ardından gerekli tedbirleri alarak yeniden kapılarını müşterilerine açan İkbal Termal Otel’de hayat yeniden başladı. Otele girişten itibaren müşterilerin koronavirüse karşı tüm tedbirlerin başladığını belirten İkbal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan, şunları kaydetti: “Yaklaşık 4 ay bir aranın ardından pandemi tedbirleri alınarak tekrar müşterilerimizi kabul etmeye başladık. 4 Ağustos itibari ile müşterilerimiz gelmeye başladı ve doluluk oranımız şuanda yüzde 55-60’ı buldu. Otelimize gelen misafirlerimiz ilk girişte temassız olarak ateşi ölçülüyor. Ateşi yüksek olan kişiler ilgili sağlık kuruluşuna yönlendiriliyor. İçeri gelen misafirlerimizin valizleri de özel olarak dezenfekte edildikten sonra otele alınıyor” dedi.
AÇIKR BÜFE UYGULAMASI SÜRÜYOR
“Resepsiyonda da müşterilerimizin kayıtları ve formları tek kullanımlık kalemlerle yapılıyor” diyen Gümüşhan, “Her kalem kullanıldıktan sonra steril hale getirildikten sonra kullanıma alınıyor. Otelimizin tüm bölümleri devletimizin belirlemiş olduğu tedbirler kapsamında yenilendi. Kurallar belirlendi ve müşterilere aktarıldı. Açık büfe uygulaması sürüyor ama müşterilerimiz elini sürmeden personelimiz tarafından müşterimizin istediği kadar veriliyor” diye konuştu.
GURBETÇİLERİN İLGİSİ YOĞUN
Gümüşhan, yaz döneminde gelen gurbetçilerin ilgisinin de yoğun olduğunu belirtti. Gümüşhan, “Otelimizde özelikle Belçika, Hollanda ve Almanya’dan gelen misafirlerimiz yoğunlukta. Tüm önlemlerimiz alınmış durumda herkes şimdilik mutlu. Havuz ve termal bölümünde de tedbirlerimiz en üst düzeyde belirlendi. Oturma yerlerinde gerekli olan aralıklarımızı ayarladık. Yeni normalde yapılması gerekenleri yapıyoruz umarız pandemi sona erer ve tekrardan sağlıklı huzurlu günlere döneriz” diye konuştu. >>Mustafa Bayer

  SİYASET    11.08.2020 14:06:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER